Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

prejaki smo.

bivsi igrac rome, mancestera, liverpula..... protivnici ce samo zbog biografije nasih fudbalera unaprijed skidati gace.

 

na zalost, ninkovic ima klub, pa ga ne dovedosmo, ali bice prilike.

Link to comment
3 minutes ago, BlackGeorge said:

Ovo znači da će Asano na centarfora. Asano (prinudno), Sadik i Gigić. Nikad gore centarfore nismo imali.

Vukelja&Markovski

za navedeni dvojac npr. Sadik&Gigić su Aguero&Sterling

 

otvara se više mogućnost za kombinovanje sada, mnogo više. nadam se da je u voznom stanju.

 

Link to comment
20 minutes ago, Ted said:

ima se može se, dovodimo iz Rome i Liverpula

 

doduše kad ga vidim odmah mi u sećanje navire tekma u Milanu, stativa i nerealizovan 1 na 1

 

no dobro, do sad smo bili favoriti, sad smo apsolutni favoriti

 

Bio sam u Milanu tada, mislio sam da mu nikad necu oprostiti taj zicer. Ali evo prilike.

Link to comment

Pojačanja iz Rome, Liverpula a vala i iz Arsenala. Dobro se kupovalo. Lakiju želim da izbori transfer u Premier Ligu na krilima het trika protiv UTDa.

To nam je što nam je, kad se pomisli da je mogao biti niko ili još gore Oževol, ovo je i ok. Sad napad na narednu fazu LE.

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment
3 minutes ago, *edited by mod said:

e, kad se pomisli da je mogao biti niko ili još gore Oževol, ovo je i ok. Sad napad na narednu fazu LE.
 

+1

 

thats the spirit

Link to comment

par lepih stvari se izdešavalo ovijeh dana i to treba konstatovati. produženi ugovori sa Fićom, L. Pavlovićem, Lakčevićem, Strahinja potpisao novi ugovor, Savo i stručni štab produžili još dve godine.

što se tiče matorih igrača, ako ćemo realno prelazni rok uopšte nije bio rđav. idealno bi bilo da se ovaj sastav okupio ranije i da se Ožegol nije ni vraćao sa pozajmice, ali jbg. nikad nije idealno.

Link to comment
4 minutes ago, *edited by mod said:

Kad smo već na večitoj temi domaćih povratnika, ko je po vama najviše doprineo? Sale naravno van konkurencije.

Sent from my H3213 using Tapatalk
 

propali selektor.

Link to comment

"Nisam bio uzbuđen ponudama koje sam dobio. To vam je kao sa ženom, ako vas ne uzbuđuje napustite je", napisao je bivši fudbaler PSŽ-a. Videćemo da li će Ben Arfa u nastavku septembra dobiti zadovoljavajuću ponudu.

 

ima li ko ideju kako da mu pošaljemo uzbudljivu ponudu?

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...