Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

Ekipa koju bih ja voleo da vidim:

 

Petrovic - Todorovski, Silo, Ostojic ali bolje neko bolji, Djordjevic - Bondarenko - Cumic, Tomic, Caki, Knezevic - Haskic

 


Imamo Jirku i Batrovica da pojacaju defanzivu i trcanje kad treba, Nomu takodje. Mihajlovica kao zamenu, drugi spic,  prvog spica imamo a ako ode onda nemamo. Mihajlovic sem neke agresive i zelje trenutno nema kvalitet za prvog spica. Haskic za deset minuta se nasao u vise gol sansi nego li ovaj za celu utakmic.

 

Ekipa koju sam naveo je nasa najbolja ali nije bolja od one od prosle godine pre odlaska Stanisavljevica.

 

Borivoje - Todor, Pankoc, CM, Djordjevic - Bondarenko, Drina - Grbic - Stanisavljevic - Randjelovic - Haskic

Ovo je ujedno i najaca ekipa koju smo imali od one slavne generacije.

 

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
Kako je Cumic, zna li neki?
I sto nemamo navijace???
Navijači nisu oprostili Ivici što je ostao kratak meleon

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
On 4.8.2019. at 9:07, MaErAkLoIJA said:

Na utakmici mi se ucinio da je cist ko suza, medjutim... :D

I jeste čist ko suza. Sedeli smo u ravni sa njima na istoku. Ne znam sta je diskutabilno

Link to comment
20 minutes ago, Real sa Nišave said:

I jeste čist ko suza. Sedeli smo u ravni sa njima na istoku. Ne znam sta je diskutabilno

Diskutabilno je to sto neko treba nasem igracu da polomi nogu u 16 da bi kontakt bio dovoljnog intenziteta za penal. Da se ovo sudilo blizancima, ne bi bilo razgovora o tome da li je postojao. Njima je svako ko pridje na pola metra kasapin.

 

Sto je najgore, mi smo sami sebi najveci kriticari cak i kada za time nema potrebe, samo da bi se nekom pravdali. Vidis kako njih zabole kita kad ih guraju svi zivi, od sudije preko kriminalaca, do drzave.

Edited by Dali_man
Link to comment
2 hours ago, Dali_man said:

Diskutabilno je to sto neko treba nasem igracu da polomi nogu u 16 da bi kontakt bio dovoljnog intenziteta za penal. Da se ovo sudilo blizancima, ne bi bilo razgovora o tome da li je postojao. Njima je svako ko pridje na pola metra kasapin.

 

Sto je najgore, mi smo sami sebi najveci kriticari cak i kada za time nema potrebe, samo da bi se nekom pravdali. Vidis kako njih zabole kita kad ih guraju svi zivi, od sudije preko kriminalaca, do drzave.

:smiley_hail:

Link to comment
3 hours ago, Real sa Nišave said:

I jeste čist ko suza. Sedeli smo u ravni sa njima na istoku. Ne znam sta je diskutabilno

Sa tribine mi se cinilo da lopta ide ka Mihajlovicu, u videu mi se cini da nije bas tako blizu. Ostavio sam otvoreno pitanje za drugo misljenje a ja nisam siguran.

----------------------------------------------------

Inace sam sebi najveci kriticar pa mozda malo navika, sta ces :)

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...