Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

6 hours ago, Rumpelstiltskin said:

Sve sto mogu reci je  da si potpao pod mudre komentare sa zapada ili si ti, pak, bio jedan od kreatora istih na zapadu juce ... Aleksa nije potencijal, nema tu nista. Imao je on svojih 5 minuta, nije da nikada nije bio starter. Nista posebno nije pokazao. Cumic je iskoristio svojim 5 minuta jer jeste potencijal.

Moje misljenje kreiram samo i iskljucivo na bazi argumenata a ne autoriteta. Znaci nek je neko sa zapada, nek je Simo bez argumenata tesko :)

Evo recimo ti sa ovim tvojim pisanjem ne znam kako ubedis i sebe?

Prvo, Aleksa dobio neki minut sa osamnaest godina. Prosle godine slabo a ove godine ni sekund.

Drugo, ne znam sta ocekujes od dvadesetogodisnjaka na poziciji zadnjeg veznog?

Ima neki pas, ume da povuce loptu, da pretrci igraca. Dosta je siguran i ima samopouzdanje i ako ne igra. Visok, jak.

Trece, dolazili su dobri igraci kao sto je Stanisavljevic, Babic, Marjanovic i razni i seti se samo kako su im izgledale prve utakmice a nekima i pola sezone?

Sta ocekujes da vidis od Alekse da bi po tebi bio talenat?

Za napadaca je lakse videti jer se tu gledaju stvari koje fudbal cine interesantnim. Golovi, dribling......

 

 

Link to comment
5 hours ago, ackonish said:

Ako bi napravili otvoren trening, da ovo sto pisete ovde iznesete treneru licno, kolko vas bi imalo hrabrosti da stane pred strucni stab i prica ovo sto ovde pisete... znam par koji dolaze, kad dodju shuneli...

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 

Nikada nisam imao prilike bar u poslednjih petnaestak godina da stanem pred trenera.

Ali prvo sto bih ga pitao je zasto je pustio Jirku, Melega i Bojovica kada su dosli par dana u oci veoma bitne utakmice?

Sportskog bih pitao zasto se Djordjevic tretira kao pojacanje kada je prosle godine bio ocajan u Vosi a u inostranstvu jedva da je igrao? Odmah sam rekao da nije nikakvo pojacanje i ako nisam strucan. Vreme ce pokazati mada vec pokazuje.

Pitao bih zasto razvlacimo igru po bokovima i dozvoljavamo da oko dva nasa igraca budu protivnicka pet i to u ovoj fazi sezone kada ni kratak pas nije siguran a kamo li dugacki?

Mnogo su nam razvuceni igraci i ne mozemo da uspostavimo tecniju igru. Prisiljeni su igraci da situacije resavaju na kvalitet a to za sada jedino uspeva Cakiju.

Pitao bih zasto tolerise pospanost nekih igraca, nonsalantnost...? Da li ocekuje da oni sami preduzmu nesto ili namerava da ih natera ???

 

Mislim da su pitanja na mestu ?

 

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
10 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Moje misljenje kreiram samo i iskljucivo na bazi argumenata a ne autoriteta. Znaci nek je neko sa zapada, nek je Simo bez argumenata tesko :)

Evo recimo ti sa ovim tvojim pisanjem ne znam kako ubedis i sebe?

Prvo, Aleksa dobio neki minut sa osamnaest godina. Prosle godine slabo a ove godine ni sekund.

Drugo, ne znam sta ocekujes od dvadesetogodisnjaka na poziciji zadnjeg veznog?

Ima neki pas, ume da povuce loptu, da pretrci igraca. Dosta je siguran i ima samopouzdanje i ako ne igra. Visok, jak.

Trece, dolazili su dobri igraci kao sto je Stanisavljevic, Babic, Marjanovic i razni i seti se samo kako su im izgledale prve utakmice a nekima i pola sezone?

Sta ocekujes da vidis od Alekse da bi po tebi bio talenat?

Za napadaca je lakse videti jer se tu gledaju stvari koje fudbal cine interesantnim. Golovi, dribling......

 

 

@Rumpelstiltskin ako ti je rekao

Link to comment
10 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Moje misljenje kreiram samo i iskljucivo na bazi argumenata a ne autoriteta. Znaci nek je neko sa zapada, nek je Simo bez argumenata tesko :)

Evo recimo ti sa ovim tvojim pisanjem ne znam kako ubedis i sebe?

Prvo, Aleksa dobio neki minut sa osamnaest godina. Prosle godine slabo a ove godine ni sekund.

Drugo, ne znam sta ocekujes od dvadesetogodisnjaka na poziciji zadnjeg veznog?

Ima neki pas, ume da povuce loptu, da pretrci igraca. Dosta je siguran i ima samopouzdanje i ako ne igra. Visok, jak.

Trece, dolazili su dobri igraci kao sto je Stanisavljevic, Babic, Marjanovic i razni i seti se samo kako su im izgledale prve utakmice a nekima i pola sezone?

Sta ocekujes da vidis od Alekse da bi po tebi bio talenat?

Za napadaca je lakse videti jer se tu gledaju stvari koje fudbal cine interesantnim. Golovi, dribling......

 

 

Prvi bi voleo da Leka pokaze talenat, ali je previse promenio trenera od kad je u klubu, i kod svih je dobijao premalo sansi da bi se govorilo o nekom raskosnom talentu. Nemoguce da ga ni jedan nije primetio i bacio u vatru. Talenat uopste ne zavisi od pozicije igraca, ili ga imas ili ga nemas. Ako je Randjelovicu trebalo bukvalno dve utakmice da pokaze koliko vredi, Leka je to trebao da pokaze u par meseci, a on je u klubu ima tri godine.

 

Sta bi trebalo Leka da pokaze u ovim godinama na toj poziciji? Za pocetak ono sto je matori Drina pokazivao sa svojih 30 i kusur godina, kad je sprintao 20 metara da izvisi pritisak na protivnickog igraca dok trojica mladjih i blizih igracu lade jajca. Za to ti uopste ne treba neki talenat a to se najpre ocekuje od zadnjeg veznog. Da bude prvi pit bul ekipe.

Link to comment
42 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

Mare je talenat za čaršafi. I za mirotočivi komentari sa zapad

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

A ti za neargumentovane opaske. Daj jednom da cujem od tebe analizu!!! Nesto!!!

Ovako kad poklapas deluje ko da imas argumenata punu vrecu i delujes bas pametno

Link to comment
1 hour ago, Dali_man said:

Prvi bi voleo da Leka pokaze talenat, ali je previse promenio trenera od kad je u klubu, i kod svih je dobijao premalo sansi da bi se govorilo o nekom raskosnom talentu. Nemoguce da ga ni jedan nije primetio i bacio u vatru. Talenat uopste ne zavisi od pozicije igraca, ili ga imas ili ga nemas. Ako je Randjelovicu trebalo bukvalno dve utakmice da pokaze koliko vredi, Leka je to trebao da pokaze u par meseci, a on je u klubu ima tri godine.

 

Sta bi trebalo Leka da pokaze u ovim godinama na toj poziciji? Za pocetak ono sto je matori Drina pokazivao sa svojih 30 i kusur godina, kad je sprintao 20 metara da izvisi pritisak na protivnickog igraca dok trojica mladjih i blizih igracu lade jajca. Za to ti uopste ne treba neki talenat a to se najpre ocekuje od zadnjeg veznog. Da bude prvi pit bul ekipe.

Kad trener juri rezultat i cuva dupe onda trpe mladji. Pored Drine nije mogao a ni pored Bondarenka na startu sezone iz mnogo razloga.

Randjelovic je pokazao talenat ali su ga razigrali u Dinamu.

Takodje odgovornost je mnogo veca na poziciji zadnjeg veznog, greske su mnogo opasnije itd.

Evo i Silo je prosle godine igrao pa trener zna sta moze da ocekuje.

Isto i to sto pisete ovaj odmah pokazao, po toj logici mi nismo trebali da potpisemo igrace jer su netalentovani kao recimo Stanisavljevica, Marijanovica, Crnomarkovica i mnoge druge...

Evo Meleg po vama ne da nije talentovan nego smo ga potpisali kao igraca kriketa!!!

Link to comment
1 hour ago, Dali_man said:

Prvi bi voleo da Leka pokaze talenat, ali je previse promenio trenera od kad je u klubu, i kod svih je dobijao premalo sansi da bi se govorilo o nekom raskosnom talentu. Nemoguce da ga ni jedan nije primetio i bacio u vatru. Talenat uopste ne zavisi od pozicije igraca, ili ga imas ili ga nemas. Ako je Randjelovicu trebalo bukvalno dve utakmice da pokaze koliko vredi, Leka je to trebao da pokaze u par meseci, a on je u klubu ima tri godine.

 

Sta bi trebalo Leka da pokaze u ovim godinama na toj poziciji? Za pocetak ono sto je matori Drina pokazivao sa svojih 30 i kusur godina, kad je sprintao 20 metara da izvisi pritisak na protivnickog igraca dok trojica mladjih i blizih igracu lade jajca. Za to ti uopste ne treba neki talenat a to se najpre ocekuje od zadnjeg veznog. Da bude prvi pit bul ekipe.

Drina nije igrao zadnjeg veznog. Leka je igrač tipa Jokanovic, Matić... Takva mu je i konstitucija.

Link to comment
37 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Kad trener juri rezultat i cuva dupe onda trpe mladji

Upravo tako. Na sreću od sledeće sezone počinje pravilo sa obavezna  2 igrača do 21 godinu  da igraju  minimum prvo poluvreme  plus jedan na klupi. Sa  tim će i mladji biti razigravani  daleko više po svim klubovima  a ne samo po blizancima.Mozda iskoči i kod nas neki tipa Strahinje Pavlovića . 

 

Link to comment
33 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Kad trener juri rezultat i cuva dupe onda trpe mladji. Pored Drine nije mogao a ni pored Bondarenka na startu sezone iz mnogo razloga.

 

A koja je poenta bilo kog takmicenja? Jedini razlog zasto Leka nije igrao umesto Bondarenka je taj sto je jednostavno Bondarenko bolji igrac. Lalat je morao da pukne od Makabija da bi shvatio da je Randjelovic bolji od Mrke. Cim mu dao prvu sansu, decko je to iskoristio i zacementirao se u prvih 11. Kao sto je Simi morala da se desi Flora da bi shvatio da Cumic mora da mu igra u prvih 11. Leka nije mogao da istisne ni yebenog Munju nego je Lalat pravio gimnastiku prebacivanjem klasicnog stopera na mesto zadnjeg veznog. Da ne bude da imam nesto protiv decka, nek me odmah demantuje, rado cu da progutam svaku rec napisanu ovde.

 

Pravilo da moraju da igraju dva igraca manje od 21 godine je idiotluk. U prvoj postavi treba da igraju najboljih 11 koje trener odredi, imali oni 15 ili 40 godina.

42 minutes ago, Real sa Nišave said:

Drina nije igrao zadnjeg veznog. Leka je igrač tipa Jokanovic, Matić... Takva mu je i konstitucija.

Zovi tu poziciju kako zelis, Drina je igrao bolju defanzivu od svih zadnjih veznih u ligi. To sto je umeo da tera loptu napred, je obaska.

Link to comment
49 minutes ago, Dali_man said:

Pravilo da moraju da igraju dva igraca manje od 21 godine je idiotluk. U prvoj postavi treba da igraju najboljih 11 koje trener odredi, imali oni 15 ili 40 godina.

Pa i igraće najboljih 11. Ovo pravilo je dobro za mlade igrače. Idiotluk bi bio kad bi dozvolili neograničen broj stranaca. Ovako će svi klubovi morati da vise posvete  paznje podmlatku ,što je ok. U Rumuniji je to zazivelo i evidentan napredak su napravili. Mada kod nas je pre par godina bila ideja

LIGA B timova što je još bolja opcija  i krenulo se pa stalo zbog finansija. . .

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...