Jump to content
IGNORED

linda, srbinov prozor u svet egzotike...


gospa buba

Recommended Posts

da potvrdim, uzeo tanke u kutijici

 

pristojna cena, posebno kad se uzme u obzir da su očišćene, odnosno, ne mora da se odlama odrveneli kraj, cele su iskoristive.

 

vrlo dobre, sveže bile, u omletu na puteru, mhhmmm.

 

sad mi se jedu opet, a skrljali smo ove sezone jedno omanje polje špargli.

 

 

Link to comment
3 hours ago, banatjanin said:

da potvrdim, uzeo tanke u kutijici

 

pristojna cena, posebno kad se uzme u obzir da su očišćene, odnosno, ne mora da se odlama odrveneli kraj, cele su iskoristive.

 

 

 

 

 

 

 

to je bila i mamina logika pa mi uzela te  :wub:

Link to comment

+1...sjajne su zaista

 

7 hours ago, Frank Pembleton said:

E one viršle u tegli što imaju u Lidlu, jel to može da se jede odma iz tegle ili mora da se kuva...
Mislim, ja cepam i žive viršle kad sam gladan, al okolina se nećka :)



... Shiit has hit the fan...
 

Samo prelij vrelom vodom i ostavi par minuta u njoj, odlične.

Link to comment

Šargarepe sa listom (kao dokazom svežine), doprinele su savršenoj pilećoj supi. Da li od njih ili od piletine, uglavnom supa ispade gotovo slatka iako nisam dodala ni gram šećera.

 

Link to comment

Juce potrosio 3 hiljade na sitnice, najvise me odusevio neki beli proteinski krem, mada ni crni nije los. Od svih tih slanih i slatkih sitnih gluposti tipa sirevi, vocni jogurti i slicno, jedno 90% mi je vrh a ostalih 10 pristojno. Lidl mama, ko drukcije kaze klevece i laze.

Link to comment

odličan je taj kremić, kušao ga i ja, skup ko đavo ali odličan.

 

imaju i neke proteinske krofne, to još nisam probao, mislim da oko 200din košta jedna, a poprilično je mala.

Link to comment
2 hours ago, Zli Gli said:

Juce potrosio 3 hiljade na sitnice, najvise me odusevio neki beli proteinski krem, mada ni crni nije los.

E videla sam juče te proteinske kremiće, nisam kupila jer sam kontala to kremić ko kremić. Ima neki special feature? 

Link to comment

Pojma nemam, pravio sam drustvo onoj svojoj eks klinki sto je u Herbalajfu pa usput kupovao svasta. Za taj mi je rekla da ima 16gr proteina na 100gr i to mi bilo dovoljno, ne znam kakav je po pitanju secera i masti.

Link to comment

A dobro sad [emoji4] nisam se setila, da ne cepidlacimo ipak je Nirvana starija na ovom trzistu, no, ako cemo da budemo najprecizniji, moj semifredo od grilijasa sa lesnilkom, ni prineti mu oba [emoji41]

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...