Jump to content
IGNORED

linda, srbinov prozor u svet egzotike...


gospa buba

Recommended Posts

1 hour ago, Jumanji said:

A dobro sad emoji4.png nisam se setila, da ne cepidlacimo ipak je Nirvana starija na ovom trzistu, no, ako cemo da budemo najprecizniji, moj semifredo od grilijasa sa lesnilkom, ni prineti mu oba emoji41.png

 

 

 

Nisam znao da ima Nirvana od makadamije, my bad onda.

 

Link to comment

[emoji3][emoji2]

 

Juuu taman posla da diram u fetise, kao, lici, poput, nalik, taj fazon sladoleda, ne moze da se poredi naravno, ni da dobaci cak.

 

 

Link to comment
21 hours ago, Zli Gli said:

Pojma nemam, pravio sam drustvo onoj svojoj eks klinki sto je u Herbalajfu pa usput kupovao svasta. Za taj mi je rekla da ima 16gr proteina na 100gr i to mi bilo dovoljno, ne znam kakav je po pitanju secera i masti.

 

40% masti i 40% ugljih :D kiki puter je bolji od toga, čak i onaj zaslađeni. mada je lep kremić, nije previše sladak

Link to comment

U Lindi italijanska nedelja... 

 

U pm, nemam mere, nisam se obradovao na kasi. Sirevi, mortadela, San Danielle pršuta, sušeni paradajz... Aaaa, sve! 

Edited by banatjanin
Link to comment

San Danijele skup za to malo pakovanje, onaj komad od kilu bi probao za tu cenu ali treba oštar nož ili seckalica za njega. Asiago sir isto može, cena ok. Provol(ett)a sir može se probati, sugo trapanese, siciliano... maah onako. Smrznuti plodovi mora isto može da se skuva za jednu finu spaghettatu. Smrzutu parmigianu verovatno sam i jeo po raznim tavola calda pa bih se usudio opet ako su sastojci solidni... Od slatkog cantuccini sa mandorlom je cena odlična, amaretti može isto, ostalo ne osim nekih sladoleda.

Inače ima nekih stvari koji su za WTF kao sugo alla carbonara (svetogrđe takoreći). Jogurt sa maskarpone + lime nikad video

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Uzeo neke njoke za 250 dindzi, dva razlicita ukusa ima pa sam uzeo i jedne i druge. Kad se iskombinuje s necim dobrim i prelije sosom, isto iz Lidla... ma sjajno.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to comment

Od vina mislim da je vredno spomena Malvasia Nera, odlična i cena. Ispitao sam, prodaje se i ovde u Lidlu za 4€, istina 2017

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

E, da, ima Gavi DOCG iz 2019 (dakle, svež, kako i treba) za nešto manje od 500rsd. Nisam probao, ali verovatno nije loše

 

@dùda sušeni paradajz u teget kesici, bez ulja? Meni sjajan, još od ranije. Mekan i aromatičan. U pasti, oko mesa, na brusketama...

 

Uzeo balsamico, ne znam kakvo je, ali imam od ranije iz one njihove linije Exclusive ili tako nekako, to je baš odlično za male pare

Link to comment
1 hour ago, banatjanin said:

 

 

@dùda sušeni paradajz u teget kesici, bez ulja? Meni sjajan, još od ranije. Mekan i aromatičan. U pasti, oko mesa, na brusketama...

 

Uzeo balsamico, ne znam kakvo je, ali imam od ranije iz one njihove linije Exclusive ili tako nekako, to je baš odlično za male pare

Da. Na taj mislim. Ma dobar je naravno nego ja navikla da ga jedem solo pa mi je zato preslan. Kapiram da će biti bolji kombinovan sa nečim ili u ulju.

Isto kupila balsamico, doći će mi na red da ga trošim za jedno 5 godina :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...