Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

30 minutes ago, BlackGeorge said:

Nisam znao. Izvinjavam se. 

Morao je onda taj Gigić da igra.

Jel i Zdjelar imao kartone? I on je nedostajao ovoj ekipi. Kao i ćelavi Miletić. Isto kartoni? Bili smo strašno bušni na sredini i pozadi.

Niski dribleri svi zajedno na terenu - tošić, natho, suma, marković, japanac (koji je neuspešno glumio centafora) pa šta smo mogli očekivati drugo nego nemoćna driblanja i kombinovanja do ivice šesnaesterca. 

A kad izgubimo loptu odmah panika pozadi.

Ma nema šta da se izvinjavaš bre.:D

Gigić nije bio ni na klupi, ali je bila Buzdovančina, što nikako ne razumem. Mogao je baš danas da stavi Gigića umesto Sadika, da vidimo to.

Zdjelara i Ćelavog je izostavio kao da ih odmori, što opet ne razumem jer će imati sad ovu pauzu zbog tzv. reprezentacije, pa će moći da se odmore.

Nadam se samo da se sad nije nešto ozbiljnije povredio Natho.

Link to comment

Samo bih da kazem koliko malo treba pa da izgledamo kao prosle godine. 2-3 igraca i protivnik koji igra bunker. Jos smo mi tanki, pre svega na klupi, i ne mozemo da igramo bas svaku dobro. 

Link to comment
58 minutes ago, Ted said:

nisam gledao tekmu, sad vidim na Mocartu pricu o nepostojecem penalu. ako je tako, onda prica dobija i drugu dimenziju, al ne zalazi mi mi se bas sada u zonu sumraka. moram prvo da vidim sta je bilo tacno.

 

Sutra malo ćeš da vidiš. Ne znam na osnovu čega na Mozzartu tvrde da penal ne postoji jer sa snimka koji su priložili (a to je snimak onoga što je išlo u prenosu) bukvalno ništa ne može da se zaključi. Klasičan domaći snimak sa WC šolje, sa ponovljenim snimkom iz krupnog kadra koji ništa ne otkriva. Situacija je tačno ona koja zahteva najmanje 12 kamera na terenu kako bi jedna od njih uhvatila onaj pravi delić sekunde. Na YT sam pronašao neki sažetak koji daje ponovljen snimak iza gola koji em nije od velike pomoći em je potrebno maksimalno usporenje a ovi samo što ga ne ubrzaju. Jedina kamera koja bi ovde uhvatila pravi trenutak morala bi da bude iza Stojkovića ali jedno 10-15 metara prema istoku. Tada bi moglo da se vidi da li je na vreme zaustavio nogu ili nije. Ali za to ti treba ne 12 nego 18 kamera na terenu, preozbiljna je to investicija za FSS.

 

To po strani, meni je priča o penalu totalno deplasirana posle utakmice u kojoj je Savo isprobao neke potpuno dijabolične rokade i izduvao. Nemam nikakav problem sa tim, neka proba i neka uči iz grešaka, igračima treba odmor a nemamo dva podjednako dobra kandidata za svaku poziciju u timu. Imam problem sa ovom njegovom kuknjavom na presici, javno se oprostio od titule u prvoj nedelji oktobra, pa brate mili... Ne možeš tako da motivišeš igrače. Sa takvim stavom nema šanse da zadržimo Boga Bibija i Brata Sadika duže od jedne sezone (Bibi je igrao u Grčkoj i verovatno je na svašta oguglao ali ne i na malodušnost). Ako je i za svoj alibi, nepotrebno je. Neće niko da mu skida glavu zbog jednog poraza. Ekipi je potrebno da veruje u sebe a ne da gusla kako nema smisla igrati fudbal.

Link to comment
Lopta mu je otisla i stao je i utrtio se da saceka kontakt i padne. 
Po ovom gore snimku reklo bi se da je krenuo da pada i pre kontakta.

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment
11 minutes ago, Redoran said:

To po strani, meni je priča o penalu totalno deplasirana posle utakmice u kojoj je Savo isprobao neke potpuno dijabolične rokade i izduvao. Nemam nikakav problem sa tim, neka proba i neka uči iz grešaka, igračima treba odmor a nemamo dva podjednako dobra kandidata za svaku poziciju u timu. Imam problem sa ovom njegovom kuknjavom na presici, javno se oprostio od titule u prvoj nedelji oktobra, pa brate mili... Ne možeš tako da motivišeš igrače. Sa takvim stavom nema šanse da zadržimo Boga Bibija i Brata Sadika duže od jedne sezone (Bibi je igrao u Grčkoj i verovatno je na svašta oguglao ali ne i na malodušnost). Ako je i za svoj alibi, nepotrebno je. Neće niko da mu skida glavu zbog jednog poraza. Ekipi je potrebno da veruje u sebe a ne da gusla kako nema smisla igrati fudbal.

sa druge strane ne možeš da motivišeš igrače ako im pričaš nešto što je u dijametralnoj suprotnosti sa realnošću. nisu oni baš moroni, dosta njih ima i iskustva po raznim ligama, neće da ih motivišu bajke i odsustvo realnosti.

ova priča ide vrlo dobro za sada. igramo fudbal, dajemo golove, stvaramo šanse, više puta smo se vraćali iz minusa. tu i tamo klecnemo, što je razumljivo i normalno. treba da budu zadovoljni onim što je napravljeno do sada i da izvuku maksimum do kraja sezone.

problem je što realno ne možeš ništa da uradiš da bi uticao na kontekst u kome se priča odvija. nadam se samo da neće ponovo da počnu priče o istupnju iz lige, kao prethodne zime.

Link to comment
12 minutes ago, *edited by mod said:

Po ovom gore snimku reklo bi se da je krenuo da pada i pre kontakta.

Sent from my H3213 using Tapatalk
 

da, tako i meni izgleda....gluma je bila uverljiva, ali po svemu sudeći penala nije bilo

Edited by Ted
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...