Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

Quote

Najnovije spinovanje Fudbalskog kluba Partizan pokazuje samo da su oni već na samom početku domaćeg prvenstva počeli da traže alibi za svoje buduće neuspehe. Sve ovo ukazuje da je za pojedince u Partizanu regularna i poštena samo ona utakmica koju Radnički ili Crvena zvezda izgube. I da su u velikom problemu kada igraju ova dva tima, jer ne znaju koga bi više kritikovali. U svakom slučaju pojedini funkcioneri Partizana su već sada počeli sa plasiranjem izmišljenih vesti o nekakvoj vrsti urote protiv njih, a sve u cilju da se predstave kao žrtve. To ne priliči velikom klubu kao što je Partizan. Mi poštujemo sve svoje protivnike na terenu ali nećemo dozvoliti da se neko brani ili opravdava svoje neuspehe tako što u svoje probleme uvlači Radnički. 

http://fudbal.hotsport.rs/2019/08/02/zvanicni-podatak-evo-koliki-je-stvarni-dug-fudbalskog-kluba-partizan/

Link to comment

Koja je kurva u stvari Zvezdana, namesti nas da ispadnemo u prvo kolo bez pola tima  a bratic blizanac laganica, od august ... Jebale ih zvezdice da ih jebale. 

Link to comment

Utakmica u rangu revanša protiv Flore. Kad imamo loptu u posedu a protivnik se namesti u bloku, nemamo rešenje.. pritom imamo po meni vrh igrače u navali i to ne samo u prvih 11 nego i u rotaciji. Odbrana ponovo neshvatljivo loša, druga stativa i prekidi užas živi... svaki centaršut javora opasan. Čekamo protivnikovu grešku na nekih 20-25 metra pa udri kad ima više prostora. To je ok ako igraš u gostima protiv jakog protivnika a ne protiv javora kući. Imamo igrače da dominiramo bre, tehnički i trkački odlični kao pojedinci ali džabe kad je njihova svaka druga lopta balonka napred (kao da im neko reko tako da odigraju :rolleyes:). Neka bude da se nameštaju još uvek... 

Edited by zikaPantelej
Link to comment
3 minutes ago, zikaPantelej said:

Utakmica u rangu revanša protiv Flore. Kad imamo loptu u posedu a protivnik se namesti u bloku, nemamo rešenje.. pritom imamo po meni vrh igrače u navali i to ne samo u prvih 11 nego i u rotaciji. Odbrana ponovo neshvatljivo loša, druga stativa i prekidi užas živi... svaki centaršut javora opasan. Čekamo protivnikovu grešku na nekih 20-25 metra pa udri kad ima više prostora. To je ok ako igraš u gostima protiv jakog protivnika a ne protiv javora kući. Imamo igrače da dominiramo bre, tehnički i trkački odlični kao pojedinci ali džabe kad je njihova svaka druga lopta balonka napred (kao da im neko reko tako da odigraju :rolleyes:). Neka bude da se nameštaju još uvek... 

Slazem se skroz i da se nadovezem...

 

Igramo dosta brze nego prosle sezone, krila vrlo potentna, umeju da povuku brzo loptu napred (nadam se da je sa Cumicem sve ok), Mihajlovic me pozitivno iznenadio, ako Haskic ostane, bice klanja oko mesta u prvih 11. E sad, sredina danas nije postojala. Batrovic je pri kraju malo proigrao ali tek kad je prisao blize golu, na sredini ga nigde nije bilo. Tomic najgori, morao je Caki mnogo ranije da ga zameni. Odbrana celog tima katastrofa, probijali su nas kako su hteli.

Link to comment
8 minutes ago, Dali_man said:

Slazem se skroz i da se nadovezem...

 

Igramo dosta brze nego prosle sezone, krila vrlo potentna, umeju da povuku brzo loptu napred (nadam se da je sa Cumicem sve ok), Mihajlovic me pozitivno iznenadio, ako Haskic ostane, bice klanja oko mesta u prvih 11. E sad, sredina danas nije postojala. Batrovic je pri kraju malo proigrao ali tek kad je prisao blize golu, na sredini ga nigde nije bilo. Tomic najgori, morao je Caki mnogo ranije da ga zameni. Odbrana celog tima katastrofa, probijali su nas kako su hteli.

Ili jednostavno neka igra sa dva špica 🤔

Tomić definitivno morao ranije napolje, izgubio snagu još oko 65tog minuta, ovaj ga držao "mrtvog" na terenu još 20 minuta.. nego jel stvarno nema ko da izvodi kornere pa mora Tomić? I jel sve u redu sa Čumijem?

Link to comment
1 minute ago, cvetanovic17 said:

Ili jednostavno neka igra sa dva špica 🤔

Tomić definitivno morao ranije napolje, izgubio snagu još oko 65tog minuta, ovaj ga držao "mrtvog" na terenu još 20 minuta.. nego jel stvarno nema ko da izvodi kornere pa mora Tomić? I jel sve u redu sa Čumijem?

Tesko to kod nas. Sudarali bi se na terenu a pozadi bi bili busni ko sir.

Link to comment

Retko ko danas i igra sa dva klasična napadača, pogotovu kod  nas u ligi (kod nas bi neki i da ne igraju ako može, samo da legaju po teren i izvuku nulu), nije to ni bitno toliko evo danas mogla su 3 napadača da udju kao protiv flore al dzabe ako oni nemaju ideju kako da otvore protivnika. 80% trenera u ligi bi dalo levi testis samo za Jirku i Kneževića a mi ih imamo u rotaciji. Imamo igrače pored Cakija koji mogu da stanu na loptu a ne koristimo to. Po kvalitetu smo ispred većine ekipa što znaci da cemo morati stalno da probijamo blok, ne mož samo na kontre... 

Link to comment

Jos jedan stoper mnogo bolji od pridoslih i u paru sa Ostojicem i Silom. Djordjevic nema sta da trazi na stoperskoj poziciji, da se pusti ili kao opcija za beka sto mu je mislim i primarna pozicija.

Haska da ostane i onda mozemo medju prva tri.

Naravno da se vidi sistem kroz utakmicu, dve ili da se zahvali Simi jer je dovoljno vremena imao.

Djumi izokrenuo ekipu naglavacke za dve nedelje i to kakvu ekipu u poredjenju sa ovom.

 

 

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...