Jump to content
IGNORED

Nova S


Frank Pembleton

Recommended Posts

Lol, što se te Bugarske, ne mirišem ih od kako su me odžeparili u Sofiji 2004/2005 godine! 

Aj što su mi maznuli novčanik sa skoro svim parama što sam imala, nego u novčaniku bio i autogram Đinđićev koji sam nosila ko sliku unučeta. 

 

Tamo bih imala pomoć neprijatelja :lolol:

  • Haha 6
  • Tužno 1
Link to comment
1 hour ago, Ptica trkacica said:

@Valkyrie vidi ovo:

 

 

 

 

Moj drug je pre nekih cirka 15 godina radio u nekoj od tih produkcija, i radili su tada valjda neki kviz koji se emitovao na Hepiju ili tako negde. I svakog vikenda su išli u Bugarsku to da snimaju. Znači i dalje se ide tamo lol

Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

 

Moj drug je pre nekih cirka 15 godina radio u nekoj od tih produkcija, i radili su tada valjda neki kviz koji se emitovao na Hepiju ili tako negde. I svakog vikenda su išli u Bugarsku to da snimaju. Znači i dalje se ide tamo lol

 

a u čemu je fora sa Bugarskom? 

Link to comment
1 minute ago, steins said:

 

a u čemu je fora sa Bugarskom? 

 

Ne sećam se, baš ću da ga pitam kad se budemo videli. Verovatno je tamo nešto jeftinije do te mere da se isplati vući ljude tamo.

Link to comment

da li ste pametniji od đaka petaka?

 

od tad se ništa nije radilo u inozemstvu, ovde jesu grci i hrvati neke kvizove i emisije

 

@steins jeftinije je. verovatno se u bugarskoj već radi taj kviz, znači nema troškova scenografije, zakupa studija, rente rasvete, tehnike… 

vrlo ozbiljan cut troškova, vrlooo

 

kakva je sada situacija sa produkcijom skeptičan sam da bi mogli i da navataju dovoljan broj ljudi da im to odradi, pogotovu ako je tempo taj koji su zadi

Link to comment
14 minutes ago, Nikodije said:

 

Moj drug je pre nekih cirka 15 godina radio u nekoj od tih produkcija, i radili su tada valjda neki kviz koji se emitovao na Hepiju ili tako negde. I svakog vikenda su išli u Bugarsku to da snimaju. Znači i dalje se ide tamo lol

Da li ste pametniji od djaka petaka? na tadašnjem Fox News-u.

 

Snimano je u Bugarskoj, jer su Bugari bili delom vlasnici News Corporation koja je bila vlasnik našeg Foxa.

 

Slovenci su snimali svog Velikog brata kod nas u Košutnjaku pre par godina. Uglavnom su doveli svoje ljude iz produkcije, ali bilo je i naših.

 

Nije mi jasno što ne mogu tamo to da odrade.

 

Kapiram da će im mnogi ljudi odustati zbog Bugarske. :D

 

  • +1 1
Link to comment
28 minutes ago, Valkyrie said:

Lol, što se te Bugarske, ne mirišem ih od kako su me odžeparili u Sofiji 2004/2005 godine! 

Aj što su mi maznuli novčanik sa skoro svim parama što sam imala, nego u novčaniku bio i autogram Đinđićev koji sam nosila ko sliku unučeta. 

 

Tamo bih imala pomoć neprijatelja :lolol:

U isto vreme kada i moja avantura. Kada smo tadašnja devojka i ja išli u Nesebar. Čuli smo priče da su sobe u Nesebru 6€ noć i studenti sirotinja krenemo na bugarsko more.
U novčaniku 200€. Ali, jedna novčanica!
Ustopiramo do Sofije. Vrzmamo se tu ceo dan, čekamo uveče voz za Burgas. Predveče idemo u menjačnicu da promenimo pare, da kupimo karte za voz. Dam radnici novčanicu, hteli smo da zamenimo samo 50€ za karte, ostatak da ostane za Nesebar.
I ona nešto radi, radi, radi. I vidim, popunjava papir na kom piše nešto što mi liči potvrda o falsifikatu ili tako nešto. Žena mi oduzme novčanicu jer hoće da je pošalje u narodnu banku Bugarske da se proveri da li je falsifikat! :ohmy:
I mi ostanemo bez svih pare koje smo imali i bez letovanja!

ps: dve nedelje kasnije me zove na telefon i kaže da je novčanica ispravna i kaže mi da dođem da preuzmem novčanicu!

  • Haha 3
  • Tužno 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...