Jump to content
IGNORED

Nova S


Frank Pembleton

Recommended Posts

Koliko vidim, Nova skuplja sa RTSa...meni Natase Miljkovic, Maje kako se preziva ova njena sto idu zajedno... i slicne velicine i probudjene novinarke, voditeljke (ne znam da li su preuzimali i u muskom rodu sa RTSa), razna jutra, popodneva, medju nama...kakogod se zovu ti kontakt programi traju koliko je potrebno daljinskom da prebaci na sledeci kanal ako vrtim CH+ ili CH-...

Edited by Nesh
Link to comment
1 hour ago, aram said:

Dimitrijević, navodno, uskoro na N1

 

N1 ima odličnu ekipu prezentera. Njima trebaju novinari koji mogu da odrade razgovor u studiju, ovo što sad imaju je jako tanko. Šta se čeka sa Ljubicom Gojgić i Danicom Vučenić?

Link to comment
14 minutes ago, keitel said:

Šta se čeka sa Ljubicom Gojgić i Danicom Vučenić?

pa šta bi se čekalo, ništa. nisu ludi da ih zovu pa da im daju sopstveni posao...

Link to comment
4 minutes ago, aram said:

pa šta bi se čekalo, ništa. nisu ludi da ih zovu pa da im daju sopstveni posao...

 

Jbg ja sam mislio da se u ime višeg cilja imaju upregnuti svi raspoloživi resursi. Onda ništa.

Link to comment
2 hours ago, aram said:

Dimitrijević, navodno, uskoro na N1

valjda na novoj s

 

obećava im i jutarnji sa madžarevićkom na čelu redakcije. plus ima i lepi brka da kuva

Link to comment
33 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

plus ima i lepi brka da kuva

 

Verovatno su zato najurili Slobu Stefanovića (Mr. Kitchena).

 

Možda nije popularno reći, ali mene i Nevena Madžarević manje nervira od Razgibavanja. Hoće opet od jeseni da kmeče kako su cenzurisani ili će im dati drugi termin?

Link to comment
 
N1 ima odličnu ekipu prezentera. Njima trebaju novinari koji mogu da odrade razgovor u studiju, ovo što sad imaju je jako tanko. Šta se čeka sa Ljubicom Gojgić i Danicom Vučenić?
Pa ne baš...
Maja Žeželj na rutinu, Šarić je dobar stabilan, ostalo je prilično tanko ili kurcobolja...
Govorim o prezenterima u vestima i danu uživo. Jutarnji je cirkus sam po sebi...
pa šta bi se čekalo, ništa. nisu ludi da ih zovu pa da im daju sopstveni posao...
Pa jasno, tako su i dovodili...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Prilično rano počinju, a traju kraće od ostalih klasičnih jutarnjih programa na nacionalnim frekvencijama. Mentalno razgibavanje ostaje, ali u terminu od 8h.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...