Jump to content
IGNORED

Nova S


Frank Pembleton

Recommended Posts



Koja je to ekipa, podseti me.
Radio ekipa?



Vememah dobro linkovao, ali da dodam još i Nebojšu Bugarinovića i Radeta Radovanovića. Dva sata svakog dana!

Pri tom, još uvek su bili novinari, sa zadatom temom i ograničenom minutažom.

Posle jednog takvog gostovanja sam otišao da upoznam Vesnu P., i učlanio se u UJDI.

Naravno da to danas zvuči smešno i patetično, ali hoću da dočaram energiju i snagu vetrova koji su iz emisije nama duvali u jedra.

Sent from fav toy

Link to comment

 

 

 

 

Vememah dobro linkovao, ali da dodam još i Nebojšu Bugarinovića i Radeta Radovanovića. Dva sata svakog dana!

 

Pri tom, još uvek su bili novinari, sa zadatom temom i ograničenom minutažom.

 

Posle jednog takvog gostovanja sam otišao da upoznam Vesnu P., i učlanio se u UJDI.

 

Naravno da to danas zvuči smešno i patetično, ali hoću da dočaram energiju i snagu vetrova koji su iz emisije nama duvali u jedra.

 

Sent from fav toy

 

E da moja greška, umesto radio beograd 2 ja pročitao B92... Pa rekoh jesam li izlapeo...

Naravno to sam "gutao" zaista ta ekipa je bila all stars.

Inače Bugi (Bugarinović) se bio nakratko pojavio kao urednik na TV Avala, ali zdravstveni problemi su uzeli maha...

Bio je tu i Kanjevac koji je danas opet na RB2 ono čeka penziju...

 

 

 

... Shiit has hit the fan...

 

 

 

Link to comment
Meni je Jugoslav užasan kao voditelj, tj. kad radi intervjue, ne znam kakav je kao novinar sa terena ili direktor, ali meni ovi njegovi presinzi nisu ništa posebno, rijetko koji gledam. 
Od ovog društva daleko najlošiji..




... Shiit has hit the fan...

Link to comment
11 hours ago, April said:

Meni je strašno da ni posle 30 godina i sa vrlo korektnim budžetom ne može da se skupi ekipa približnog kvaliteta kakva je bila Niko kao ja na RB2

 

Auuu gde se seti toga, svaki radni dan 9-11, odlična emisija. Tu sam prvi put čuo Mihajla Mihajlova i nisam verovao šta slušam, njegova životna priča mi je zvučala kao spejs šatl. 

 

Mislim da su Ceca i Ceca tu počele, jel da? 

Link to comment
5 hours ago, ObiW said:

Auuu gde se seti toga, svaki radni dan 9-11, odlična emisija. Tu sam prvi put čuo Mihajla Mihajlova i nisam verovao šta slušam, njegova životna priča mi je zvučala kao spejs šatl. 

 

Mislim da su Ceca i Ceca tu počele, jel da? 

Da, čak je Ceca Lukić bila urednik emisije, a bila je i treća Ceca, Svetlana Slapšek

 

Mislim da je termin bio 10-12h.

Link to comment
On 25.5.2020. at 14:58, April said:


 

 


Vememah dobro linkovao, ali da dodam još i Nebojšu Bugarinovića i Radeta Radovanovića. Dva sata svakog dana!

Pri tom, još uvek su bili novinari, sa zadatom temom i ograničenom minutažom.

Posle jednog takvog gostovanja sam otišao da upoznam Vesnu P., i učlanio se u UJDI.

Naravno da to danas zvuči smešno i patetično, ali hoću da dočaram energiju i snagu vetrova koji su iz emisije nama duvali u jedra.

Sent from fav toy
 

 

 

Slusalo se na mini-radio-vokmenu u srednjoj skoli ili u busu.

 

+ Petar Janjatovic i Dragan Kremer

Link to comment

sto su gora televizija sa tim popularnim sadržajima, to su korisniji i veća je šansa da nekog gledaoca pinka uhvate i pridobiju. to im je vjerovatno lukrativan plan, a uz to i štede na kvalitetu kadra, ali dugoročno moze i da ima političkog smisla, kreiramo novi šund i uz njega proturamo ok političke stavove. šundom do pobjede! 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...