Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

05.10.2019 18:00 Macva - Radnički Niš

 

Главни судија: Лазар Лукић

I помоћник: Драган Богићевић

II помоћник: Милош Мишкељин

Четврти судија: Петар Пипер

Делегат: Ненад Николић

Посматрач: Милован Срећковић

Link to comment

nit obilaze deca po skolama, nit gostuju po televizije, nit smrdu nit mirisu, na temu se od fudbal vise ne prica, zaba i topla voda ...

Link to comment
59 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

nit obilaze deca po skolama, nit gostuju po televizije, nit smrdu nit mirisu, na temu se od fudbal vise ne prica, zaba i topla voda ...

Mutna bara .

Od žabokrečine nikad voda da se izbistri. I ovo davanje stipendija je :violin:  zna se čemu. 

Link to comment
On 1.10.2019. at 21:09, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Sve receno u zadnja dva posta... Mare zablistao, posle citanja njegovih carsava zadnjih  5 godina i 7 meseci, najzad...

Pa sta fali mojim carsafima, sednes, procitas, porazmislis...

Pa sta ce radis drugo? :D

 

Ja tako krenem da kucam pa me isprekidaju i desi se da kucam carsav tri sata. Pustim u etar i kad procitam kasnije sta sam napisao, nista mi nije jasno :D 

Link to comment
24 minutes ago, Gradina said:

Velika greska ove godine je pustanje Ace kapitena. Pored njega tesko da bi trebali svi ti razgovori.

Pustis ga dve utakmice da se izdere i nakrsi sve i od njega dovoljno.

Caki je nas ali nema taj Acin gen a obojica su vodje na svoj nacin. Caki vise kad preuzme odgovornost i zajedno su trebali da budu u ekipi do penzije.

Link to comment
1 hour ago, MaErAkLoIJA said:

Velika greska ove godine je pustanje Ace kapitena. Pored njega tesko da bi trebali svi ti razgovori.

Pustis ga dve utakmice da se izdere i nakrsi sve i od njega dovoljno.

Caki je nas ali nema taj Acin gen a obojica su vodje na svoj nacin. Caki vise kad preuzme odgovornost i zajedno su trebali da budu u ekipi do penzije.

Jeste ali Aca je znao kao kapiten realan da bude da stane uz saigrače   a i da ih kritikuje kada su gresni. Ni po babu ni po stričevima. Realan i oštar na jeziku  po zasluzi i ka saigračima i ka upravi. Niko nije tako realan da bi mu bio adekvatna zamena. A najmanje Japanac koji natuca nas jezik. Todorovski nema taj autoritet , ali ima kredibilitet uprave

Aca je morao da dobije ugovor i da bude uz Cakija deo prve postave

Edited by Gradina
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...