Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

@J.R. Cashpod uslovom da pouzdano mozemo da tvrdimo da je tumbanje suludo, odnosno neopravdano....najbolje bi naravno bilo da prvi tim odigra svaki minut svake utakmice, ali to se valjda nije desilo nikada u istoriji fudbala

 

bez doprinosa klupe nema uspeha.

 

imamo nov tim i trenera na pocetku karijere, ako je i bilo nekih gresaka, meni to ne smeta toliko. bice ih sve manje. bitno je da se ne ulazi u stihiju u kojoj smo redovno bilo prethodnih par godina

 

Link to comment
14 minutes ago, Ted said:

nije ralno da se pobedjuje u serijama, tipa da sad imamo 37 pobeda za redom....to ne rade ni Siti ni Psg....ako je to uslov za titulu onda nemamo sanse

 

ozbiljan kiks je bio TSC, ovo ide u domen ocekivanog, svake sezone fulas ovako par tekmi, pa i taj Siti i Psg....bice jebeno i posle MU, ne znam gde tada igramo

pa vitav problem se i sastoji u tome da nemas pravo na kiks.

kiks moze da se desi bilo kome na svijetu, osim jednom klubu u ovoj ligi.

posto se slazemo da je nerealno konstantno pobjedjivati cak i u ovoj ligi, naravno da su sanse za titulu minimalne.

no, dok postoji makar i teoretska sansa da se prvenstvo osvoji, ne treba odustajati.

Link to comment
1 minute ago, Ted said:

 

imamo nov tim i trenera na pocetku karijere, ako je i bilo nekih gresaka, meni to ne smeta toliko. bice ih sve manje. bitno je da se ne ulazi u stihiju u kojoj smo redovno bilo prethodnih par godina

 

+1. Pozitiva. Evropa. 

 

Sve ostalo vezano za ovo pateticno ruglo od drzavice (cast izuzecima normalnim ljudima) nekako mi vise nema smisla pratiti, suvise sam mator (a i dobro raspolozen) za to.... dok jednom ne bude bolje ovde za nekih 30-40 godina...

Link to comment

nisam gledao tekmu, sad vidim na Mocartu pricu o nepostojecem penalu. ako je tako, onda prica dobija i drugu dimenziju, al ne zalazi mi mi se bas sada u zonu sumraka. moram prvo da vidim sta je bilo tacno.

Link to comment
26 minutes ago, Tresko said:

Aman, Sadik je imao kartone i nije mogao da igra.

Nisam znao. Izvinjavam se. 

Morao je onda taj Gigić da igra.

Jel i Zdjelar imao kartone? I on je nedostajao ovoj ekipi. Kao i ćelavi Miletić. Isto kartoni? Bili smo strašno bušni na sredini i pozadi.

Niski dribleri svi zajedno na terenu - tošić, natho, suma, marković, japanac (koji je neuspešno glumio centafora) pa šta smo mogli očekivati drugo nego nemoćna driblanja i kombinovanja do ivice šesnaesterca. 

A kad izgubimo loptu odmah panika pozadi.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

taj penal odredio je tok meca.

nismo na vrijeme izjednacili, uvukla se nervoza, u samom finisu krenuli na sve ili nista i zavrsilo kako je zavrsilo.

bez tog penala, utakmica bi imala sasvim drugaciji tok, a vjerovatno i ishod.

zato I kazem da imamo sudjenje na jna kao da smo macva ili indjija.

znas kad bi ovakav penal bio sviran vozdovcu na marakani...

 

Link to comment

Sve ok ljudi, gubi i Barsa i Real evo danas i blizanci iz Manchestera. 

 

Neka sad pauze pa da izdominiramo protiv Jedinstva. 

 

Taman malo da se smire u glavama. Mnogo je teško ljudi, mnogo je teško igrati za Partizan u ovoj ligi. 

Nadam se da će Savo da ih smiri i da nastave sa planom i igrom koja je odlična bila do danas. 

Link to comment
17 minutes ago, Goranz said:

 

Nismo se zaletali, prosto je Šehović napravio katastrofalnu grešku i poklonio im gol. Kao što je Urošević poklonio penal. Šehović i Urošević. Problem je što imaš takve u timu.

 

Zaleteli smo se. Pavlovic i Scekic su ostajali napred, a pola terena je branio najsporiji covek na stadionu uz podrsku drugog najsporijeg. Ovaj drugi gol smo primali pet minuta. Vozdovac je prvo imao kontru 4 na 1 koju je nekim cudom Ostojic dovoljno usporio da Suma stigne da napravi faul. Posle se Natho povredio spasavajuci gol.  Bod je bio sasvim dovoljan iz ove utakmice po svemu vidjenom i nije imalo nikakve potrebe za "svi u napad" pristupom posle izjednacenja.

 

Urosevic je uz Zdjelara najstabilniji igrac tima ove sezone. Ne postoji nijedan razlog zbog kog bi on igrao na desnom beku gde izgleda ne kao da nikad nije igrao fudbal, nego kao da je juce prohodao. Kad se vec Breznacic povredio, Savo je morao Urosevica da vrati na svoju poziciju a desnog beka nekako da pokrpi, jer je dotad vec bilo jasno da je taj eksperiment mrtvorodjen. Mali Sehovic nema kvalitet za Partizan, a bojim se ni potencijal da ga ikad ima. Na kraju su bas njih dvojica kiksirala, ali je zapravo trpela igra jer smo odlicno organizovanu i pozrtvovanu odbranu napadali bez ikakve sirine.

Link to comment
42 minutes ago, BlackGeorge said:

Sve čestitke voždovcu. Pošteno su igrali, zasluženo smo izgubili.

Ne može se bez centarfora.

Drugo poluvreme smo igrali panično, nepovezano.

 

Podele bodova nema. Liga je najvažnija. Ne sme biti tumbanja ekipe.

 

Sadik je morao igrati večeras. Savina greška.

 

 

LIga je važna u smislu da izboriš plasman u Evropu. U pogledu osvajača iste, sve se zna i pre prvog kola, samo se održava neka veštačka neizvesnost da imaju tabloidi i portparoli o čemu da trube do maja. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...