Jump to content
IGNORED

Nova S


Frank Pembleton

Recommended Posts

38 minutes ago, Frank Pembleton said:

Kao što rekoh, samoubistvo u pokušaju..



... Shiit has hit the fan...
 

 

što ? 

koliko čujem od stranaka, jutarnji program je inače dosta gledan format i uticajan na ljude. misliš da se prosto neće niko prebaciti na novu, a zahteva dosta $$$ ? 

Link to comment
 
što ? 
koliko čujem od stranaka, jutarnji program je inače dosta gledan format i uticajan na ljude. misliš da se prosto neće niko prebaciti na novu, a zahteva dosta $$$ ? 
Trošenje resursa po minutu/sekundi emitovanja... Tu je bitan kvantitet, oni će da se tuku za za goste sa ostalima...
Još je to kabl...
Biće to možda gledano u početku, no prolaskom vremena...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
2 hours ago, Lezilebovich said:

 

što ? 

koliko čujem od stranaka, jutarnji program je inače dosta gledan format i uticajan na ljude. misliš da se prosto neće niko prebaciti na novu, a zahteva dosta $$$ ? 

šer mu jeste dobar, al je rejting slab. uvođenjem jutarnjeg programa faktički uvodiš još jednu smenu ljudi koji rade(snimatelji, montažeri, rasvetljivači, šminkerke...) čije plate nećeš moći da pokriješ prihodom od reklama. oni(nova s) imaju sreću jer još uvek nemaju informativnu redakciji pa neće biti klanja oko tema i priča među redakcijama

 

samo prestiž među emiterima

Link to comment

Meni je strašno da ni posle 30 godina i sa vrlo korektnim budžetom ne može da se skupi ekipa približnog kvaliteta kakva je bila Niko kao ja na RB2

Baš smo otišli u kurac

Sent from fav toy

Link to comment
Meni je strašno da ni posle 30 godina i sa vrlo korektnim budžetom ne može da se skupi ekipa približnog kvaliteta kakva je bila Niko kao ja na RB2

Baš smo otišli u kurac

Sent from fav toy


Koja je to ekipa, podseti me.
Radio ekipa?



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
Quote

No, vratimo se na tren tim "početnim uspesima": emisija "Niko kao ja", tobože "omladinska" – odrastoh u socijalizmu, ali nikada ne dokonah šta bi ta glupa floskula imala značiti – bila je izvanredan, dostojan odgovor sve mračnijim i ružnijim vremenima Srbije i ex-YU u osvit devedesetih; na kraju su joj Zli Gnomovi ipak došli glave, ali su se kroz tu emisiju prekalili, recimo, Svetlana Lukić, Svetlana Vuković, Danica Vučenić, Sanda Savić, Jugoslav Ćosić... Malo li je?!

https://www.vreme.com/cms/view.php?id=490509

 

Quote

To (Niko kao ja) je bila snažna, kritična, informativno-dokumentarna emisija, koju je smislila Svetlana Lukić. Ja (Jugoslav Ćosić) sam na Drugi program prešao sa Beograda 202. U njoj su tada, osim mene, radili i Sanda Savić, Danica Vučenić, Jasna Janković, Tamara Pupovac. Ali ona nije mogla da preživi. Dolazila je Miloševićeva era, koja je temeljito uništila profesionalno novinarstvo. Pošto tadašnje uredništvo nije moglo da promeni novinare emisije i način na koji su radili, emisija je brutalno ugašena.

https://www.vesti.rs/Zivot/Jugoslav-Cosic-Brzina-je-kljuc-pobede.html

Edited by vememah
Link to comment

Meni je Jugoslav užasan kao voditelj, tj. kad radi intervjue, ne znam kakav je kao novinar sa terena ili direktor, ali meni ovi njegovi presinzi nisu ništa posebno, rijetko koji gledam. 

Link to comment
6 hours ago, James Marshall said:

Pa to vjerovatno da ne uskaču u termin "Novog dana" sa N1. 

 

Među nama se već poklapa sa Danom uživo. Videćemo koliko će biti uspešan novi jutarnji, možda ga i produže. Razgibavanje bukvalno može da ide u bilo koje doba dana.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...