Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

31 minutes ago, zikaPantelej said:

Činjenica je da ekipa pre svega nije selektirana niti pripremljena kako treba. Mislio sam da će se oprave malo al teško, mada je bolje nego kod Sime... Ivice ajde zamocuj Nais propadomo načisto :unsure:

 

Neki igraci ne dele tvoje misljenje ..........

Link to comment
3 minutes ago, W.F.C. said:

Nista, zatisje, proci ce, naviklo se, islo se gore dole uvek. Ne se sekiraj... 

 

Sledi Macva, a poznato je da se davljenik i za slamku hvata... 

 

Znaci cika Misa ce se uvati

Link to comment
Just now, Rumpelstiltskin said:

 

Znaci cika Misa ce se uvati

0:1, Haskic iz penala. Ovom timu treba vremena i nemoj da smo nestrpljivi... Ne samo da smo razbili sindrom naplatne rampe Nais nego smo i sam Nais renovisali. 

Link to comment
10 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

ako se sa Macvom budemo mucili mi starisedeoci u Nis treba da se sakupimo i da zapalimo ovaj stadion ...

Ivica ce napravi lepsi i stariji.

 

P.S. Dal ce nam brat Ascera utera?

Edited by Dali_man
Link to comment

Više boli poraz na tribinama nego na terenu.. nije strasno i da ne budemo u prva 4, u plej ofu smo svakako.. Radnički od 2008. na ovamo se ne sećam da je odigrao neku laganu sezonu na sredini tabele... Uvek je bila borba, za opstanak, ulazak u viši rang, Evropu i slično... al da ovoliko malo ljudi dolazi, da Meraklije, čak i u srpskoj ligi ozbiljna navijačka grupa se svedu na 10 deteta... tu nešto ne štima žestoko... rezultate ćemo mi da popravimo nego treba kolko tol'ko publiku vratiti... a to malo teze ide 

Link to comment
54 minutes ago, zikaPantelej said:

Više boli poraz na tribinama nego na terenu.. nije strasno i da ne budemo u prva 4, u plej ofu smo svakako.. Radnički od 2008. na ovamo se ne sećam da je odigrao neku laganu sezonu na sredini tabele... Uvek je bila borba, za opstanak, ulazak u viši rang, Evropu i slično... al da ovoliko malo ljudi dolazi, da Meraklije, čak i u srpskoj ligi ozbiljna navijačka grupa se svedu na 10 deteta... tu nešto ne štima žestoko... rezultate ćemo mi da popravimo nego treba kolko tol'ko publiku vratiti... a to malo teze ide 

Problem, na zalost,  debelo prevazilazi sportski kontekst. Mi Nislije, i uopste ljudi koji zive na jugu Srbije, smo debelo izgubili svoj identitet, ponos i dostojanstvo, a to se reflektuje i na odnos prema Radnickom kao jednim od simbolom grada. I sami smo krivi zbog toga. Mogu vatreni navijaci blizanaca iz Nisa da odu za Beograd i da se kurce kako su vatreni navijaci blizanaca, oni ce uvek u ocima Beogradjana biti "selci iz Nis", samo sto to niko od njih ne kapira. Sticajem okolnosti sam ziveo u Bg par meseci tako da odlicno znam o cemu pricam. Pogledaj kakav tretman su imali Vranjanci prosle godine kad su usli u Suprer ligu, koliko su njih klali sudije. Jel ih neko zalio zbog toga, kao Indjijce sada? Niko. Svi su hteli sto pre da im vide ledja. Kad je Recko, zbog slicnih razloga i na slican nacin kao lalatovic, progovorio o namestanjima, dobio je 2x po 6 meseci kaznu. Koliko je dobio Lalatovic? Hoce Lalatovic sutra da porgovori o namestanjima Vojvodine? Jel Vojvodina pljuvana toliko koliko Radnicki, kad ih je vodio Bata Kan Kan. Apsili ga pred kamere sa konkretnim dokazima o namestanju rezultata, i? Nikom nista. Jbg, to je "stara dama".

 

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...