Jump to content
IGNORED

linda, srbinov prozor u svet egzotike...


gospa buba

Recommended Posts

Quote

Nostja sounds like tradition and arouses a sense of home. :rolleyes: This matches perfectly with the Balkan range by Lidl. The limited edition range represents familiarity and a loving enjoyment of typical Balkan food and dishes. With Nostja, NOMEN has developed a name which conveys the corresponding associations in an emotional way.

 

Link to comment
On 10.4.2020. at 14:12, Skyhighatrist said:

 

Great! :D Sigurno je isti reklamni biro smišljao i ime za liniju Istočno-Evropske kuhinje. Ne mogu da se setim sad kako beše, ali isto je bilo WTF?! 

 

@Hamlet StrašniKašubima? Na Google u potaji ili nije sramota priznati da ne znam?

Link to comment

bez ruku  bez Googla: Stari slovenski narod, živi u Poljskoj, nema ih mnogo, govore (i) srpski, jedna od prestonica (nekadašnjih, msm u srednjem veku) im se zvala Beograd, ... 
Ovo znam ne zato jer sam pametna, nego sam nekad, negde, naletela na članak o njima. :fantom:

Link to comment
  • 2 weeks later...

Orijentalna klopa u Lindi ove nedelje 

 

Burek ne kupujte, užas. Uzeo sam i lahmadžun i pide, videćemo jel čemu. 

 

Harisa korektna, bolja mi je ona iz Maksija. 

 

Ima i bulgura, to sam uštekao za tabuli, kad dođe leto

Edited by banatjanin
Link to comment

Kod nas juče Linda ispražnjena oko 2 sata popodne bilo jedno pakovanje ćurćeg mesa, par pakovanja mlevenog junećeg, to je sve u komplet frižiderima, od povrća ostalo malo krompira i par tikvica. Jebote kao da je tajfun protutnjao.  Kupila mačku hrane i pominjani Bulgur i kutiju sladoleda, bar su u pekari mesili dok je bilo potražnje. Ne valja kad vam je Linda u samom centru grada ...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...