Jump to content
IGNORED

Nova S


Frank Pembleton

Recommended Posts

Bas me zanima gde ce radnim danima da uguraju Survivor, Milionera i Savrsenu veceru. Nesto ce morati da se pretumbava i leti iz seme. Verovatno Totalni obrt, ne bi me cudilo da izbace i N1 Dnevnik i Vesti. Trebali su lepo sa Newsmax-om da nastave kao sto su krenuli sa Vestima na prolece. 

Imaju oni ideju da im NewsMax ide 3 puta dnevno samo da nađu ko će da im radi...



....shiit has hit the fan.
Link to comment
2 hours ago, Frank Pembleton said:


Imaju oni ideju da im NewsMax ide 3 puta dnevno samo da nađu ko će da im radi...



....shiit has hit the fan.

Misliš da su se i njihovi radnici razbežali?

Link to comment

Savršena večera će već da se završi dok krene Survivor, tako da mogu da idu u istom terminu. A Pregled dana nešto ne verujem da će da prebacuju iz trenutnog termina.

Link to comment
A kkao se to nemaju apre za kolumniste na protalu, jednom nedeljno,a imase za Survivor, Milionera, itd?

Pa zato što neko zapravo i hoće da gleda to.
A mrsomude i dežurne smatrače niko ne čita.



....shiit has hit the fan.
  • +1 5
Link to comment
Savršena večera će već da se završi dok krene Survivor, tako da mogu da idu u istom terminu. A Pregled dana nešto ne verujem da će da prebacuju iz trenutnog termina.

Ne nego takvo im brojno stanje sada....



....shiit has hit the fan.
Link to comment
4 minutes ago, Frank Pembleton said:


Pa zato što neko zapravo i hoće da gleda to.
A mrsomude i dežurne smatrače niko ne čita.



....shiit has hit the fan.

za Stojanovica se slazem, za dr. Zujovica ne mislim da je bas toliko nepopularna jegova kolumna..nije ni losa po meni, ali, to je vec stvar ukusa..

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...