Jump to content
IGNORED

Nova S


Frank Pembleton

Recommended Posts

3 minutes ago, msv said:

 

Potjeru sam pratio do Tarikovog odlaska. Za razliku od naše, ona se emituje 5x nedeljno 

 

Mislim da je ipak 4x - nema petkom. Tarik je bio kao rođen za Potjeru, ali sam ipak nastavio i sa Joškom zbog zanimljivih pitanja i brzine. Interesanto da je Joško na početku karijere (u 'Upitniku' ko se seća) bio mnogo duhovitiji i simpatičniji nego ovde gde je prilično drven i fazoni su mu ponekad na silu.

 

4 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

 

uvek sam se pitao kako dele lovu? na ravne časti ili koliko je ko osvojio pre finalne potere

 

Hrvati - koliko ko osvoji. Mislim i naši. Nemci pak (koje ponekad pogledam) na ravne časti. Pravednija mi je prva varijanta.

Link to comment
1 minute ago, centrifuga said:

Hrvati - koliko ko osvoji. Mislim i naši. Nemci pak (koje ponekad pogledam) na ravne časti. Pravednija mi je prva varijanta.

 

A ako onaj ko je doneo manje u kasu bitno pomogne u "finalnoj poteri", tj. ako bez njega ne bi osvojili ništa? :)

Link to comment
3 minutes ago, centrifuga said:

Hrvati - koliko ko osvoji. Mislim i naši. Nemci pak (koje ponekad pogledam) na ravne časti. Pravednija mi je prva varijanta.

Ne .Dele kune/dinare na ravne časti 

  • +1 2
Link to comment

malo je glupo da dvoje “uđu” sa po npr 6k, a neko sa 300k i onda svi “izađu” sa po 102k


 


 

i onda prvi kaže da sava teče ispod savskog mosta, i kao pomogao je

:fantom:
 

 

 

 

komuna, svima jednako

Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

malo je glupo da dvoje “uđu” sa po npr 6k, a neko sa 300k i onda svi “izađu” sa po 102k


 


 

i onda prvi kaže da sava teče ispod savskog mosta, i kao pomogao je

:fantom:
 

 

 

 

komuna, svima jednako

Pa to je da doda zanimljivost. Nekoliko puta sam primetio da loze lika koji slabo zna da uzme veću sumu da bi ga izbacili iz jednačine. A opet, kada dodje do toga da jedan odgovor odlučuje, bolje ti je da dobiješ nešto nego ništa. 
Ima tu teorije igara koja se ne vidi. A ima i pravljenja zabave

Link to comment

Bila jedna dobra scena u Milijunašu kada je takmičar tražio pomoć znalaca,to su tri momka koji su tu umesto publike,sva trojica obučena

moderne crne košulje .Pita Tarik ko može da pomogne a oni svi desnu ruku pa u vazduh .Zig hajl.

A Tarik im dobaci šeretski-Ne morate ,dečki tako visoko može samo dva prsta ili da mahnete :lolol:

 

 

  • Haha 1
Link to comment

Ali kako Nemci frljaju sa konsistencijom težine pitanja u onom prvom brzinskom jednominutnom setu. Od onih za profesore univerziteta do osnovne škole jedno za drugim.

 

Jednom bilo zaredom:

 

- Sa koliko slonova je Hanibal prešao Alpe? 

 

- U kojoj državi se nalazi Pariz?

 

- Kako se zvao Prometejev otac?

 

- Šta pokazuje mala kazaljka na satu?

 

:sad:

Link to comment
3 hours ago, Jimmy Kowalski said:

 

Evo sjajnog primera gde pocinje sa trivijom, prelazi na obrazovanje i zavrsava trivijom :D

 

 

Inače, Koventri je u međuvremenu osvojio FA kup. :nobles:

Link to comment

Neko reče

 

20:00 Pregled dana

20:30 Milioner

21:30 Najveći gubitnik

 

Savršena večera onda verovatno u 19h, ili u popodnevnom terminu...

Edited by dannilo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...