Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

3 hours ago, W.F.C. said:

Kadeti dele prvo mesto sa zvezdom posle 4. kola lige.

Kadete vodi Vlada Djordjević 

.Zapamtite to ime . Taj će da bude trener i te kakav

Edited by Gradina
Link to comment

Ljudi mi to ne znamo sta oni rade i kako rade!

A za namestanje Toncev=Sudije pouzdano znam za tu spregu!

Svi nas mrze,sprdaju se sa nama a sta mi dobijamo od Tonceva za uzvrat? 

Link to comment
Ljudi mi to ne znamo sta oni rade i kako rade!
A za namestanje Toncev=Sudije pouzdano znam za tu spregu!
Svi nas mrze,sprdaju se sa nama a sta mi dobijamo od Tonceva za uzvrat? 
Nešto znamo, nešto ne znamo, al dal smo samo mi u spregu sa sudijama i dal je kod nas moguce da se napravi nesto, a da nemas bar neku spregu sa savezom!!?
Jel vama draze da igramo trecu ligu, glumimo poštenje, a da nas blizanci i slaninari ismevaju!?
Ko je bre ovde pošten?

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka

Link to comment
Kadete vodi Vlada Djordjević 
.Zapamtite to ime . Taj će da bude trener i te kakav
Kucamo na vrata zaboravljenih asova. Rastavac deosn'like this

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
3 hours ago, Boki Nis said:

Nešto znamo, nešto ne znamo, al dal smo samo mi u spregu sa sudijama i dal je kod nas moguce da se napravi nesto, a da nemas bar neku spregu sa savezom!!?
Jel vama draze da igramo trecu ligu, glumimo poštenje, a da nas blizanci i slaninari ismevaju!?
Ko je bre ovde pošten?

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka
 

+1

Link to comment
5 hours ago, martick said:

Ljudi mi to ne znamo sta oni rade i kako rade!

A za namestanje Toncev=Sudije pouzdano znam za tu spregu!

Svi nas mrze,sprdaju se sa nama a sta mi dobijamo od Tonceva za uzvrat? 

Za početak da precednik donese cveće na Martika

Link to comment
4 hours ago, Rumpelstiltskin said:

Martike, zar ti nisi napustio forum ? 

Boli me ovo sveukupno stanje sto se desava oko slavnog naseg kluba!

Da nas porede sa Obilicem i da se sprdaju aa nama!

Stvarno nam to nije potrebno !

Imamo sjajnog Spoetskog Direktora koji zna da otkrije talentovane klince i za sitne pare da ih dovede kod nas(koliko ima takvih u Srbiji)!

Zasto ne mozemo da budemo Cukaricki,Vozdovac,TSC,posteno pa dokle stignemo! 

800 ljudi je bilo na jucerasnjoj utakmici,zasto je sve manje ljudi na tribina ako je sve ok.

eeeejjj 800 covece....

Navijace ne mozes prevariti...

Jednostavno nije zdrava atmosfera oko kluba i u klubu,to mi najvise smeta.

Sta je sa marketingom? Macronom? Omladinskom skolom? Stanje finansija? Novih sponzora? 

Link to comment
4 minutes ago, levi said:

niko nije ismevao Radnički kad su igrali 3. ligu, to je sigurno. da li ih sad neko shvata ozbiljno kad su drugi u zemlji, to ne znam

Bas tako Levi!

Sta vise simpatisali su nas,divili,izgovarali nase ime sa postovanjem... a sada.... samo sprdacina...

Link to comment
11 minutes ago, martick said:

Boli me ovo sveukupno stanje sto se desava oko slavnog naseg kluba!

Da nas porede sa Obilicem i da se sprdaju aa nama!

Stvarno nam to nije potrebno !

Imamo sjajnog Spoetskog Direktora koji zna da otkrije talentovane klince i za sitne pare da ih dovede kod nas(koliko ima takvih u Srbiji)!

Zasto ne mozemo da budemo Cukaricki,Vozdovac,TSC,posteno pa dokle stignemo! 

800 ljudi je bilo na jucerasnjoj utakmici,zasto je sve manje ljudi na tribina ako je sve ok.

eeeejjj 800 covece....

Navijace ne mozes prevariti...

Jednostavno nije zdrava atmosfera oko kluba i u klubu,to mi najvise smeta.

Sta je sa marketingom? Macronom? Omladinskom skolom? Stanje finansija? Novih sponzora? 

 

Druze, svako ima pravo na svoje misljenje pa i ti sto nas u ista usta stavljaju sa obilic i jagodinu. Iskreno, vriste mi jajca za njih. Nema ljudi na stadionu, sta cu sad tu ja. Ja idem jer volim klub, ne njegovog precednika i njegove dupeuvlakace. Selci, jesu, koj cu im, dozivljavam ih kao sredstvo, isto ko sto i oni dozivljavaju klub ... I tako, ukrug ... Ce bude Macron, ne sekiraj ... Mora samo malko da odrese kesu ;) Eno kadeti dobro gaze, ne moz sve odjedared. I sam si reko da su nesposobni retardi, a ovamo ocekujes pune tribine, 6 fan shopa u Nis i neku uber picoku za PR-ku .. E pa nece to tako mladicu.
Evo, Muslin je sve napisao

Link to comment
Boli me ovo sveukupno stanje sto se desava oko slavnog naseg kluba!

Da nas porede sa Obilicem i da se sprdaju aa nama!

Stvarno nam to nije potrebno !

Imamo sjajnog Spoetskog Direktora koji zna da otkrije talentovane klince i za sitne pare da ih dovede kod nas(koliko ima takvih u Srbiji)!

Zasto ne mozemo da budemo Cukaricki,Vozdovac,TSC,posteno pa dokle stignemo! 

800 ljudi je bilo na jucerasnjoj utakmici,zasto je sve manje ljudi na tribina ako je sve ok.

eeeejjj 800 covece....

Navijace ne mozes prevariti...

Jednostavno nije zdrava atmosfera oko kluba i u klubu,to mi najvise smeta.

Sta je sa marketingom? Macronom? Omladinskom skolom? Stanje finansija? Novih sponzora? 

Porede nas sa Obilićem jer je Radnički počeo da im smeta i da uzima deo nekog kolača, onda ne znaju šta će pa izmišljaju. Daj bar neku sličnost, ja je ne vidim!?

Publika!? Ja stvarno nemam pojma zašto ljudi ne dolaze! Moje je misljenje da je kod nas fudbal namerno medijski skrajnut u stranu i da zato nema više ljudi na stadionima.Da nije interneta ne bi ni golove mogli da vidimo sa utakmica.

Da je više medijske pompe oko utakmica ili da javni servis prenosi prvenstvo i kad bi postojale sportske emisije gde bi se neutralno analizirale utakmice, sa objektivnim novinarima(ne ko ovi ultrasi blizanaca na areni).... verujem da bi se vratila draz prvenstvu i dolazilo bi mnogo vise publike...

Koji to klub ima vise navijaca nego mi?... Mozda "pošteni" Cukarički?

Nema publike jel neće ljudi da gledaju reprize prvenstva gde se prvak uvek zna....

Sto više repriza to manje ljudi....

Batali samo da kudiš,nije problem ni u Tončevu ni u Nišu ...

 

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka

 

 

 

Link to comment

Inace vidim skinuli sa Djaka u Pobedinu onaj veliki natpis fan shop sa uvecanom slikom prvog tima, nema vise dresova i salova u izlogu... Verovatno uskoro nece bude aktuelan Hummel nego taj najavljeni Macron. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...