Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

7 hours ago, zikaPantelej said:

Više boli poraz na tribinama nego na terenu.. nije strasno i da ne budemo u prva 4, u plej ofu smo svakako.. Radnički od 2008. na ovamo se ne sećam da je odigrao neku laganu sezonu na sredini tabele... Uvek je bila borba, za opstanak, ulazak u viši rang, Evropu i slično... al da ovoliko malo ljudi dolazi, da Meraklije, čak i u srpskoj ligi ozbiljna navijačka grupa se svedu na 10 deteta... tu nešto ne štima žestoko... rezultate ćemo mi da popravimo nego treba kolko tol'ko publiku vratiti... a to malo teze ide 

Žalosno je da nema kud. Ako se uzme u obzir da na svakoj utakmici prisustvuje minimum  oko 50 -tak dečaka iz omladinske škole  + roditelja od nekih dečaka  +  10 -tak trenera  dodje se do cifre do 100. Plus stari navijači odani klubu  . . . Realnost  je do 400 gledalaca navijača u ovom trenutku. Nedostaju gradjani deca školarci studenti . . . Sve je otislo u k. . . . Današnja mladez igra sony i fifu a da gleda uzivo  , da se druzi socijalizuje jok. Jbg zato i jesmo tu gde smo. Nema mase  a kamoli gomile da je povedu pokliči rulje :

UPRAVA NAPOLJE

SUDIJA PEDERU

Doduše i kod drugih je slično, ali boli to da imamo publike kao jedan Vozdovac Čukarički Rad . . . A grad smo od 300 000 ljudi . 

Da smo selo od 5000 ljudi  imali bi  500 gledalaca (10% )

a mi kao grad  ne možemo ni taj 1 %  gledalaca da dostignemo

TUGA KOJA BOLI

Link to comment

Ja razumem da se dosta toga promenilo sto kazete u identitetu nasih sugradjana itd..ali .. iz razgovora sa dosta ljudi koji su dolazili na utakmice pa su prestali, svi mi kazu isto... ljudi bojkotuju zbog navodnih namestanja.. sto se svodi na to da im smeta prisustvo Ivice u klubu. 

Fora je sto ja (a verujem ni vi forumasi) niste za nekog novog Radana Ilica ili slicno pa da samo cekamo pare iz budzet i svakih 6 meseci se pitamo dal ce se gasimo il ne... tako da Ivica nije cvecka al boljeg nemamo. Resenje bi bila privatizacija (al valjana a ne ofrlje) sve da se isčisti.. to nece skoro kolko vidim.. tako da sve se svodi na to da smo u nekom zacaranom krugu ni na tamo ni na ovamo... :frust:

Link to comment

Najveca fora je da Radnički ne namesta utakmice vec je krenuo da ima suđenje kakvo Blizanci imaju odvajkada. I sada njihova baza jača, nama se navijači osipaju. 

Dakle prosečnom Nišliji je draže da mu se klub čepati, da se duguje igračima, da grca u dugovima i tako dalje.. Totalna debilana.

I na kraju prosecnog Nisliju, navijaci Blizanaca kroz konstantno pljuvanje i kuknjavu po internetu ubede kako mu je matični klub, odnosno Radnički, sve iznamestao, kako smo onakav, ovakav klub...I eto paradoksa - sezoni snova kada je tim stvarno bio jak, umesto da se stvori ogromna euforija, da klub eksplodira, mi posle istorijske sezone imamo situaciju da sopstveni navijači sahranjuju klub.

U subotu su Nišlije bukvalno na cedilu ostavile klub ovoj stoci koja se nakupi kada dolaze Blizanci. 

Link to comment

Ocekivao sam tvoj post. Samo da dodam u mesecu kad je trebalo da se obelezi 30 godina Meraklija. Koji predstavljaju vise od navijacke grupe, da ne kazem identitet regiona koji se ozbiljno gubi ovih dana i godina. Pisao Dali od to lepo post. 

Link to comment

Mislim da je jedino resenje da se pusti Jug gratis, i da se pokusa da se omasovi navijacka grupa.
Meraklije su pukle nacisto i treba da ih je sramota za onakvo navijanje i kasnjenje na svakoj utakmicu...Mora da se malo poradi na tome, a trebalo bi mozda i klub da pomogne.... Da recimo placa autobuse na gostovanje, onoliko koliko se prijavi ljudi.
Mislim da bi od toga trebalo da pocne...

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka

Link to comment
3 hours ago, Real sa Nišave said:

Najveca fora je da Radnički ne namesta utakmice vec je krenuo da ima suđenje kakvo Blizanci imaju odvajkada. I sada njihova baza jača, nama se navijači osipaju. 

Dakle prosečnom Nišliji je draže da mu se klub čepati, da se duguje igračima, da grca u dugovima i tako dalje.. Totalna debilana.

I na kraju prosecnog Nisliju, navijaci Blizanaca kroz konstantno pljuvanje i kuknjavu po internetu ubede kako mu je matični klub, odnosno Radnički, sve iznamestao, kako smo onakav, ovakav klub...I eto paradoksa - sezoni snova kada je tim stvarno bio jak, umesto da se stvori ogromna euforija, da klub eksplodira, mi posle istorijske sezone imamo situaciju da sopstveni navijači sahranjuju klub.

U subotu su Nišlije bukvalno na cedilu ostavile klub ovoj stoci koja se nakupi kada dolaze Blizanci. 

Apsolutno si u pravu  osim na kraju posta .

Ne sahranjuju navijači nego taj drugi deo publike GLEDAOCI. Mi koji navijamo smo i navijali i navijaćemo. E ti GLEDAOCI  što su se pogubili  a što sada dodju kad nam dolaze blizanci nikad neće biti naši navijači . Njima nije fudbal u srcu , a još manje Radnički  već neki od blizanaca. 

Ja ne mogu to da shvatim  . Zivi u gradu  ili u selu koje gravitira gradu  a navija za blizance . I to ostrašćeno. Znam lično takve  da kad dodje blizanac idu na sever. To se kosi sa normalom. 

I na kraju STOKA  je plemenita od nje imamo koristi . Ovi što se okupljaju kad dodju blizanci su BAGRA  . 

Takvi nam i ne trebaju  ni na utakmicama kad ne dolaze blizanci . 

Link to comment
3 hours ago, Boki Nis said:

Mislim da je jedino resenje da se pusti Jug gratis, i da se pokusa da se omasovi navijacka grupa.
Meraklije su pukle nacisto i treba da ih je sramota za onakvo navijanje i kasnjenje na svakoj utakmicu...Mora da se malo poradi na tome, a trebalo bi mozda i klub da pomogne.... Da recimo placa autobuse na gostovanje, onoliko koliko se prijavi ljudi.
Mislim da bi od toga trebalo da pocne...

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka
 

U Indjiji je bilo njih 15-ak o trosku kluba, imali svoju zasebnu tribinu za navijanje. Nas petorica, koji smo tamo putovali o nasem trosku i bili okruzeni Indjijskim huliganima sa zapada, smo bili kud i kamo glasniji u podrsci.

Link to comment
U Indjiji je bilo njih 15-ak o trosku kluba, imali svoju zasebnu tribinu za navijanje. Nas petorica, koji smo tamo putovali o nasem trosku i bili okruzeni Indjijskim huliganima sa zapada, smo bili kud i kamo glasniji u podrsci.
Onda organizovanje prevoza za ljubitelje kluba, a ne za Meraklije...
Mozda i vise ljudi ide, jel neko nece da ide sa tim nazovi ultrasima....

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka

Link to comment

Marketing kluba 0  ! ! !

Sta rade ljudi iz kluba zaduzeni za marketing???

Macron?

Led reklame?

fan shop?

posete prvotimaca osnovnim skolama?

par standova po centru tokom nedelje?

 

 

Edited by martick
Link to comment
2 hours ago, martick said:

Marketing kluba 0  ! ! !

Sta rade ljudi iz kluba zaduzeni za marketing???

Macron?

Led reklame?

fan shop?

posete prvotimaca osnovnim skolama?

par standova po centru tokom nedelje?

 

 

dal mislis da se marketing za ista pita u nasem klubu ? e moj merosina ..........

Link to comment
5 hours ago, Boki Nis said:

Onda organizovanje prevoza za ljubitelje kluba, a ne za Meraklije...
Mozda i vise ljudi ide, jel neko nece da ide sa tim nazovi ultrasima....

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka
 

ja prvi necu sa njima.. 

Link to comment
4 hours ago, martick said:

Marketing kluba 0  ! ! !

Sta rade ljudi iz kluba zaduzeni za marketing???

Macron?

Led reklame?

fan shop?

posete prvotimaca osnovnim skolama?

par standova po centru tokom nedelje?

 

 

Kako mali Matrica zamislja kolektiv...

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...