Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

Nego Mare mi nesto omanuo...mahom u ovo vreme ima gomilu predloga sa igracima kojima istekao ugovor..

Link to comment

U pravu si, matrick to odmah prosledjuje, posebno ekipama sa severa nam drzave ... Acko je vec nas covek.

Link to comment
2 hours ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Nego Mare mi nesto omanuo...mahom u ovo vreme ima gomilu predloga sa igracima kojima istekao ugovor..

:D:D:D

Neka nas sportski sve pozitivno iznenadi, verujem da ima keca u rukavu.

Takodje i Lalat ima oko za igrace jer je uvek uspevao da oformi dobru ekipu bez obzira na tim koji je vodio.

 

Kirovski mislim da nije za nas. Cuka ga se odrekla posle jedne sezone. Ta utakmica koju je izdominirao u Zvezdi ne znaci nista. Mnogo losiji golmani pa polude u par utakmica. Meni ga ne hvata oko.

Link to comment
2 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

:D:D:D

Neka nas sportski sve pozitivno iznenadi, verujem da ima keca u rukavu.

Takodje i Lalat ima oko za igrace jer je uvek uspevao da oformi dobru ekipu bez obzira na tim koji je vodio.

 

Kirovski mislim da nije za nas. Cuka ga se odrekla posle jedne sezone. Ta utakmica koju je izdominirao u Zvezdi ne znaci nista. Mnogo losiji golmani pa polude u par utakmica. Meni ga ne hvata oko.

Očekujemo od tebe spisak od bar 10-15 igrača, a ti se javljaš da kažeš kog ti ne vata oko...možeš ti to boljr :rolleyes:

Link to comment
52 minutes ago, ackonish said:

Kad' čitam listu ljudi koje briga za Realovo mišljenje...e4aac9daba00bea8b7f9fb7d9a42650e.jpg

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 

A sto tako :sad:

Link to comment

Sta se desava sa Drincom,  postoji li mogucnost da produzi ugovor???  Ceka da vidi da li ostaje Lalat ili ga neko kaparisao?

Recimo doveo bih Radina ima jos sest meseci ugovora mada nisam siguran koliko je tacan podatak a uvek postoji mogucnost da se pita za zdravlje.  Njega umesto Bondarenka koga bih upario sa CM. 

Kljuc je plej jer nam je takva formacija a mnogo bih voleo da Drina odigra jos sezonu.

Link to comment
Sta se desava sa Drincom,  postoji li mogucnost da produzi ugovor???  Ceka da vidi da li ostaje Lalat ili ga neko kaparisao?
Recimo doveo bih Radina ima jos sest meseci ugovora mada nisam siguran koliko je tacan podatak a uvek postoji mogucnost da se pita za zdravlje.  Njega umesto Bondarenka koga bih upario sa CM. 
Kljuc je plej jer nam je takva formacija a mnogo bih voleo da Drina odigra jos sezonu.
Bio ja na nekom treningu pred kraj, oće si kući zbog porodice, na njega nemoj da računaš ič. Cenim će ode u Vozdovac, uz dupe mu a veoma platežni

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
Danas bi trebalo da se sazna ostaje li trener...

Sent from my SM-G965F using Tapatalk


Ma ostaje bar još dve godine...[emoji6]
On lud ko struja, a i mi isto.... Posvidjale mu se kafane, blizu do doma, će dobije i neku parku više(ima se može se)
Merak.... Šta će mu više... [emoji1]

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka

Link to comment
2 hours ago, Boki Nis said:

Ma ostaje bar još dve godine...emoji6.png
On lud ko struja, a i mi isto.... Posvidjale mu se kafane, blizu do doma, će dobije i neku parku više(ima se može se)
Merak.... Šta će mu više... emoji1.png

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
 

Bilo bi bas dobro da ostane i da se upari sa nekim igracem tipa Radin koji ne zna koliko pretrci i pokriva a i da je solidno brz.

Taman da imamo razlicite karakteristike igraca.  Mada Noma je neko ko ima te karakteristike ali nazaduje u svemu tj ne vata formu i ne popravlja nesto defanzivu. Aleksa i njegova visina opcija vise.
Ako ode Drina treba ga zacementiraju u startnu i da se juri milionce na leto.

Takodje onaj mali levi bek da se ubaci kao druga opcija i da se novci ne prosipaju nego da se uloze u dva do tri vrhunska igraca za nase uslove.  Naravno to nije lako jer treba da se poklope zelje sa trzistem.

 

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
1 hour ago, MaErAkLoIJA said:

Bilo bi bas dobro da ostane i da se upari sa nekim igracem tipa Radin koji ne zna koliko pretrci i pokriva a i da je solidno brz.

Taman da imamo razlicite karakteristike igraca.  Mada Noma je neko ko ima te karakteristike ali nazaduje u svemu tj ne vata formu i ne popravlja nesto defanzivu. Aleksa i njegova visina opcija vise.
Ako ode Drina treba ga zacementiraju u startnu i da se juri milionce na leto.

Takodje onaj mali levi bek da se ubaci kao druga opcija i da se novci ne prosipaju nego da se uloze u dva do tri vrhunska igraca za nase uslove.  Naravno to nije lako jer treba da se poklope zelje sa trzistem.

 

Verujem da ce pojacanja da se traze u nekim igracima kojima je karijera u stagnjiranju,a koji bi mogli potencijalno da budu velika pojacanja,kao poput Pankova.

Ne znam sta je s Melegom,kod koga je pod ugovorom?Mozda da procackamo po Slovackoj,Poljskoj ili Grckoj ligi....verujem da ce tamo da se nadje neko pojacanje

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...