Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

Prema mojim saznanjima Vilfred Boni je jako blizu. Jedina tacka spoticanja je auto, vazura nudi manuelni a boni trazi automatik, kaze ne zna ovo da tera. I hoce veci gepek navodno. Sad Krstaja juri kao neka kola po Nemackoj

Link to comment
Prema mojim saznanjima Vilfred Boni je jako blizu. Jedina tacka spoticanja je auto, vazura nudi manuelni a boni trazi automatik, kaze ne zna ovo da tera. I hoce veci gepek navodno. Sad Krstaja juri kao neka kola po Nemackoj

Spreman je a ume da reši i 3 na 1 situacije. 7d9fbedf2b53f8a3a8ef904857eb09ee.jpg

 

Sent from my H3213 using Tapatalk

 

 

 

Link to comment
1 hour ago, mozzer said:

 

Isti novinar koji je stavio ovaj naslov pita se otkud mrznja izmedju klubova. Kad ne bi on sam bio taj koji je generise zbog klikova mozda bi razumeo da bi za naslov bilo bolje da je iz intervjua izvukao nesto iz ovih Milosevicevih reci. Recimo ovo boldovano.

 

"Napolju postoji rivalitet, a ovde postoji još jedna stvar koju ne umem da objasnim. Čini mi se da se koketira taj neki odnos ili emocija koje nose navijači oba kluba, koketira se mržnja - što je jako ružno i meni nikako neprihvatljivo. Ja zaista toliko volim Partizan da mi nije potrebno da svoju ljubav prema Partizanu dokazujem mržnjom prema Zvezdi. Ako volim nešto onda je dovoljno da to volim, u ovom slučaju Partizan. Kod nas je zastupljeno upravo takvo razmišljanje, da ljubav prema svom klubu dokazujete mržnjom prema protivničkom."

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...