Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

20 minutes ago, *edited by mod said:

Po ovom gore snimku reklo bi se da je krenuo da pada i pre kontakta.

 

Deluje da je dajv, da. Ali nisam sto posto siguran.

Link to comment
7 minutes ago, Redoran said:

 

Sutra malo ćeš da vidiš. Ne znam na osnovu čega na Mozzartu tvrde da penal ne postoji jer sa snimka koji su priložili (a to je snimak onoga što je išlo u prenosu) bukvalno ništa ne može da se zaključi. Klasičan domaći snimak sa WC šolje, sa ponovljenim snimkom iz krupnog kadra koji ništa ne otkriva. Situacija je tačno ona koja zahteva najmanje 12 kamera na terenu kako bi jedna od njih uhvatila onaj pravi delić sekunde. Na YT sam pronašao neki sažetak koji daje ponovljen snimak iza gola koji em nije od velike pomoći em je potrebno maksimalno usporenje a ovi samo što ga ne ubrzaju. Jedina kamera koja bi ovde uhvatila pravi trenutak morala bi da bude iza Stojkovića ali jedno 10-15 metara prema istoku. Tada bi moglo da se vidi da li je na vreme zaustavio nogu ili nije. Ali za to ti treba ne 12 nego 18 kamera na terenu, preozbiljna je to investicija za FSS.

 

To po strani, meni je priča o penalu totalno deplasirana posle utakmice u kojoj je Savo isprobao neke potpuno dijabolične rokade i izduvao. Nemam nikakav problem sa tim, neka proba i neka uči iz grešaka, igračima treba odmor a nemamo dva podjednako dobra kandidata za svaku poziciju u timu. Imam problem sa ovom njegovom kuknjavom na presici, javno se oprostio od titule u prvoj nedelji oktobra, pa brate mili... Ne možeš tako da motivišeš igrače. Sa takvim stavom nema šanse da zadržimo Boga Bibija i Brata Sadika duže od jedne sezone (Bibi je igrao u Grčkoj i verovatno je na svašta oguglao ali ne i na malodušnost). Ako je i za svoj alibi, nepotrebno je. Neće niko da mu skida glavu zbog jednog poraza. Ekipi je potrebno da veruje u sebe a ne da gusla kako nema smisla igrati fudbal.

Šta pričaš?

 

Da li si uopšte gledao utakmicu? To prvo hoću da čujem.

Jer, ko je gledao, odmah se na snimku na Areni videlo da penala nema, da kontakta nema uopšte nikakvog, i za to nije bio potrebno ne 18, 24 ili 224 kamere, videli su svi koji su gledali utakmicu u direktnom prenosu. Ti, izgleda, nisi.

 

Drugo, raspravljati posle onog skandala u Kruševcu i ovog penala o tome kako je Savo vodio utakmicu je obično gubljenje vremena. Jedino pitanje za FKPartizan je zašto ekipa nije momentalno povučena sa terena. Najnormalnija situacija u ligaškom fudbalu je da podbaciš u ponekoj utakmici, kako god da si dobar. Ali ne i u dingdongsranju koje vode ljudi sa poternica - Vladimir Bulatović, Dragiša Binić i ostali terzići. FKP bi mogao malo da edukuje svoju tribinu da su to ljudi koji vode i nameštaju takmičenje, a ne FSS. Sudije navlače samo utakmice koje nisu unapred zatvorene, a to su tek poneke. Sa Radničkim, Surdulicama i satelitima problema nema.

 

I treće, Ansverova upadica da svi koji na sportskom topiku uživaju u Vučićevoj fingiranoj ligi gube pravo da se posle na PDF Politika sablažnjavaju Vučićeve Srbije je suštinska. Ti si ponovo našao formalni razlog da ga banuješ, jer je, eto, psovao; dečko je, međutim, napisao univerzalnu srpsku istinu: gadimo se korupcije, ali kad god smo u prilici branimo svoje procente - imal' mene tute?

Link to comment
6 minutes ago, April said:

Šta pričaš?

 

Da li si uopšte gledao utakmicu? To prvo hoću da čujem.

Jer, ko je gledao, odmah se na snimku na Areni videlo da penala nema, da kontakta nema uopšte nikakvog, i za to nije bio potrebno ne 18, 24 ili 224 kamere, videli su svi koji su gledali utakmicu u direktnom prenosu. Ti, izgleda, nisi.

 

Drugo, raspravljati posle onog skandala u Kruševcu i ovog penala o tome kako je Savo vodio utakmicu je obično gubljenje vremena. Jedino pitanje za FKPartizan je zašto ekipa nije momentalno povučena sa terena. Najnormalnija situacija u ligaškom fudbalu je da podbaciš u ponekoj utakmici, kako god da si dobar. Ali ne i u dingdongsranju koje vode ljudi sa poternica - Vladimir Bulatović, Dragiša Binić i ostali terzići. FKP bi mogao malo da edukuje svoju tribinu da su to ljudi koji vode i nameštaju takmičenje, a ne FSS. Sudije navlače samo utakmice koje nisu unapred zatvorene, a to su tek poneke. Sa Radničkim, Surdulicama i satelitima problema nema.

 

I treće, Ansverova upadica da svi koji na sportskom topiku uživaju u Vučićevoj fingiranoj ligi gube pravo da se posle na PDF Politika sablažnjavaju Vučićeve Srbije je suštinska. Ti si ponovo našao formalni razlog da ga banuješ, jer je, eto, psovao; dečko je, međutim, napisao univerzalnu srpsku istinu: gadimo se korupcije, ali kad god smo u prilici branimo svoje procente - imal' mene tute?

+1000

Link to comment

Plus pri ovakvim kolima sistem plej ofa bez podele bodova konačno može da se razmaše I pokaže svoj smisao. Više utakmica gde po potrebi može da se pegla šta treba I šta ne treba, a nemaš tu mrsku podelu bodova da ti unosi nervozu. Realno je da uz ukidanje ograničenja stranaca sledeće godine treba ukinuti ili plej of ili vratiti podelu bodova. Ovako sakato nema puno smisla.

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment
3 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

aj leba ti zatvori topik ili ga preimenuj pa da bude samo za evropske utakmice

 

msm lakše i vama i nama

Ma nek ga zakljucaju skroz ako sme da se pise samo o tome da li je savo igrao 4231 ili 41121

Link to comment
2 minutes ago, April said:

Šta pričaš?

 

Da li si uopšte gledao utakmicu? To prvo hoću da čujem.

Jer, ko je gledao, odmah se na snimku na Areni videlo da penala nema, da kontakta nema uopšte nikakvog, i za to nije bio potrebno ne 18, 24 ili 224 kamere, videli su svi koji su gledali utakmicu u direktnom prenosu. Ti, izgleda, nisi.

 

Drugo, raspravljati posle onog skandala u Kruševcu i ovog penala o tome kako je Savo vodio utakmicu je obično gubljenje vremena. Jedino pitanje za FKPartizan je zašto ekipa nije momentalno povučena sa terena. Najnormalnija situacija u ligaškom fudbalu je da podbaciš u ponekoj utakmici, kako god da si dobar. Ali ne i u dingdongsranju koje vode ljudi sa poternica - Vladimir Bulatović, Dragiša Binić i ostali terzići. FKP bi mogao malo da edukuje svoju tribinu da su to ljudi koji vode i nameštaju takmičenje, a ne FSS. Sudije navlače samo utakmice koje nisu unapred zatvorene, a to su tek poneke. Sa Radničkim, Surdulicama i satelitima problema nema.

 

I treće, Ansverova upadica da svi koji na sportskom topiku uživaju u Vučićevoj fingiranoj ligi gube pravo da se posle na PDF Politika sablažnjavaju Vučićeve Srbije je suštinska. Ti si ponovo našao formalni razlog da ga banuješ, jer je, eto, psovao; dečko je, međutim, napisao univerzalnu srpsku istinu: gadimo se korupcije, ali kad god smo u prilici branimo svoje procente - imal' mene tute?

 

Druže, ae udahni par puta. Obojica smo već dugo na ovom forumu.

 

Lepo ti piše u postu da govorim o snimku koji je okačen na Mozzartovom sajtu i još jednom snimku koji sam pronašao na YT. Pratio sam topik za vreme utakmice, daleko više ljudi je reklo da je bio penal nego da nije bio, osim ako nisu svi redom bili sarkastični. Čak i posle ovog klupskog tvita nisu svi 100% ubeđeni.

 

Ovo sad ti pišem kao korisnik: poslednja stvar koju želim da vidim u FK Partizan je napuštanje terena jer Vučić.

 

A ovo kao moderator: kolektivno etiketiranje čitavih grupa i prateći govor mržnje izazvan akutnim klubaštvom će ovde biti suzbijani svim mogućim sredstvima i kad god bude bilo vremena i resursa. Siguran sam da posao nećemo odraditi savršeno ali koliko god možemo da zahvatimo - zahvatićemo.

Link to comment
10 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

aj leba ti zatvori topik ili ga preimenuj pa da bude samo za evropske utakmice

 

msm lakše i vama i nama

To je to... uz veliki plus za Aprilov post

Link to comment
10 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

aj leba ti zatvori topik ili ga preimenuj pa da bude samo za evropske utakmice

 

msm lakše i vama i nama

 

Nećemo da zatvaramo nego lepo pronađite granicu između normalne navijačke strasti i opsednutosti Neprijateljem. Kad baš morate da je pređete, ima topik i za to. Žao mi je ali neće ići drugačije, situacija je više nego dovoljno sumanuta.

Link to comment

Kiksevi se dešavaju, šta da se radi..glava gore.

Voždovac je uvek grizao (i uvek će;)), sad im je prošlo, nije bitan način.

Sad odmor, i da se sprema za LE.

A ova domaćica, samo neka daju maksimum u svakoj utakmici momci, sve je ok.

 

 

Link to comment
Quote

„Verovatno smo sa ovim rezultatima izgubili trku za titulu. Mislim da nije realno očekivati da mi uđemo u borbu za titulu u ovakvim okolnostima. Neću komentarisati suđenje, vi vrlo dobro znate koje su to okolnosti. Sve se videlo. Prosto nemoguće. Nemoguće, nemoguće... U ovim oklonostima se boriti za titulu... Ako se to nekome ne sviđa, šta da mu radim. Ne mogu da lažem sebe i druge. Nije realno“

...

Ako je ovo kraj Partizanove trke za titulu, šta je onda cilj?
„Ništa. Trudićemo se da damo sve od sebe do kraja prvenstva. Da radimo najbolje što znamo i umemo. I to je to. Gledam da se fokusiram na svoj posao. Neke stvari prosto nisu do nas. Pokušavam da se ne nerviram oko tih stavri koliko je to moguće, ali ne mogu da zatvorim oči ni da zabijem glavu u pesak kao noj. Naravno da eneregija ode dole u ovakvim situacijama. Koliko god znali kakve su okolnosti i situacija, ipak smo se trudili da damo svoj maksimum i da probamo da napravimo prvenstvo zanimljivim. I da probamo da napravimo igru zanimljivom. Za navijače, za vas medije... Ali nekad je teško stvarno“.

...

A koliko je večeras bilo krivice do Miloševića i Partizanove igre?
„U najkraćim crtama, nismo uspeli da povratimo energiju od pre neki dan. Čestitam Voždovcu na pobedi. Ne mogu da zamerim mojim igračima na htenju, imali smo više od igre i mnogo šansi koji nismo uspeli da iskoristimo. Falilo nam je dodatne energije. Sve što je do Partizana moja je krivica i moja odgovornost, slobodno tako napišite. Individualne greške su stvari koje se dešavaju. Pogotovo kada su mladi igrači u pitanju. Ali nećemo ih zbog toga precrtati, niti kriviti. Rekli smo da imamo šest-sedam mladih igrača i da je logično da se dešavaju takve stvari“.

 

Link to comment

Pa dobro, Savo je sve lepo objasnio. Treba se staviti u kožu tih fudbalera. Njima je realno najteže jer znaju da nemaju pravo na kiks. Treba im skinuti nekako to breme sa leđa.

 

Pričamo o taktici, postavkama, odmaranju pojedinih igrača...a tačno se vidi kako smo stegnuto ušli u ovaj meč.

 

Jbg, ne krivim ni igrače ni Savu. Glavu gore, teraj dalje. Samo da psihološki ne padnu, odavno ovako lep fudbal nismo igrali ne pamtim od kada.

Link to comment
1 hour ago, Redoran said:

 

Druže, ae udahni par puta. Obojica smo već dugo na ovom forumu.

 

Lepo ti piše u postu da govorim o snimku koji je okačen na Mozzartovom sajtu i još jednom snimku koji sam pronašao na YT. Pratio sam topik za vreme utakmice, daleko više ljudi je reklo da je bio penal nego da nije bio, osim ako nisu svi redom bili sarkastični. Čak i posle ovog klupskog tvita nisu svi 100% ubeđeni.

 

Ovo sad ti pišem kao korisnik: poslednja stvar koju želim da vidim u FK Partizan je napuštanje terena jer Vučić.

 

A ovo kao moderator: kolektivno etiketiranje čitavih grupa i prateći govor mržnje izazvan akutnim klubaštvom će ovde biti suzbijani svim mogućim sredstvima i kad god bude bilo vremena i resursa. Siguran sam da posao nećemo odraditi savršeno ali koliko god možemo da zahvatimo - zahvatićemo.

 

pa naravno da smo bili sarkasticni.

 

1 hour ago, April said:

Šta pričaš?

 

Da li si uopšte gledao utakmicu? To prvo hoću da čujem.

Jer, ko je gledao, odmah se na snimku na Areni videlo da penala nema, da kontakta nema uopšte nikakvog, i za to nije bio potrebno ne 18, 24 ili 224 kamere, videli su svi koji su gledali utakmicu u direktnom prenosu. Ti, izgleda, nisi.

 

Drugo, raspravljati posle onog skandala u Kruševcu i ovog penala o tome kako je Savo vodio utakmicu je obično gubljenje vremena. Jedino pitanje za FKPartizan je zašto ekipa nije momentalno povučena sa terena. Najnormalnija situacija u ligaškom fudbalu je da podbaciš u ponekoj utakmici, kako god da si dobar. Ali ne i u dingdongsranju koje vode ljudi sa poternica - Vladimir Bulatović, Dragiša Binić i ostali terzići. FKP bi mogao malo da edukuje svoju tribinu da su to ljudi koji vode i nameštaju takmičenje, a ne FSS. Sudije navlače samo utakmice koje nisu unapred zatvorene, a to su tek poneke. Sa Radničkim, Surdulicama i satelitima problema nema.

 

I treće, Ansverova upadica da svi koji na sportskom topiku uživaju u Vučićevoj fingiranoj ligi gube pravo da se posle na PDF Politika sablažnjavaju Vučićeve Srbije je suštinska. Ti si ponovo našao formalni razlog da ga banuješ, jer je, eto, psovao; dečko je, međutim, napisao univerzalnu srpsku istinu: gadimo se korupcije, ali kad god smo u prilici branimo svoje procente - imal' mene tute?

 

bravo.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...