Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

2 hours ago, Ted said:

moracu da pogledam gostovanje pa onda da komentarisem

Evo onda:

 

 

Bacite neki komentar kakav je bio Savo. Ja neću gledati jer me Minja nervira, iako je grobarka.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
1 hour ago, harper said:

 

Isti novinar koji je stavio ovaj naslov pita se otkud mrznja izmedju klubova. Kad ne bi on sam bio taj koji je generise zbog klikova mozda bi razumeo da bi za naslov bilo bolje da je iz intervjua izvukao nesto iz ovih Milosevicevih reci. Recimo ovo boldovano.

 

"Napolju postoji rivalitet, a ovde postoji još jedna stvar koju ne umem da objasnim. Čini mi se da se koketira taj neki odnos ili emocija koje nose navijači oba kluba, koketira se mržnja - što je jako ružno i meni nikako neprihvatljivo. Ja zaista toliko volim Partizan da mi nije potrebno da svoju ljubav prema Partizanu dokazujem mržnjom prema Zvezdi. Ako volim nešto onda je dovoljno da to volim, u ovom slučaju Partizan. Kod nas je zastupljeno upravo takvo razmišljanje, da ljubav prema svom klubu dokazujete mržnjom prema protivničkom."

ne obracas paznju na detalje, zajeban savo :naughty:

Link to comment
12 minutes ago, Nebojsa said:

ne obracas paznju na detalje, zajeban savo :naughty:

 

:D

 

Rekao bih ipak da su to nevesti prsti daktilografa ali pogledacu gostovanje za svaki slucaj.

Link to comment
28 minutes ago, BlackGeorge said:

Evo onda:

 

 

Bacite neki komentar kakav je bio Savo. Ja neću gledati jer me Minja nervira, iako je grobarka.

bio je bolji kod bećkovićke

 

 

 

Link to comment

Je l to Savi smeta što je Zvezda preuzela razrađen Partizanov sistem iz lige Mirka Marjanovića i usavršen u ligi Tomislava Karadžića?

Teško je kada nešto stvoriš, pa se to okrene protiv tebe.

 

Link to comment

Dobar je Savo. Televizican. Pravo je uzivanje gledati i slusati domaceg trenera, fudbalera, sportskog funkcionera koji ne pocinje recenice sa "pa, sigurno da..." , ne prica o davanju 120% mogucnosti, ne pominje Boga, karmu, "takvismomi" srpstvo i slicne floskule, vec mu recenica ima smisla od pocetka do kraja. Prijatno ga je slusati.

Link to comment
Dobar je Savo. Televizican. Pravo je uzivanje gledati i slusati domaceg trenera, fudbalera, sportskog funkcionera koji ne pocinje recenice sa "pa, sigurno da..." , ne prica o davanju 120% mogucnosti, ne pominje Boga, karmu, "takvismomi" srpstvo i slicne floskule, vec mu recenica ima smisla od pocetka do kraja. Prijatno ga je slusati.
+11

Pri tome ima stav.

Naravno, posle kritike izgradnje Nacionalnog stadiona, Goranz može opušteno da počne da odbrojava.

Sent from fav toy

Link to comment

to je to, nema novih igraca. 

Sadik i Gigic moraju dati bar 30 komada, jos 30 Asano, Suma, Bambi, Fica, Natko, Pavlovic, Zdjelar i Lutovac, Celavi jos par komada, Urosevic nek bocne jedan, stoperi tri cetiri i to je to.....titula, titula, slavice se titula!!!!

Link to comment

Kakav je lopov ovaj Vazura.

 

Najveća štetočina, secikesa, lopov, kriminalac, politički dupeuvlakač od 1945 do danas.

 

Dabogda sve pare što si pokrao na lekove potrošio.

 

Mrš smradu i ološu iz Partizana!

I vodi vučelića sa sobom! Ruku pod ruku.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

Je l to Savi smeta što je Zvezda preuzela razrađen Partizanov sistem iz lige Mirka Marjanovića i usavršen u ligi Tomislava Karadžića?

Teško je kada nešto stvoriš, pa se to okrene protiv tebe.

 

:lolol:

 

ne da nikodije na šefatm

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...