Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

Ne pamtim ga, iskreno, iz svih onih odgledanih meceva sa Surdulicom, al po ovome vidjenom, zna od fudbal ... I brzina, i tehnka, i snaga i desna i leva noga ....

Link to comment

Pobedom sustizemo Vojvodinu i verovatno TSC ako izgubi od Partizana.

Lepa uvertira pred odmor.

Rano je jos sve ali mislim da treba da se postavi ova utakmica kao da je finale LS.

Ne smeju se prosipati bodovi jer se vise ne dele a ove godine se favorizuju drugi timovi. Mi smo kad se pogleda sve, favorizovani u najgorem trenutku bas zbog podele bodova.

 

Link to comment
Pobedom sustizemo Vojvodinu i verovatno TSC ako izgubi od Partizana.
Lepa uvertira pred odmor.
Rano je jos sve ali mislim da treba da se postavi ova utakmica kao da je finale LS.
Ne smeju se prosipati bodovi jer se vise ne dele a ove godine se favorizuju drugi timovi. Mi smo kad se pogleda sve, favorizovani u najgorem trenutku bas zbog podele bodova.
 
Aj za Beograd ?

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, Real sa Nišave said:

Nema razlike između navijaca Blizanaca iz okoline i vas. Gledate svoj tim samo kad igra na Cair

Cu te pitam za koju godina kad ti neko pusti ovakvu poruku a ti si sprecen iz objektivnih razloga.

Svako u svoje vreme kad je mogao on je forsirao. Ovo je vase vreme i ja pozdravljam. Nije upitna ni volja i ona ne manjka ali....

Najbitnija sporedna stvar na svetu u nekom trenutku zivota ti se ucini kao najbitnija, ali te onda zivot probudi...

Link to comment
1 hour ago, Rumpelstiltskin said:

Nema više dangerous attaci na superliga sajt ?

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

Mislim da nije bio superliga sajt, bata Mare je to postavljao par puta, ne znam koji sajt bese. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...