Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

7 minutes ago, Goranz said:

 

Što bi se nervirao oko titule kada znaš da je nećeš osvojiti? Zvezda ima dovoljno dugu rotaciju da može da izgura celu sezonu, mi nemamo luksuz da odmaramo ključne igrače jer su im zamene upitnog kvaliteta. Da se može do titule, pretpostavljam da bi se i mi "snabdeli", ovako nema potrebe. 

meanwhile, partizan nikad jaci sastav.. nikad vise jacih domacih igraca kao i stranaca..:fantom:

 

Link to comment
3 minutes ago, Shaq said:

meanwhile, partizan nikad jaci sastav.. nikad vise jacih domacih igraca kao i stranaca..:fantom:

 

 

A vi duplo više stranaca u ligi u kojoj moraš da rotiraš tih duplo više stranaca zbog ograničenja. Ne sme da se ponovi 2017 kada ste izgubili unapred upisanu titulu, Kokeza se svetio Terziću i time naneo štetu ugledu predsednika koji je ukazao poverenje tom Terziću.

Link to comment
1 hour ago, kralj said:

 

Istina i dali ste gol posle problematične reakcije igrača Voždovca koji kreće na centaršut pa volšebno odustaje i pušta da ga iza leđa pretrči najsporiji čovek na stadionu.

 

 

A da se teras ti malo u kurac s tim podmuklim insinuacijama? Fudbaleri Vozdovca su juce podletali pod loptu, bukvalno telima branili gol. Izginuli su da dodju do rezultata, sto je i cilj takmicarskog fudbala.

 

Partizan od pocetka prosle sezone nije pobedio u 20 jebenih utakmica. Kad nekako uspe da izvuce pobedu u svakoj drugoj utakmici, pojavi se neki rsbtard sa ovakvim jedenjem govana. Sad ste poceli i posle poraza, mnogo je.

Link to comment
44 minutes ago, J.R. Cash said:

 

A da se teras ti malo u kurac s tim podmuklim insinuacijama? Fudbaleri Vozdovca su juce podletali pod loptu, bukvalno telima branili gol. Izginuli su da dodju do rezultata, sto je i cilj takmicarskog fudbala.

 

Partizan od pocetka prosle sezone nije pobedio u 20 jebenih utakmica. Kad nekako uspe da izvuce pobedu u svakoj drugoj utakmici, pojavi se neki rsbtard sa ovakvim jedenjem govana. Sad ste poceli i posle poraza, mnogo je.

 

Previse burno reagujes na varijantu izjave "Sta ste se rastrcali" .

Link to comment
1 hour ago, J.R. Cash said:

 

A da se teras ti malo u kurac s tim podmuklim insinuacijama? Fudbaleri Vozdovca su juce podletali pod loptu, bukvalno telima branili gol. Izginuli su da dodju do rezultata, sto je i cilj takmicarskog fudbala.

 

Partizan od pocetka prosle sezone nije pobedio u 20 jebenih utakmica. Kad nekako uspe da izvuce pobedu u svakoj drugoj utakmici, pojavi se neki rsbtard sa ovakvim jedenjem govana. Sad ste poceli i posle poraza, mnogo je.

 

Pa i Napretka su, ali to izgleda niste gledali.

 

Juče sam odgledao obe utakmice i obe su bile iznenađujuće dobre za naše uslove. Voždovac je potpuno zasluženo dobio uprkos svim analizama mocart sporta i forumskih kvaziveštaka. Isto tako bi Zvezda da nije bilo Marinovog ekstra poteza ostala bez bodova i Miloje bi trtljao isto kao posle Derbija (i kao Savo sada), a Terzić pisao saopštenje. Dva autsajdera su izginula da naprave iznenađenja, jedni su uspeli, jer ste im Vi greškama omogućili, drugi nisu jer je Zvezda odigrala najbolju utakmicu u sezoni. Protiv Inđije je bio kriminal, ovo juče je bilo zasluženo da ne može biti zasluženije. Jasno je svakome ko ima u glavi malo više mozga (ili bar fudbala) nego tribine. 

 

Međutim, na stranu to, na stranu i da na Partizanovoj temi nisam reč napisao godinama unazad, odgovaram pre svega zbog RSB podmetanja.

Ja na tom sajtu nisam bio nijednom, a samo na ovom forumu ostavih bar 100 svedočenja o Delijama kao najvećem ološu koji socijalna psihologija može da izučava. Na kraju krajeva, onaj vašljivi tenk me je forumski reaktivirao posle masu vremena, te prema tome prihvatam izvinjenje. Polako, kad se središ, promene ti pelenu i izduvaju nos. Balavče 1 slinavi. 

 

Link to comment

Boli me penis sta je bilo u Krusevcu. Ti si pokusao da podvalis nekakva volsebna pustanja na ovoj drugoj utakmici. Tako da izvinjenje mozda dobijes tek kad se prvo oteras u kurac.

Link to comment

Braco napacena mi moramo biti svesni da pravo na slabu utakmicu nemamo, kada odigramo slabo utakmicu mi gubimo bodove dok komsije i ako odigraju neku utakmicu slabije bice tu sudije koje ce malo pripomoci, nama ce doci rodjak zvezdinog sudije Markovica iz Titove Mitrovice da sudi ono sto vidi, istrpece malo uvrede, kaznice ga ali on je svoju duznost ispunio

 

u prilogu samo jedna situacija da je doticni sudija sklon greskama

detalj na 23:50

https://www.srbijadanas.com/sport/fudbal/fer-plej-na-delu-sudija-svirao-penal-joveljic-trazio-da-se-ponisti-video-2018-04-29

Link to comment
3 hours ago, April said:

Gospodo, novi topik je postavljen. Da uživamo u evropskom Partizanu i  odličnoj fudbalskoj sezoni.

da se niste šalili slučajno da napuštate topik koji je napravila maydayka, cura je srećne ruke, čega god se dohvati pozlati, da nije bilo nje ispali bi već protiv malicije, da je neko drugi otvorio topić sudija bi priznao gol ganima u derbiju i sada bi bili na -7 :happy:

Link to comment
3 minutes ago, gone fishing said:

da se niste šalili slučajno da napuštate topik koji je napravila maydayka, cura je srećne ruke, čega god se dohvati pozlati, da nije bilo nje ispali bi već protiv malicije, da je neko drugi otvorio topić sudija bi priznao gol ganima u derbiju i sada bi bili na -7 :happy:

+milion. 

Link to comment

momci, imam vaznu informaciju. najbolji smo i osvojicemo titulu, ogroman val pozitivne energije krece se u nasem pravcu.

i daj jbt. prestanite da opstite dole po deponiji, koji ce vam to.

Link to comment
+milion. 
Ooo da, ako u dva meča uzmemo više 0 bodova protiv Jedinstva, da se odmah plati klauzula da otvori i za sledeću sezonu.

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...