Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

51 minutes ago, Ted said:

katastrofa smo bili prošle sezone. ovo sada je ipak neka druga priča. juče se sa stadiona uopšte nisam vratio nezadovoljan, iako je rezultat bio takav kakav je bio.

 

naravno, daleko smo od neke sigurne zone i znam da ovde sve može da pođe po zlu brzo. ali ne nužno. ajmo malo optimizma.

 

 

 

Ova ekipa i Savo na čelu sa saradnicima zaslužuje svakako podršku.

 

Problem koji se stalno provlači je ova nesposobna uprava.

 

Da nije bilo ovog steahovitog pritiska od strane 15.000 navijača ostadosmo mi sa Ivicinim Ognjenom. Ovako, sada moramo hitno da nabavimo centarfora u 5 do 12. Međutim bez obzira što je cajknot, neka dovedu neki prosek, ma samo da liči na centarfora i da realizuje ove odlične Natkoove lopte što sjajno deli i biće OK.

Desnog beka nisu pronašli ali bože moj. Ne može sve, kad smo mi bili ikada kompletni sa normalnim igračima na svim pozicijama. :)

 

Link to comment
4 hours ago, mozzer said:

Ljudi pa ovo je fantastično!! Još su i uzeli pare za to govno..................Odlične vesti. Buzdovan mršeknut iz tima, Pantića smo se nadam definitivno otarasili, sad i ovo govno ode. Za danas dosta.

Sad još ako ovi govnari Cavu kupe nekog centarfora, možda nije propala sezona.

Link to comment

Dan kada su ljiljani ojačali u oluji :thumbsup:

 

Kurz vor Ende des Transferfensters haben sich die Lilien im Sturm mit Ognjen Ozegovic verstärkt: Der 25 Jahre alte Serbe wechselt vom serbischen Traditionsklub und Europa-League-Teilnehmer FK Partizan Belgrad nach Südhessen, wo er einen Vertrag bis Juni 2021 unterzeichnet hat.

  Neposredno pred kraj prelaznog prozora, ljiljani su ojačali u oluji sa Ognjenom Ožegovićem: 25-godišnji Srbin prelazi iz tradicionalnog
 srpskog kluba i učesnika Lige Evrope FK Partizan iz Beograda u južni Hesen, gde je potpisao ugovor do juna 2021. godine 

Carsten Wehlmann: "Wir freuen uns, dass wir uns im Angriff mit Ognjen Ozegovic verstärkt haben. Er bietet uns weitere Optionen in der Offensive und wir sind davon überzeugt, dass er uns weiterhelfen wird."

 

Carsten Vehlmann: "Drago nam je što smo ojačali u napadu s Ognjenom Ožegovićem. On nam nudi dalje opcije u ofanzivi i uvereni smo da će nam on pomoći."

Edited by Ted
Link to comment

Puštena buva iz kluba.Bruji grobarskim internetom ovo već nekih sat vremena. Baš i nešto ne verujem u to..

Ako i bude bilo nešto od toga, sigurno polugodišnja pozajmica.

 

Ali skupa. Arapi samo kupuju, igraju se. Danas Prijović, sutra Ronaldo, boli njih ...

 

Ako bi stvarno došao to bi bilo sjajno.

 

Edited by BlackGeorge
Link to comment
6 hours ago, Ted said:

 

dogovor

 

uh....kaće ta titula

+milijun

mene ovo interesuje, titula a ne toliko liga evrope. ona je tu samo da nam da zamah, ozbiljne utakmice, bolji trening zbog titule. kao da se pomirimo poslednjih sezona da će zvezda uzeti titulu a mi jaka borba za drugo mesto ili ova potonja ponižavajuća

a ovom #51 da proigra ( da se ne vrati) a dobro zdravlje svakom pa i njemu

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...