Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

7 minutes ago, Constantin said:

Pa...oni mu dođu kao poklon. Koliko ja kapiram Terza im daje platu, a mi možemo da ih "utopimo" i dobijom %....grešim ?

Da bi utopio Jirku treba da zadovoljiš i Zvezdana Terzića i Zvezdu kao klub  i Adriana Lucu (menadzera Jirkinog ) i na kraju samoga Jirku . . .

Link to comment
7 minutes ago, Gradina said:

Da bi utopio Jirku treba da zadovoljiš i Zvezdana Terzića i Zvezdu kao klub  i Adriana Lucu (menadzera Jirkinog ) i na kraju samoga Jirku . . .

Dogovr kuću gradi ;)  a zadovoljavanje je širok pojam :D

Link to comment

Dal je Iranac il Iracanin nema veze, samo nek je stoper... Jesen je bitnija nego pre jer nema podela bodova, igra se 21,22 utakmice i moze da se napravi veci deo posla pa na prolece da se to nekako odrzi. 

Link to comment
8 minutes ago, W.F.C. said:

Dal je Iranac il Iracanin nema veze, samo nek je stoper... Jesen je bitnija nego pre jer nema podela bodova, igra se 21,22 utakmice i moze da se napravi veci deo posla pa na prolece da se to nekako odrzi. 

Mislim da nema više podele bodova...

 

P.S. moja greška Iračanin je...

Edited by Constantin
Link to comment

Cermelj, Bojovic i Tomić nisu vise igraci Radničkog. Filip Stanković i Ćirković na pozajmicu, Leka teo u Kolubaru kod Ace kapitena na pozajmicu, Čika Miša nije hteo da ga pusti. Kaže treba mu

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...