Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

4 minutes ago, Gradina said:

Jeste ali Aca je znao kao kapiten realan da bude da stane uz saigrače   a i da ih kritikuje kada su gresni. Ni po babu ni po stričevima. Realan i oštar na jeziku  po zasluzi i ka saigračima i ka upravi. Niko nije tako realan da bi mu bio adekvatna zamena. A najmanje Japanac koji natuca nas jezik. Todorovski nema taj autoritet , ali ima kredibilitet uprave

Aca je morao da dobije ugovor i da bude uz Cakija deo prve postave

Inace autoritet jedino i moze da stekne pravicnoscu i kriticnoscu i prema igracima i prema upravi.

Sad pitanje je da li nasa uprava ima jake ljude i verovatno se mnogima Acin stav ne svidja kad ga usilji prema upravi

 

Link to comment

Teska demagogija ... Po vasim parametrima i Bulatovic bi mogo da bude kapiten onda i bas bi nam odgovarao.. Iznapusi nekog klinca, da pokaze zube, da namesti ako treba za 500evra ...

E bas mi drago sto Aca kapiten nije vise tu, na selci mi se pali alarm, odma u crveno bije

Link to comment
Teska demagogija ... Po vasim parametrima i Bulatovic bi mogo da bude kapiten onda i bas bi nam odgovarao.. Iznapusi nekog klinca, da pokaze zube, da namesti ako treba za 500evra ...
E bas mi drago sto Aca kapiten nije vise tu, na selci mi se pali alarm, odma u crveno bije
Kad pomenu Radosa,vido ga onomad u kup da još igra. U Bratstvo iz Prigrevicu.... [emoji3]

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka

Link to comment
52 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

Teska demagogija ... Po vasim parametrima i Bulatovic bi mogo da bude kapiten onda i bas bi nam odgovarao.. Iznapusi nekog klinca, da pokaze zube, da namesti ako treba za 500evra ...

E bas mi drago sto Aca kapiten nije vise tu, na selci mi se pali alarm, odma u crveno bije

I to stoji da je bio takav ka najmladjima . Ali jbg mozda zbog toga sto njihovo tek dolazi a njegovo prodje. Ko zna . . . Sujeta li je ili ovo na šta ti se pali alarm

Link to comment

Opa evo pala diskusija, bilo je da slabo diskutujemo nego se slazemo oko svega i pisemo iz jednu istu sobu, jelte. I ja sam za Acu, trebalo je da ostane, sad bas nemamo nista, ni u svlacionici ni na tribinama. Drago mi je da je standardan u Kolubari, pa nek je selac najveci, a nije, kakvi sve imamo ihaaa. 

Igramo ovu sezonu tek da bi je odigrali, Kosana boli dupe, prica istu pricu od kad je doso, uprava ladi jajca, publika ne dolazi. Ali sve prodje, pa i ovo, sitnica u odnosu sta je sve bilo samo u zadnjih 10,15 sezona recimo. 

Znaci ono, jeste njesra, ali nemoj tako brzo da zaboravljamo, lekovito je pocetiti se. 

 

E da, fali nam i Raulce, eto. 

Edited by W.F.C.
Link to comment
1 hour ago, Rumpelstiltskin said:

Teska demagogija ... Po vasim parametrima i Bulatovic bi mogo da bude kapiten onda i bas bi nam odgovarao.. Iznapusi nekog klinca, da pokaze zube, da namesti ako treba za 500evra ...

E bas mi drago sto Aca kapiten nije vise tu, na selci mi se pali alarm, odma u crveno bije

Pa po nasoj prici ne bi mogao. Namestanje i pravicnost ne idu u isti kos.

Napusavanje je mozda bilo preterano a opet kad pogledas ponasanje tog klinca i nejebavajuci stav prema fudbalu, mozda i nije.

Aca ako je i selac nije nista veci od bilo kog drugog fudbalera, oni su neka svoja fela i poneki odskoci, tako da to nema veze sa njegovim uticajem na igrace. Sad sto tebe nervira iz nefudbalskih razloga uopste nije bitno za pricu.

Link to comment

Očigledno je da nismo svi upućeni koga je to toliko napušio Aca. A zbog čega  to sam ubedjen sa strane da niko i ne zna nego samo videli i čuli izliv besa kapitena. Fali Aca fali Grba fali Raul  , eto po meni  njih smo morali zadrzati. E da i Fritz takodje

Link to comment
15 minutes ago, Gradina said:

Očigledno je da nismo svi upućeni koga je to toliko napušio Aca. A zbog čega  to sam ubedjen sa strane da niko i ne zna nego samo videli i čuli izliv besa kapitena. Fali Aca fali Grba fali Raul  , eto po meni  njih smo morali zadrzati. E da i Fritz takodje

 

A Drina, faliliti ?

Link to comment
1 hour ago, W.F.C. said:

Da ali ranjeni lav je najopasniji

Triput meri, jednom seci. Ne treba lomiti preko kolena.

Edited by Dali_man
Link to comment
1 hour ago, Rumpelstiltskin said:

 

A Drina, faliliti ?

Govorimo o ovima koje smo mogli i trebali zadrzati. Drina je bio rešen još proletos da ode. Zato ne spominjem Pankova, Crnomarkovića . . . 

Link to comment
1 minute ago, Gradina said:

Govorimo o ovima koje smo mogli i trebali zadrzati. Drina je bio rešen još proletos da ode. Zato ne spominjem Pankova, Crnomarkovića . . . 

Zasto mislis da smo Fritza mogli zadrzati ?

 

I sta vam je koj kurac, niko sarkazam da skapira ...

Link to comment

Vec u revanšu protiv Flore se videlo da je falio Aca. Ne zbog fudbalskog umeća, nego zato sto bi držao svlacionicu, držao i dizao tenziju, i na terenu i u svlačionici bio pokretač. Prosle sezone su svlacionicu drzali Grba, Aca i Crni. Znalo se da se napravi haos na poluvreme kad se gubi. Neretko se lomila svlačionica.

Sada toga nema. Imamo 10 pilićara na terenu, i Todora koji pre neki vikend polomi vrata. 

Fali taj vođa, jebiga

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...