Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

Jos jednom cestitke Savi Milosevicu, strucnom stabu i igracima na grobarskom plasmanu u LE. Potpuno nerealno dostignuce i fantastican uspeh i nagrada za sve nas partizanovce u Srbiji (i svuda po Svetu) danas. Ovo ostalo, bice bolje ako Savo i ekipa ostanu. Hvala na LE ove godine.

 

I samo jos ovo - ako jos neko uporedi Sadika i Ozegovica shvaticu ili kao salu ili da ne poznaje ovu lepu igru. Ozegovicu hvala za asistenciju protiv Skenderbeua i gol za pobedu i prolaz protiv Jangera, beskrajno hvala za to ali istroseni su svi krediti i vreme je za rastanak.  Hvala na svemu.

 

Nadam se da ce ova majstorija Sadika uticati nanjegove buduce igre, carolija od gola... 

 

Edited by mozzer
Link to comment

rezultat nije povoljan, alli sveopšti utisak jeste.

 

igramo fudbal. i to lep. stvaramo šanse. dosta njih. realizacija škripi. realan rezultat ove tekme bi bio tri ili četiri gola razlike za nas. recimo ovako, da uz Sadika, kao opciju napred imamo igrača tipa Đurđević/Škuletić/Rikardo ovo bi bila više nego ubedljiva pobeda i jedno ekstremno prijatno veče. malo je to što nam fali, alli može puno da nas košta.

 

TSC je klasična seljoberska ekipa. očekivao sam više od njih. zapravo su i počeli utakmicu vrlo pristojno, vidi se tu organizacija, želja da se igra fudbal, uvežbane akcije, kretanja. kako se bližio kraj krenulo se sa klasičnim seljoberisanjem da bi se zavšilo sa ultra mega giga seljanom, koju je bilo teško i gledati. razumem ja da neko poštuje protivnika, ali da toliko sebe ne poštuje, to ne razumem nikako.

 

prvi put sam Ožegovića gledao uživo i to je jezivo. ne razumem njegov ulazak u igru i to zameram Savi. bolje bi bilo da je Stevanović ušao levo a Asano u napad. moguće da je procena bila da bi Fiću ovi mesari sravnili sa zemljom. i da, Sadik i Ožegović nisu za poređenje, čak ni u šali.

 

 

Edited by Ted
Link to comment

Ni ja ne razumem uopste zasto je izvadio Sadika. Jeste se napromasivao, ali da je ostao, ili bi ga nanovo ubo, ili bi izgradio akciju za nekog drugog. Ovo govno je samo smetalo, sto naravno nije tako video onaj dzukac sa arene koji je od prvog minuta vristao i vredjao i Sadika i Sumu, a vala i Asana. Moze li iko iz kluba da pokrene parnicu konacno protivu ovih kvazinovinarcica koji sire mrznju i rasizam i levo i desno???

Mi smo se posteno napromasivali veceras. Da je svaka peta usla, bilo bi dva tri razlike bez problema.

 

Znam da sad sledi pauza. Kad igramo s Javorom? U nedelju, ili...?

 

edit:

eh, da, da se pohvalim, uzeh kartu jutros za Old Traford;)

Edited by Њујоркер
Link to comment

Savo ništa ne bi da komentariše oko pojačanja, titulu je skoro i odjavio. Scenario koji mi se priviđa u slučaju manje od 4 boda u prve dve/četiri tekme u LE+kiks u ligi je šut karta, dovođenje Stolice a Savo će tada junački da poviče kako je uprava zasrala i kako nije odgovoran. Do tada će da ćuti.

Šteta, jer uz krštenog napadača i Sadika koji ulazi sa klupe, još bi se I dalo što god više učiniti sa ovim sastavom.

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment

Asano uopšte nije bio loš. mislim da je ovo prva utakmica koju igra od početka do kraja i treba očekivati da bude sve bolji kako se više bude uklapao u sistem. isto vredi i za Natka, alli njegove precizne lopte napred danas nije imao ko da pretvori u gol. ne znam šta je pričao lik sa Arene, niti imam Arenu, ali mislim da ni Ožegovićeva familija više ne tvrdi da je on, po bilo kom osnovu, bolji od Sadika.

 

Suma i Zdjelar su po meni bili najslabiji danas. Suma je imao vrlo loša rešenja u završnici, neprecizne završne pasove, pokušaje probijanja kroz petoricu i slično. pored zdjelara su nekolii puta prolazili vezni igraci TSC kao da ne postoji, ali je odbrana sve to uspela da pegla.

 

bilo je nekoliko situacija kad igrači nisu birali najlogičnija rešenja, pokušaja da se postigne gol kada je saigrač u povoljnijoj poziciji. to takođe mora da se ispravlja.

 

daleko je ovo od gotovog, ali je bespotrebno stvoren pritisak. pobeda u derbiju vraća sve na nulu.

 

još jednom se potvrđuje da nam, pored nas samih, neprijatelj i ne treba. prelazi rok je odrađen dobro, nedostajao je samo još jedan igrač ii to na kraju može da se pokaže kao ključno. osim ako Gigić ne počne da igra i sve nas zaprepasti. na početku priprema Savo je škartitao sedam, osam igrača, vrlo opravdano. jedino mi nije jasno kako je ožegović prošao taj filter. zaista mi nije jasno.

Edited by Ted
Link to comment
8 minutes ago, Њујоркер said:

Ni ja ne razumem uopste zasto je izvadio Sadika. Jeste se napromasivao, ali da je ostao, ili bi ga nanovo ubo, ili bi izgradio akciju za nekog drugog. Ovo govno je samo smetalo, sto naravno nije tako video onaj dzukac sa arene koji je od prvog minuta vristao i vredjao i Sadika i Sumu, a vala i Asana. Moze li iko iz kluba da pokrene parnicu konacno protivu ovih kvazinovinarcica koji sire mrznju i rasizam i levo i desno???

Mi smo se posteno napromasivali veceras. Da je svaka peta usla, bilo bi dva tri razlike bez problema.

 

Znam da sad sledi pauza. Kad igramo s Javorom? U nedelju, ili...?

 

edit:

eh, da, da se pohvalim, uzeh kartu jutros za Old Traford;)

 

Ista prica i kad prenose nase utakmice, bukvalno na svakoj pozelim da sam blize da udavim govnara. 90 minuta jedenja govana, kad stranac uradi nesto dobro jedva procede neku tanku pohvalu kroz zube a domace slave i kad se sapletu o loptu. Ako Jovancic nije stigao loptu jer je spor i mrzi ga da pomeri guzicu onda mu je Kanjas dodao pretezak pas, kad Boaci dobije od Jovancica pas koji je blizi hramu Svetog Save nego terenu kuka se kako Boaci ne moze da se pomeri i obavezno doda da to nije taj Boaci iz prosle sezone. I tako u krug, iznova i iznova, tacno se vidi da se to radi s namerom. Kad se sve zavrsi onda po novinama i portalima idu hvalospevi i visoke ocene za domace igrace i pljuvanje po strancima, ili neka prosecna ocena za odlicne igre, s obaveznim dodatkom iz kategorije "nije lose ali moze to i bolje".

 

I onda na kraju dobijes "sindrom Ozegovic", debila koji igra privatnu utakmicu, skida saigracima loptu sa zicera i ne dodaje u kontri 3 na 2 na utakmici koja je biti ili ne biti za klub. A ti isti novinari, ako navijaju za Partizan, ce privatno i ispred televizora da mu jebu mater, ne razmisljajuci da su ga takvog oni sami stvorili ili makar znacajno doprineli. Naprdnjacki mediji in a nutshell.

Link to comment

što se tiče komentatora sa Arene, mogu samo da konstatujem da ima dosta istomišljenika među ljudima koji su bili na stadionu. barem na zapadu gde sam bio. koliko sam moga da zključim, do trenutka dom nije postigao gol Sadik je bio majmun, ima dve leve noge, ne može da se sastavi sa nogama, tako nešto kao on nije viđeno do sada, nikad gori napadač nije bio kod nas, ne bi mogao da igra u srpskoj ligi, može da ubaci samo u prazan gol. to su neki komentari koje sam čuo, bilo je sigurno i još.

 

dosta manje ktirika sam čuo za Asana, mogu se svesti na sledeće - onaj Japanac ništa ne zna osim da trči.

 

onda je ušao Ožegol i ukarao svima šou.

Edited by Ted
Link to comment

@harperI pri tome je smrad imao obraza da kaze kako je drugo poluvreme bilo losije od prvog, i da smo tu stvorili daleko manje sansi. A kako je bilo (o Boze, zar je moguce da bas nijedna sansa nije mogla da se pretvori u drugi gol?), vidi se najbolje na snimku, na kome je po proceni doticnog, poslednju Suma omeo Ozevola, a ne obratno. 

Herpes dabogda navuko...

 

Link to comment

Sedam kola, pet odigranih prvenstvenih mečeva i već dva remija. Koliko će to da utiče na ekipu?

"Ne znam zaista. Jako teško. U našoj ligi svaki bod koji izgubimo nas miljama udaljava od titule, tako da posle sedam kola mislim da smo blizu da opet odustanemo od borbe za titulu", rekao je Milošević.

Link to comment
1 hour ago, Њујоркер said:

Ni ja ne razumem uopste zasto je izvadio Sadika. Jeste se napromasivao, ali da je ostao, ili bi ga nanovo ubo, ili bi izgradio akciju za nekog drugog. Ovo govno je samo smetalo, sto naravno nije tako video onaj dzukac sa arene koji je od prvog minuta vristao i vredjao i Sadika i Sumu, a vala i Asana. Moze li iko iz kluba da pokrene parnicu konacno protivu ovih kvazinovinarcica koji sire mrznju i rasizam i levo i desno???

Mi smo se posteno napromasivali veceras. Da je svaka peta usla, bilo bi dva tri razlike bez problema.

 

Znam da sad sledi pauza. Kad igramo s Javorom? U nedelju, ili...?

 

edit:

eh, da, da se pohvalim, uzeh kartu jutros za Old Traford;)

 

Rasizam na areni? Prijatelju da ti kažem nešto: ja sam se na zapadu večeras osećao kao da sam okružen kju kluks klanom.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...