Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

Sami smo se samoubili. Plasio sam se ove utakmice sa razlogom, i zbog protivnika i zbog nemanja vremena za odmor, ali ni u snu nisam mogao da zamislim da cemo izaci sa levim bekom na mestu desnog, bez spica i bez klupe. Da li je ovo Cabo uradio da bi dokazao VVVovima koliko smo tanki da se nosimo sa mezimicom tokom sezone, ili se samo onako zajebo, ne znam, ali nama je sviran i u Nisu penal, pa smo Kradnicki pregazili. Danas smo obigravali ko kisa oko Kragujevca bez skoro ikakvog ucinka i ideje. I to je bio problem, a ne neke Kokeze, Tvorzani i Pickousti.

Link to comment
6 hours ago, Њујоркер said:

Sami smo se samoubili. Plasio sam se ove utakmice sa razlogom, i zbog protivnika i zbog nemanja vremena za odmor, ali ni u snu nisam mogao da zamislim da cemo izaci sa levim bekom na mestu desnog, bez spica i bez klupe. Da li je ovo Cabo uradio da bi dokazao VVVovima koliko smo tanki da se nosimo sa mezimicom tokom sezone, ili se samo onako zajebo, ne znam, ali nama je sviran i u Nisu penal, pa smo Kradnicki pregazili. Danas smo obigravali ko kisa oko Kragujevca bez skoro ikakvog ucinka i ideje. I to je bio problem, a ne neke Kokeze, Tvorzani i Pickousti.

 

Pa nije za ocekivati da pregazimo protivnika i metnemo 4 u svakoj utakmici.Svima se desavaju nesto losiji dani ili slabije trenerske odluke, kako god.

Nama protiv Vozdovca, Zvezdi protiv Indjije ili Krusevca.

Tu nastupa mafija koju si spomenuo i umesto da budes prvi na tabeli i imas plus u odnosu na protivnika, imas -4.

Tako da to jeste mnogo veci problem nego nesto slabije odigrana utakmica.

Link to comment

E tacno to moj dobri Orle je kako se gubi titula i nema sta da se pravi Savo mutav a ni bilo ko drugi.

 

Cinjenice su vidjene vec u koliko kola je odigrano, gde ces vise?

Link to comment
9 hours ago, Redoran said:

 

Druže, ae udahni par puta. Obojica smo već dugo na ovom forumu.

 

Lepo ti piše u postu da govorim o snimku koji je okačen na Mozzartovom sajtu i još jednom snimku koji sam pronašao na YT. Pratio sam topik za vreme utakmice, daleko više ljudi je reklo da je bio penal nego da nije bio, osim ako nisu svi redom bili sarkastični. Čak i posle ovog klupskog tvita nisu svi 100% ubeđeni.

 

 

evo još jedan protiv penala: nije bio penal. ni P od penala. pozdravio vas čika sa fotoaparatom iza stojketovog gola

Link to comment

Jebem mu..jesam li ja jedini koji se je nervira oko domace titule ? 

 

Niti sam je ocekivao..ne ocekujem je sad, pogotovu posle svega..a i koji ce nam. 

 

Momenti u kojima mozes punog srca biti uz igrace i trenera svog kluba su zaista retki u ovom sranju od zemlje. Dolazi nam Mancester..a ne bojimo se(Malo do Mancestera, vise do nas).

 

Koliko puta smo mogli to da kazemo u poslednjih par decenija ?

Link to comment
9 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

aj leba ti zatvori topik ili ga preimenuj pa da bude samo za evropske utakmice

 

msm lakše i vama i nama

 

APSOLUTNO.

Pošto moderacija već neće da zatvori ovaj topik, a očigledno neće, onda bar da mi otvorimo novi za praćenje FKPartizan u Ligi Evrope, a ovaj zakorovimo.

 

Ako nesrećni fudbaleri već moraju da igraju namešteno takmičenje jer drugo nemaju, mi ne moramo da budemo toliko perverzni: rasprava o Uroševiću na desnom beku posle uzastopnih krađa vredi koliko i nežno milovanje Vučićevih jaja. Zašto da komentarišemo sve penale i golove iz ofsajda koje će nam terzići pokloniti u sledećih nekoliko kola i fingiranu regularnost lige koju će nam pokloniti kad budu dovoljno daleko? Da li nama to treba? 

 

Pretalentovan i najbolje posložen tim poslednjih nekoliko decenija svakako zaslužuje da ga pratimo i podržavamo u organizovanom takmičenju poput LE, gde ćemo videti koliki su mu stvarni dometi i imati dovoljno fudbalskih tema za diskusiju. Miloševićevi dečaci svakako nisu zaslužili da ostanu zaglavljeni u kancerogenoj srpskoj ilovači. A nema ni potrebe da se svi naši drugari, poput Bradilka i Ansvera, koji ne mogu da ćutke otrpe mafijaški dingdong rijaliti prečesto hlade u banovini, lakše je da se cirkus prepusti onima koji cirkus vole, a mi preselimo na drugi topik.

Link to comment

Meni malo pomoglo ovo juce da konacno shvatim neke stvari. Bojkot svega sto ima bilo kakve veze sa ovom vlascu. Tacka. Kakvo bre prvenstvo sa ovim FSS-om i sudijskom organizacijom dalje da ne pricam... sramota, bas sramota za Srbiju, nazalost daleko je ovo od nekog uredjenja treba jos mnogo vrmena i rada da prodje.... bice bolje

 

Sva sreca pa je Savo uspeo sa strucnim stabom da se na ludu srecu i veliki rad plasira u LE... mi imamo 1 tim/ 11 igraca, nemamo rezerve i ovo je veliki uspeh... treba videti da li VVV smeju da pojacaju tim zimus (o tome kada bi mogla da se postavi normalna uprava u ovim okolnostima ne vredi trositi reci)... Evropa ove godine je sasvim dovoljan razlog za veliko zadovoljstvo, svaka cast svima u FKP - najvise strucnom stabu i igracima...  ovo blato zaista nema smisla vise komentarisati, da mi je neko 1989. ili 2002. rekao da ce Srbija 2019. ovako da izgleda ... :ohmy:

 

Bice bolje... uzivajmo u Manunu....

 

Edit: Potpis na jos jedan Aprilov post, od A do SH

 

 

Edited by mozzer
Link to comment

Pa jebote, ako ovaj FK  nema veze sa vlašću šta ima?

Izgubili ste zbog početničkih grešaka svojih igrača.

Istina i dali ste gol posle problematične reakcije igrača Voždovca koji kreće na centaršut pa volšebno odustaje i pušta da ga iza leđa pretrči najsporiji čovek na stadionu.

Ja kapiram da šipkaši imaju alternativni scenario i propevaju parole protiv vlasti kad god im vlast ne ubaci žeton, ali ako ste normalni ljudi koji su istrajali u praćenju domaćeg fudbala poslednjih 30 godina, ovo je jedna od poslednjih sezona kada treba dići ruke. Dva tima koji za naše uslove prave vanredne rezultate u Evropi, na ivici smo da obezbedimo dva mesta u CL i 4-5 timova koji su u stanju da im redovno otkidaju bodove.

Od raspada zemlje bolje nismo imali.

Link to comment

Falio vam je Sadik mnogo . Jeste on kljakav ali vam ofanziva zavisi mnogo od njega ,odlično kretanje ima i da je bio u timu pobedili bi . Po meni glavni razlog kiksa . Penal u prvi mah delovao ,posle onih usporenih i ne toliko ,možda ga je zakačio malo u prolazu ali ovaj krenuo da pada već. Pomenuo sam i tokom utakmice, ono odvaljivanja Stanisavljevica je za penal i zuti ,to izgleda niko nije video. Vratili su posle usporeni.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Link to comment

-1 na veci broj postova brace grobara iznad.

 

cmizdrimo ko devojcice posle prvog poraza. lose smo igrali i izgubili juce - pa sta? nije sudija dobio mec, vec smo ga mi izgubili greskama urosevica i sehovica.

 

najgore je bi vecini izgleda sve bilo ok da i mi na gurku uzmemo neki bod - tipa, kad mogu oni, sto ne bi i mi?!

 

zivot nije fer - treba da gledamo samo sebe, a ostali nek rade sto im je volja.

Link to comment
1 hour ago, Orle Zmajević said:

 

Pa nije za ocekivati da pregazimo protivnika i metnemo 4 u svakoj utakmici.Svima se desavaju nesto losiji dani ili slabije trenerske odluke, kako god.

Nama protiv Vozdovca, Zvezdi protiv Indjije ili Krusevca.

Tu nastupa mafija koju si spomenuo i umesto da budes prvi na tabeli i imas plus u odnosu na protivnika, imas -4.

Tako da to jeste mnogo veci problem nego nesto slabije odigrana utakmica.

protiv indjije ista ta mafija je svirala ofsajd ivanicu u 50-om minutu kad je izaso 1 na 1 sa golmanom..

a protiv napredka ista ta mafija sredinom prvog poluvremena nije svirala crveni bjelosu, te samim tim i penal koji se video iz avijona..

toliko o guranju™..:fantom:

Link to comment
1 hour ago, SNARC said:

Jebem mu..jesam li ja jedini koji se je nervira oko domace titule ? 

 

Niti sam je ocekivao..ne ocekujem je sad, pogotovu posle svega..a i koji ce nam. 

 

Momenti u kojima mozes punog srca biti uz igrace i trenera svog kluba su zaista retki u ovom sranju od zemlje. Dolazi nam Mancester..a ne bojimo se(Malo do Mancestera, vise do nas).

 

Koliko puta smo mogli to da kazemo u poslednjih par decenija ?

 

Što bi se nervirao oko titule kada znaš da je nećeš osvojiti? Zvezda ima dovoljno dugu rotaciju da može da izgura celu sezonu, mi nemamo luksuz da odmaramo ključne igrače jer su im zamene upitnog kvaliteta. Da se može do titule, pretpostavljam da bi se i mi "snabdeli", ovako nema potrebe. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...