Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

Vojvodinu proslo kolo kuci gledalo 7,000  a nisu blizanci u pitanju!
Nis je treci grad po velicini!
Mora 5-6 k u proseku po tekmi
Istok polu prazan, jug stotinak gostiji i sever ptazan.....preterali su s cifrom

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka

Link to comment

Onomad kad je Rasta bio trener igrali mi, valjda, protiv Jagodine, dzabe ulaz 7-8000 dusa. Sat vremena kasnije blizanci igrali medjusobno. Na poluvremenu pravi egzodus. Ljudi pohrlili da stignu do svojih minimatika i gledaju derbi. Upravo su oni najvise bili uvredjeni dolaskom Tonceva pa su zajebali da dolaze na utakmice, i fala im zbog toga. Drugi su navijaci Radnickog tipa Matrick (nista licno), i na njih sam mislio kad sam govorio o selskom podanickom mentalitetu. Gori od tebe te pljuju zbog stvari koji su upravo oni instalirali i doktorirali u nasoj ligi, i ti im se jos pravdas i krenes da pljujes jos zesce po svom klubu. Pored zivih Terze i Gebelsa, Toncev najvece zlo srpskog fudbala. Oce ./.

 

Sveopste stanje u nasem fudbalu potpomognuto katastrofalnom medijskom slikom svega sto nisu blizanci, narocito kada su klubovi sa juga Srbije u pitanju, su doveli do srozavanja navijacke kulture u Srbiji.

 

Vojvodinu pratilo 7000 ljudi? Extra, samo gde su ti ljudi bili prosle sezone?

Link to comment
25 minutes ago, Goranz said:

Za blizance navija 90% ljudi u zemlji. Misliš da bi naciju zanimalo da prati redovne priloge o Cakiju i Totiju?

Logika ti je trula. Uz ovoliko medijsko silovanje i spinovanje, cudi me da ima neko ko ne navija za njih. Silni ljudi gledaju parove, zvezde granda, pa ajd da ih stalno vrtimo, jebes kulturu, dzez, rock. Koga to jos zanima u Srbiji? Zna se sta nacija voli. I '70-ih i '80-ih se izrazitoTM navijalo za blizance, al si imao na radiju Vreme sporta i razonode, multi prenos svih utakmica sirom Juge na RTB. Tad i poseta na Cairu nije bila ispod 15000 s kim god se igralo.

 

Ali, Nije Sloba kriv...

Edited by Dali_man
Link to comment

Tako ti to ide. Toliko ljudi se iz Niša iselilo, preselilo u Beograd... za 5-6 godina ćemo verovatno čitati da će Radnički iz Niša dočekati Napredak na Čairu koji je do poslednjeg kamena prenesen u Kaluđericu.

Link to comment

Ja sam zaljubljen u Cakijeve majstorije ,gledao bih ga svaki dan:ziga:

 

Slazem se da su blizanci najvece zlo i nazalost situacija ce biti jos gora ali sa druge strane ko nama brani da posecujemo osnovne i srednje skole,da postavljamo standove na dan pred tekmu i na isti dan,prosetaju par igraca u centru sa marketing sluzbom iz kluba,podele par salova,slikaju se sa klincima itd.

Znaci ovde je pitanje volje i niceg drugog!

 

Link to comment
12 hours ago, martick said:

Ja sam zaljubljen u Cakijeve majstorije ,gledao bih ga svaki dan:ziga:

 

Slazem se da su blizanci najvece zlo i nazalost situacija ce biti jos gora ali sa druge strane ko nama brani da posecujemo osnovne i srednje skole,da postavljamo standove na dan pred tekmu i na isti dan,prosetaju par igraca u centru sa marketing sluzbom iz kluba,podele par salova,slikaju se sa klincima itd.

Znaci ovde je pitanje volje i niceg drugog!

 

Hoces ti to da radiš za džabe? A nećeš? Hoces da te plate za to, zar ne. E, pa kad drzava da Toncevu onoliko koliko sipa Blizancima, onda ce gledas i marketing, i ce ima pare i za omladinsku skolu, i za tenkove... Pao si na hajku grobara i poceo sopstveno klub da mazes s govna. A zašto? Zato sto je Radnički gricnuo deo Beogradskog kolaca. 

Slazes se Levijem?! Jel da? Lako je njemu da sere kako su nas svi voleli u trecoj ligi jer onda nisi nikom smetao, ugrožavao. Sad si druga godina u Evropi, zavuko si mnogima ruke u dzepove, pa si odjednom svima loš, rđav... Imas isti tretman kod sudija kao večiti, vise niko ne sme da digne patku na tebe. E, to, bate, drugima bode oči. Ovako kad si u blato, po palanke u trecu ligu, nikog ne svrbiš.

I na kraju, Terza i Vucela kalemljuju dugove, milionski transferi, plate po 100 soma evra, dok Toncev obrisa tri milke dug Radnickog, nema skupi igrači, nema razbacivanje s pare... Eee, i to, baki smeta. 

Ce teramo bugarina, da opet igramo po palanke, dugujemo plate, al ce nas beigrađani tapsu po ramena.

Jebem vas glupe i naivne 

Link to comment

Zvezdi je oprosteno 10, miliona evra duga na ime Agrobanke ili tako neke, nas dug je bio 3, sami smo ga otplatili, ostalo oko 500 hiljada da se skine o na nuli smo.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Link to comment
40 minutes ago, Real sa Nišave said:

Hoces ti to da radiš za džabe? A nećeš? Hoces da te plate za to, zar ne. E, pa kad drzava da Toncevu onoliko koliko sipa Blizancima, onda ce gledas i marketing, i ce ima pare i za omladinsku skolu, i za tenkove...

Brate jel tebi dobro??

O cemu ti pricas??

Koliko kosta marketing pa da

se cekaju pare od drzave?

Ici u obilazak osnovnim skolama(koliko to moze da kosta)????

Ti vec sad imas par ljudi koji su zaduzeni za marketing u klubu koje placas naravno.

Niko tako providno nije namestao i radio sa sudijama kao Toncev jos od Arkana i Obilica!

Nasi igraci su se smejali kad bi bio sviran penal za nas,znam o cemu pricam imam nekoliko insajder sto u klubu sto usko povezani sa klubom!

 

Link to comment
44 minutes ago, martick said:

Brate jel tebi dobro??

O cemu ti pricas??

Koliko kosta marketing pa da

se cekaju pare od drzave?

Ici u obilazak osnovnim skolama(koliko to moze da kosta)????

 

Skole ne rade. Raspust je. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...