Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

14 hours ago, zikaPantelej said:

Klub je realno mrtav spolja za običnog navijača. Marketing i interakcija sa navijačima je nula. To nije uvek bilo tako, beše si bolje samo pre dve/tri sezone. Mogu da se ljute Darko i Aleksandar kolko oće da nalazimo mane klubu, da je ranije bilo mnogo gore itd. al ovo je realno i očigledno. Umesto što je uloženo 10 000e u transfer Petra Grbića prošle godine (30. strana u finansijskom izveštaju), neka su dali ne 10 000 nego i 1000e nekom mučeniku da šeruje par meseci postove po društvenim mrežama honorarno i pravi neke marketinške akcije po gradu pa bi stanje bilo makar malo bolje. Ja mogu da razumem da je klub neorganizovan i da to ne može od jednom ali evo primera šta može odmah DANAS da se uradi:

1. Da se pojačaju aktivnosti na društvenim mrežama (bilo je interesantnije ranije, delile se džabe po 4-5 karte za utakmicu i slično, kvizovi bili, predstavljanje igrača..)

2. Da neko nekad od igrača, trenera i funkcionera gostuje negde na nekoj televiziji

3. Da kad se puste sezonske ulaznice koje su NAMENJENE NAVIJAČIMA ti isti navijači budu obavešteni o tome

4. Da kad se već busate da imate finansijski izveštaj pustite to objavom na sajtu ili društvenim mrežama a ne da ja to radim ovde - izvolte https://fkradnickinis.rs/pdf/finansijski-izvestaj.pdf 

5. Da neko nekad intervjuiše nekog igrača, trenera itd

6. Beše igrači pre par godina išli po osnovnim školama to je lepo i može ponovo da se uradi

 

Za ovo gore što sam nabrojao treba par klika mišem i možda po koje slovo da se ubode na tastaturi.

Da običan narod i raja zna da se nešto događa, ovako se ubija svaka volja ljudima da dolaze na utakmice, ma mož da dovedete i napravite kolko god hoćete jaku ekipu vi vašim NEčinjenjem rasterujete ljude ili ih odvraćate od dolaska na stadion. Malo nam je što nas demonizuju iz BG-a, partizana, žeksa pantića i sličnih još mi sami sebi pucamo u nogu.

I biće još gore, sutra protiv voždovca ima da gledamo ja i još 100 realno budala. Prošle sezone samo zbog Lalata je dolazilo 100 čoveka garant, ove sezone nemamo klovna pored aut linije i za sada igramo ko svi ostali u Srbiji. Bićete u pravom *urcu kad rasterate i nas preostale.. e tad ste ga ugasili, a malo vam fali kolko vidim. I manite me sa nebuloznim pričama o emigraciji, te sve Nišlije otišle za Nemačku došli selci da žive u Niš, nema ko da dolazi na stadion i slične nebuloze. Ima ko bi dolazio da gleda, uvek možemo da imamo 3000 ljudi u proseku ako napravimo pravu priču. 

 

Imam utisak da ljudi u klubu ne vide kakvu su sliku stvorili o klubu kod Nišlija pa eto nadam se da će neko od njih da pročita ovo ili da im neko prosledi pa da skapiraju u čemu je DEO problema što se posećenosti tiče. Opet kažem pre samo par sezona bilo je realno bolje (tad su Aca i Sanja vodili marketing kolko se sećam).. ovo sad je nula.

Bez namere da nipodistavam cinjenice koje si izneo, bicu malo sarkastican. Jesi razmisljao o tome da krenes da navijas za jednog od blizanca? Vidis bre kako kod njih sve super. Oni mucenici su, i dalje, svetla tacka srpskog fudbala, uprkos Toncevu, uprkos UEFI MAFIJI, uprkos ovoj nasoj jadnoj ligi, za cije lose stanje oni uopste nisu krivi. Naprotiv, oni se jadnici muce da povecaju kojeficijent, za dobrobit svih, dok mi barabe sjebavamo svaku priliku. Da ne pominjem drzavu i AV koji pokusavaju na sve nacine da ih uniste, isisaju sve pare iz njih, al eto, ipak su oni institucija, ne moze im niko nista be. Da im nisu objektivni mediji, pa mi nista ne bi znali koliko su oni veliki i bitni. Nista mi ne bi imali bez njih.

 

Ono o cemu ti pises je cista kozmetika. Nista bitno ne bi promenilo stvari. Toncev je mali drzavni aparatcic,  tu je da malo obrne koju paru od transfera, malo od kladionice, da ima i za njega, i za partiju i za AV i brata mu. Ako ga puste da se probije u vrh tabele, bicemo u vrhu. Ako mu kazu da sjebe Radnicki, sjebace ga dok si trepnuo. Naravno, sviranje kurcu o tituli je sviranje kurcu. Tu titulu ne bi uspeo ni Abramovic sa sve milione ojra i Kristijanom Ronaldom da nam donese, a ne neki tamo Toncev i Propadalo. Riba smrdi od glave, Radnicki je samo sitno peraje, iako je predstavljen kao troglava azdaja. Zato mi je muka od nislija koji kao prate Radnicki a zgrozavaju se od penala, navlacenja sudija na nasu stranu, jer to nije odraz objektivnosti, koliko god ima elemenata za istim, vec odraz selskog, luzerskog mentaliteta. Takvima je mesto pored minimatike i Arene, pa nek svrsavaju na uspehe blizanaca. Ja bi ipak da se lazem malo drugacijim lazima. Da jos malo uzivam u Cakijevim bravurama, da vidim dal ce Cumic da postane nindza ili mindza, da se tih sat ipo posteno ispsujem na sve zive koji su na terenu i pored njega.

 

Za bilo kakve pozitivne promene je potrebno mnogo stosta da se desi. Npr. da se napravi neko tesko stranje koje ce naterati UEFU da izbaci nas ceo fudbal iz sistema na jedno 10 godina minimum, da se promeni celokupni sistem u drzavi, da se stvori neka jaka i uticajna regionalna stranka koja ce da otrgne Nis i jug Srbije iz kandze Beograda (Beograda kao centra moci a ne grada kao takvog). Dok se tako nesto ne desi, a ne verujem da ce se desiti za nasih zivota, ostaje nam da biramo s koju laz ce se lazemo. 

 

I na kraju da citiram, velikog mislioca i filozofa:

"Nije Sloba kriv, mi smo govna."

Edited by Dali_man
Link to comment

@Dali_man pobratime ja potpisujem sve sto si napisao. Ivica je nužno zlo i sitan u odnosu na ostale koji su u igri. Ja sam sve vise u fazonu da gledam ovo dok ima jer ako se promeni vlast ili ovi što sad jašu odluče da će sto kazes da zamočaju Radnicki pitanje je koju i kakvu ligu i koji klub ce da gledamo tad u ovaj nas Niš. Al da ih tolko zabole il da nemaju osećaj da treba sto kazes te kozmeticke promene da sprovedu to ne razumem. Možda i ne zele bem li ga. Posećenost ne bi bila velika (ljudi nisu mutavi i nece svi da se lazu) al bi bila podnošljiva. Ovo sad kao da gledam OFK Niš...

Link to comment

Toncev i Simo u dupe da poljube svakog igraca. Ovo je izvuceno na cistu zelju i htenje. Presing od 60 minut po cenu da se crkne, je dalo ovaj put rezultat, a moglo je skupo da nas kosta.

Link to comment

Ne znam zašto me Batrović podesća na Kojaševića ?

Onaj što ne zna da igra nogom, odbrani penal i sačuva tri boda.

Šteta što Jirka nije hrabriji, mogao bi više puta ovako.

"Ajmo izać"... :ajde:

 

P.S. Suđenje bez greške...

Edited by Constantin
Link to comment

Gosn Simo: "Kilavi smo..", bar je nešto konkretno prozborio.. Pokušavaju već 4-5 utakmica dugim loptama da pogode Mihajlovića koji bi spustio do krila pa da izbiju pred golmana, konačno su uspeli. Će se naprimamo mi još golova samo je pitanje dal će napred naši da kompenzuju datim golovima pa da iščupamo neki bod negde na strani. Protiv Neška X ko kuća

 

 

Link to comment
On 10.8.2019. at 2:34, zikaPantelej said:

Klub je realno mrtav spolja za običnog navijača. Marketing i interakcija sa navijačima je nula. To nije uvek bilo tako, beše si bolje samo pre dve/tri sezone. Mogu da se ljute Darko i Aleksandar kolko oće da nalazimo mane klubu, da je ranije bilo mnogo gore itd. al ovo je realno i očigledno. Umesto što je uloženo 10 000e u transfer Petra Grbića prošle godine (30. strana u finansijskom izveštaju), neka su dali ne 10 000 nego i 1000e nekom mučeniku da šeruje par meseci postove po društvenim mrežama honorarno i pravi neke marketinške akcije po gradu pa bi stanje bilo makar malo bolje. Ja mogu da razumem da je klub neorganizovan i da to ne može od jednom ali evo primera šta može odmah DANAS da se uradi:

1. Da se pojačaju aktivnosti na društvenim mrežama (bilo je interesantnije ranije, delile se džabe po 4-5 karte za utakmicu i slično, kvizovi bili, predstavljanje igrača..)

2. Da neko nekad od igrača, trenera i funkcionera gostuje negde na nekoj televiziji

3. Da kad se puste sezonske ulaznice koje su NAMENJENE NAVIJAČIMA ti isti navijači budu obavešteni o tome

4. Da kad se već busate da imate finansijski izveštaj pustite to objavom na sajtu ili društvenim mrežama a ne da ja to radim ovde - izvolte https://fkradnickinis.rs/pdf/finansijski-izvestaj.pdf 

5. Da neko nekad intervjuiše nekog igrača, trenera itd

6. Beše igrači pre par godina išli po osnovnim školama to je lepo i može ponovo da se uradi

 

Za ovo gore što sam nabrojao treba par klika mišem i možda po koje slovo da se ubode na tastaturi.

Da običan narod i raja zna da se nešto događa, ovako se ubija svaka volja ljudima da dolaze na utakmice, ma mož da dovedete i napravite kolko god hoćete jaku ekipu vi vašim NEčinjenjem rasterujete ljude ili ih odvraćate od dolaska na stadion. Malo nam je što nas demonizuju iz BG-a, partizana, žeksa pantića i sličnih još mi sami sebi pucamo u nogu.

I biće još gore, sutra protiv voždovca ima da gledamo ja i još 100 realno budala. Prošle sezone samo zbog Lalata je dolazilo 100 čoveka garant, ove sezone nemamo klovna pored aut linije i za sada igramo ko svi ostali u Srbiji. Bićete u pravom *urcu kad rasterate i nas preostale.. e tad ste ga ugasili, a malo vam fali kolko vidim. I manite me sa nebuloznim pričama o emigraciji, te sve Nišlije otišle za Nemačku došli selci da žive u Niš, nema ko da dolazi na stadion i slične nebuloze. Ima ko bi dolazio da gleda, uvek možemo da imamo 3000 ljudi u proseku ako napravimo pravu priču. 

 

Imam utisak da ljudi u klubu ne vide kakvu su sliku stvorili o klubu kod Nišlija pa eto nadam se da će neko od njih da pročita ovo ili da im neko prosledi pa da skapiraju u čemu je DEO problema što se posećenosti tiče. Opet kažem pre samo par sezona bilo je realno bolje (tad su Aca i Sanja vodili marketing kolko se sećam).. ovo sad je nula.

Apsolutno 100 %  za sve

Link to comment
3 hours ago, zikaPantelej said:

Gosn Simo: "Kilavi smo..", bar je nešto konkretno prozborio.. Pokušavaju već 4-5 utakmica dugim loptama da pogode Mihajlovića koji bi spustio do krila pa da izbiju pred golmana, konačno su uspeli. Će se naprimamo mi još golova samo je pitanje dal će napred naši da kompenzuju datim golovima pa da iščupamo neki bod negde na strani. Protiv Neška X ko kuća

 

 

Neško ne vodi više ekipu

Link to comment

Da je Silo odigrao kao Djordjevic citao bih sada vec trecu stranicu kako nema talenta i nije za startnu.

Prvi gol ponovo ona sekunda dal da krenem il se vrnem.

Penal amaterski i mogao je sam Djordjevic da dobije ovu utakmicu za Vozdovac.

Iskreno smeta mi sto nastavljamo tradiciju da je sve drugo bolje od nase.

Ali kad bi Silo, Aleksa i ostali zaigrali kao Maldini, Ronaldo onda ok,vrede...

Simi malo srednjaka pa ce da dovodi jos ?!?!?!

Kilavi smi i nismo agresivni a on je brate mrtva patka. Da se jednom dernuo ko covek mozda bi i potrcali.

 

Potpisujem da bi bolje igrali a minimum isto sa Silom umesto Djordjevica, Aleksom umesto Batrovica. Eto mu cvrstine.

Link to comment
15 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Da je Silo odigrao kao Djordjevic citao bih sada vec trecu stranicu kako nema talenta i nije za startnu.

Prvi gol ponovo ona sekunda dal da krenem il se vrnem.

Penal amaterski i mogao je sam Djordjevic da dobije ovu utakmicu za Vozdovac.

Iskreno smeta mi sto nastavljamo tradiciju da je sve drugo bolje od nase.

Ali kad bi Silo, Aleksa i ostali zaigrali kao Maldini, Ronaldo onda ok,vrede...

Simi malo srednjaka pa ce da dovodi jos ?!?!?!

Kilavi smi i nismo agresivni a on je brate mrtva patka. Da se jednom dernuo ko covek mozda bi i potrcali.

 

Potpisujem da bi bolje igrali a minimum isto sa Silom umesto Djordjevica, Aleksom umesto Batrovica. Eto mu cvrstine.

Miriše na Kosana. . .

Link to comment
4 minutes ago, Gradina said:

Miriše na Kosana. . .

Onda bolje da vrate Rastavca

 

Inace Ivanovic rasturi Partizan.

Lepo se ponudi Napretku dvesta-trista hiljada plus dvadeset procenata od prodaje i da im ga ostavimo jos sest meseci. Na zimu ce neko da ode i imamo predobrog fudbalera.

Link to comment

Mi smo ove sezone (mnogo) kratki za dobrog srednjaka i dva stopera. Ja ne znam dal smo imali gori stoperski par od ove dvojice. Batrovic i Tomic nisu ni za klupu. Sad, mozda je Toncev procenio/imao dojavu da od Evrope ove sezone nema nista, pa mu se nisu arcile pare. Tesko da cemo mi pored Vojvodine i Orbanovaca medj prva 4.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...