Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

22 minutes ago, W.F.C. said:

Ce se probere ko i obicno pa sta se ubode ubolo se. Omladinci jedva opstali pobedom u zadnjem kolu, bod iznad crte.

Rezultate u prolećnom delu treba detaljno analizirati. Smenom trenera  na polusezoni  evidentan je ogroman pad i u igri i u disciplini. Dobro je što su opstali jer imperativ kvalitetne lige moze da samo poboljsa konkurenciju za tim. Krusevac će imati 2 ekipe  u istoj ligi pa bruka bi bila da Nis nema ekipu. U svakom slucajt iz omladinaca i kadeta treba traziti potencijalne za prvi tim. Kad nam odu za Beograd samo kukamo a tada je kasno

Link to comment
1 hour ago, Boki Nis said:

Verujem da ce pojacanja da se traze u nekim igracima kojima je karijera u stagnjiranju,a koji bi mogli potencijalno da budu velika pojacanja,kao poput Pankova.

Ne znam sta je s Melegom,kod koga je pod ugovorom?Mozda da procackamo po Slovackoj,Poljskoj ili Grckoj ligi....verujem da ce tamo da se nadje neko pojacanje

http://mozzartsport.com/fudbal/vesti/slavko-perovic-je-slobodan-igrac/328908

Link to comment
6 minutes ago, martick said:

Ja bih doveo Zlatana Zlatka Nalica za trenera!

Lala ostaje

A ja bi Filipa Kasalicu doveo 

Link to comment

Dakle, moze onda Kasalica, Slavko Perovic i ja bih dodao Hadzibulica da kompletiramo napadacki deo! Trebalo bi da je trenutno u Tutinu, pa nije valjda neka muka i njega da dovedemo..

Link to comment
1 hour ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Dakle, moze onda Kasalica, Slavko Perovic i ja bih dodao Hadzibulica da kompletiramo napadacki deo! Trebalo bi da je trenutno u Tutinu, pa nije valjda neka muka i njega da dovedemo..

Kasalica se nije nesto pokazao kao ni Vujaklija mada kontam da nije sve ni do igraca vec ima nesto i do taktike,  trenera,  saigraca...

Perovic je odlican za nasu ligu. Moze na vise pozicija da igra i godinama igra standardno

Link to comment

Uz duzno postovanje,Kazalica je raspad!

Eno ga dve sezone u Radu ne znam

jel jedsn gol dao.... 

Ja bih onda pre Andriju Kaludjerovica

doveo!

Link to comment
41 minutes ago, martick said:

Uz duzno postovanje,Kazalica je raspad!

Eno ga dve sezone u Radu ne znam

jel jedsn gol dao.... 

Ja bih onda pre Andriju Kaludjerovica

doveo!

Mrdakovica mladjeg.  Sa njim mislim da se ne zna na cemu si.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...