Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

49 minutes ago, Gradina said:

Pa i igraće najboljih 11. Ovo pravilo je dobro za mlade igrače. Idiotluk bi bio kad bi dozvolili neograničen broj stranaca. Ovako će svi klubovi morati da vise posvete  paznje podmlatku ,što je ok. U Rumuniji je to zazivelo i evidentan napredak su napravili. Mada kod nas je pre par godina bila ideja

LIGA B timova što je još bolja opcija  i krenulo se pa stalo zbog finansija. . .

A sta je sa igracima koji su na nekoj poziciji bolji (ili bar oni misle da jesu) a koji ce morati da otpadnu iz prvih 11 zbog tog pravila?

Link to comment
13 minutes ago, Dali_man said:

A sta je sa igracima koji su na nekoj poziciji bolji (ili bar oni misle da jesu) a koji ce morati da otpadnu iz prvih 11 zbog tog pravila?

Definitivno ako su bolji igraće od 46 minuta. Ali kako za sve timove važi svi će u prvom poluvremenu igrati sa bonus igračima. Po meni je ovo ok , a zabrinjavajuće je da veliki klubovi pokupe  igrače pa ih daju na pozajmicu u istom rangu takmičenja. I to kažu mi od sledeće sezone mogu neograničen broj igrača tako da daju. Ovo zadnje nisam proveravao , ali ako je tačno onda nije dobro

Link to comment
22 hours ago, zikaPantelej said:

Da se zatarabi ovaj forum i sve stranice na društvenim mrežama Radničkog da zabrane komentare. Samo upućeni i smeli mogu da komentarišu i polemišu. :fantom:

 

Kapiram da smeta kad neko komentariše navodna nameštanja i slično bez dokaza... al ako ne smemo da polemišemo ni o taktici, igračima itd. onda bem li ga mora da su šuntavi ovi iz premier lige što takve stvari dopuštaju njihovim navijačima.. 

 

Još što se ovde konstruktivno izlažu mišljenja za razliku od FB-a npr. pa i može da se diskutuje lepo 

 

21 hours ago, fetboj said:

To su ipak elitni simpatizeri radnickog, 30+ godina pracenja, ne znam uopste sto komuniciraju sa nama strucnjacima. 

 

Svojevremeno su govorili da Jugoslavija ima 20 miliona selektora, 20 miliona preCednika, premijera...sad je isto u Srbiji, samo ne znamo koliko nas ima, ali npr. ima nas 6 miliona. Znači 6 miliona čoveka koji će bolje voditi reprezentaciju od selektora, državo od preCednika (što i nije teško ;) ) , i svaki navijač Radničkog bi verovatno "bolje" vodio klub od Tončeva.  Moj vam je savet, da se ne primate mnogo na komentare. To vam govorim  iz iskustva, jer sam se i ja mnogo primao na razne reakcije. Vremenom ukapiraš ko samo troluje, ko je iskren, ko je fijuknuo i uklapaš se.

 

Kažeš šta imaš, a kome se sviđa, sviđa.....teraj be dalje... :)

 

 

Link to comment
14 minutes ago, Constantin said:

 

 

Svojevremeno su govorili da Jugoslavija ima 20 miliona selektora, 20 miliona preCednika, premijera...sad je isto u Srbiji, samo ne znamo koliko nas ima, ali npr. ima nas 6 miliona. Znači 6 miliona čoveka koji će bolje voditi reprezentaciju od selektora, državo od preCednika (što i nije teško ;) ) , i svaki navijač Radničkog bi verovatno "bolje" vodio klub od Tončeva.  Moj vam je savet, da se ne primate mnogo na komentare. To vam govorim  iz iskustva, jer sam se i ja mnogo primao na razne reakcije. Vremenom ukapiraš ko samo troluje, ko je iskren, ko je fijuknuo i uklapaš se.

 

Kažeš šta imaš, a kome se sviđa, sviđa.....teraj be dalje... :)

 

 

Trudim se da budem iskren, mozda sam fijuknuo, ali ipak smo izdrzali pa 4 i po godine skoro 🙂

Neka se nastavi pisanije koliko god je moguce... 

Ti po stazu znas najbolje koliko je tesko pratiti klub u kontinuitetu. 

Edited by W.F.C.
Link to comment
2 minutes ago, W.F.C. said:

Trudim se da budem iskren, mozda sam fijuknuo, ali ipak smo izdrzali pa 4 i po godine skoro 🙂

Neka se nastavi pisanije koliko god je moguce... 

...ja ..  msm 18 godine... :wacko:

 

P.S.  ... kad me neko pita...nema te na forum nešto..... :ajde:

Link to comment
3 minutes ago, Constantin said:

...ja ..  msm 18 godine... :wacko:

 

P.S.  ... kad me neko pita...nema te na forum nešto..... :ajde:

Ma mislio sam na ovaj forum konkretno. Sad neko pise duze neko krace ok. 

Edited by W.F.C.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...