Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

Da b... Od 01.09. Svi naši prvotimci dobijaju od gore navedenog sponzora po jedan auto... C4... Osim Kosana koji če kao šef struke da dobije Spačeka [emoji4]
Ma ajte moliv vas... Pa to je nemoguce.... [emoji1]

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka

Link to comment

Na godinu dana sa raznorazne mogucnosti i procenti. Kao s Jirku i Melega. Ako ih prodamo, imamo procenat, a plate od strane maticni klubovi.

Link to comment

Jos jedan veznjak ovako kvalitetan i imamo tim. On, Bondi, Noma, Aleksa i Cermelj da ga ne zaboravimo mogu da izguraju polusezonu pa posle da se vidi gde su.

 

Link to comment

 

Quote

 

Чукарички - Раднички Н.

Недеља, 01.09.2019 20:00 - Беoгрaд - Стaдиoн ФК Чукaрички
Делегат - Сп. радник: РАТКОВИЋ Предраг
Главни судија: ИЛИЋ Милан
Први помоћни судија: СТОЈАНОВИЋ Ивица
Други помоћни судија: АНДРЕЈИЋ Чедомир
Четврти судија: СРЕЋКОВИЋ Марко

 

 
Imamo novo pojačanje iz Brodarca:
Link to comment
26 minutes ago, Constantin said:

 

 
Imamo novo pojačanje iz Brodarca:

Misliš  iz Kokezarca. Au šta mi radimo. Razigravamo i Kurtu i Murtu a svoju decu dajemo . Ajde u gajbu piva da odlaze na razigravanje naši . . . LEKA ĆIRA . . . 

ČERMELJ  . . .

Link to comment
22 minutes ago, Gradina said:

Misliš  iz Kokezarca. Au šta mi radimo. Razigravamo i Kurtu i Murtu a svoju decu dajemo . Ajde u gajbu piva da odlaze na razigravanje naši . . . LEKA ĆIRA . . . 

ČERMELJ  . . .

Ček...Čermelj je "naš" isto koliko i ovaj Uroš...plus, ovaj je potpisao na 4 godine. Ne znam na koliko je Čermelj potpisao, mada sve to nema veze. Uostalom, uvek sam pre za to da dobijamo ovako igrače, nego da potpisujemo Đilase, Tomiće pa i Drinčiće. (Na stranu maestralni nastupe Drine)

Link to comment
30 minutes ago, Constantin said:

Ček...Čermelj je "naš" isto koliko i ovaj Uroš...plus, ovaj je potpisao na 4 godine. Ne znam na koliko je Čermelj potpisao, mada sve to nema veze. Uostalom, uvek sam pre za to da dobijamo ovako igrače, nego da potpisujemo Đilase, Tomiće pa i Drinčiće. (Na stranu maestralni nastupe Drine)

Isto kao Jirka i Meleg što su "naši"

Link to comment
1 minute ago, Gradina said:

Isto kao Jirka i Meleg što su "naši"

Pa...oni mu dođu kao poklon. Koliko ja kapiram Terza im daje platu, a mi možemo da ih "utopimo" i dobijom %....grešim ?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...