Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

 

 

40 minutes ago, J.R. Cash said:

Uvek nedostaje neko ko zna lopte.

 

Bolje sto je otisao kad vec ne mozemo da ga kupimo, da se ne razvlacimo sa pozajjmicama, ali da ti bas on toliko bode oci u Partizanu proteklih par sezona.

 
Quote

EDIT: pogresan quote - dec. 2017...

momak je spor, nikakav dribling, slab u duelu, nikakav sut, nemali broj puta prima loptu kao trupac, kreacija nula, previse zadrzava loptu, los dodavac - i on treba da nam bude potencijal?

imao je i par dobrih poteza, al na nasu nesrecu, u vecem delu meceva izgleda upravo ovako kako sam ga gore opisao.

ovako ga i dalje vidim + tad zaboravih: "nabedjen i sebican". pravio mnogo vise stete od koristi, zao mi je sto nema naprednijih statistika kao u ozbiljnijim ligama o "ucinku" doticnog na terenu.

na srecu, buregdzije iz blica/mozarta/arene nemaju domet van lokalnih pasnjaka. uostalom, to gde je na kraju zavrsio dovoljno govori o kvalitetu mu. toliko je dobar da smo ga/celzi/ko-vec i to vrv jedva zaboli. hats off menadzeru mu - taj je majstor svog zanata, trebalo je ono utopiti nekome.

Edited by Nebojsa
pogresan quote - datum
Link to comment

Zvezda danas završila transfer. Ne slobodnog igrača nego transfer. FSS u rasulu. Znači i mi možemo da završimo transfer isto.

Čukarički isto danas potpisao neke igrače, transferi, ne slobodni.

 

Sad kad nam uvale onog menadžerskog igrača Haskića. :laugh:

Edited by BlackGeorge
Link to comment

E a jel zna neko što se Ivica mota po klubu. 

Ako je dobio otkaz koji kurac je svuda i sa svima?? 

 

Fajr burazeru da se ne ljubimo. 

 

Ako ne dodje špica nek igra Jaguar a Fićko na krilo. 

 

Ono što bode oči jeste tanka klupa, katastrofa smo. 

 

Plus je Lacio I Kalaba. 

Sledeće godine za 8+ meleona laganini. 

 

 

P. S. HOĆU I JA DA LOMIM NA PROSLAVI

Link to comment

katastrofa smo bili prošle sezone. ovo sada je ipak neka druga priča. juče se sa stadiona uopšte nisam vratio nezadovoljan, iako je rezultat bio takav kakav je bio.

 

naravno, daleko smo od neke sigurne zone i znam da ovde sve može da pođe po zlu brzo. ali ne nužno. ajmo malo optimizma.

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...