Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

10 minutes ago, Captain_Darling said:

Воша ће да се повампири, покупиће играче ако ови наши не реагују што пре...

Ove sezone je sve bilo naklonjeno nama. Rasulo u Partizanu, podmladjivanje Vojvodine, Napredak ostade bez nosioca igre na zimu i nama je put bio otvoren. Imali smo da kazem i po prvi put u zivotu naklonost sudija. Ove godine ce pretpostavljam biti druga prica.

Sa novim terenima mislim da ce se stvoriti i uslovi i podjednaki timovi koji mogu da ucine ovu nasu ligu dosta zanimljivijom.

Zvezda ce verovatno odskakati ponovo ali mislim da nece biti toliko superiorna.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
1 hour ago, MaErAkLoIJA said:

Ove sezone je sve bilo naklonjeno nama. Rasulo u Partizanu, podmladjivanje Vojvodine, Napredak ostade bez nosioca igre na zimu i nama je put bio otvoren. Imali smo da kazem i po prvi put u zivotu naklonost sudija. Ove godine ce pretpostavljam biti druga prica.

Sa novim terenima mislim da ce se stvoriti i uslovi i podjednaki timovi koji mogu da ucine ovu nasu ligu dosta zanimljivijom.

Zvezda ce verovatno odskakati ponovo ali mislim da nece biti toliko superiorna.

Sve ovo, ali i cinjenica da smo izgurali posle duze vremena celu sezonu sa maltene istim timom, bez promena pola tima svake zime i leta. To je za pohvalu u svakom slucaju.

Link to comment

Tsc je po meni jedan od favorita za sam vrh tabele. Koliko to god sada smesno da zvuci. Raspitao sam se malo o strukturama u klubu. Ne znam koliko je istina da je nakon fuzije TSC i Backe Topole u vlasnicku strukturu umesan Viktor Orban i da ce klub imati zavidan budzet naredne godine.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Link to comment

I Mladost koja radi odlican posao.  Tsc + 6 + blizanci i mi, deset od sesnaest.  Doduse Spartak a i Radnik, koga nismo ubrojali, su ekipe koje su oko osmog mesta i ne verujem da ce nesto Spartak da iznenadi a opet dve ekipe koje imaju potencijal.  Radnik ima par jako kvalitetnih mladih igraca i ako sacuvaju okosnicu tima bice kamen spoticanja mnogima.

Za ostale cemo videti koga ce dovesti i  kada ce dovesti?

Sve u svemu sezona koja dosta obecava, jos da su provukli VAR ove godine eheeejjj.

Link to comment

Ма лепо сте ви склопили друге тимове а ми немамо појма на шта ћемо ми да личимо... :fantom:

Link to comment

Sanjam pre par noci da prolazimo prvo kolo, neki onako malo jaci protivnik, Madjari ili Slovaci, ne secam se, al onda drugo kolo Tre Pene iz San Marina i kao svi se radujemo jer prolazimo. Koja bolest 😁

Uz sve to, taj sanmaricanski klub i ne igra ove godine... A i da igra ne bi stigo do drugog kola. 

Salu na stranu, trebace i malo srece na zrebu za drugo kolo, mada trece verovatno ovde ne bi ni gledali. 

Mislim na Cairu... 

Edited by W.F.C.
Link to comment
14 hours ago, ackonish said:

U duhu razvijanja diskusije na forumu. Bez ikakvih spekulisanja i najava... golman koga bih voleo da vidim kod nas jeste Marko Knezevic. Juce raskinuo sa Vozdovcom, po mom misljenju dobar golman

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 

Na osnovu 22 % odigranih minuta  ne uliva mi poverenje

Link to comment

Koliko posto utakmica je Aca Jovanovic branio u Sremu i Radu? Mislim da tak podatak bas nije nemo merilo kvaliteta

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...