Jump to content
IGNORED

Amazon Prime Video


Mil@n

Recommended Posts

brah, kako vi uopšte primećujete te stvari? jel bi primećivali i da nije onih što su onoliko plakali o sjw?

 

ja nikad nisam gledao nešto i pomislio "oke je serija, ali je malo nerealno etnički raznolika"

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

Pa pitamo se kako je doslo do tolike migracije u zabacenim selima Ghealdeana i Tarabona, mislim ne pricamo o civilizaciji poput Andora i Teara.:)

 

Ako i Aieli budu united colours benetton to vec prelazi svaku granicu.

 

Mislim, opet cu da gledam, ali ce da me nervira.:)

Link to comment

Čoveče, da u selu od 150-200 ljudi imaš toliko velike razlike - u roku od dve generacije bi svi bili pomešani rasno. I to bi bilo sasvim u redu i realno, toliko je prosto. To što je fantasy ne znači da ne postoji world building logika unutar tog sveta. 

Edited by Mos
Link to comment

Plus Perin koji je skroz oni stidljivko mutavko raspali sekirom trudnu ženu, a Egvena je neka mešavina svega i svačega.

 

Usrali su se selo sa benetonom i tim moranjem da sve bude ponuđeno svima i mene je baš zasmetalo al ajde.. vozi.

 

Čekam sledeće tri pa da vidimo koliko će da useru.

Link to comment
19 minutes ago, Mos said:

Čoveče, da u selu od 150-200 ljudi imaš toliko velike razlike - u roku od dve generacije bi svi bili pomešani rasno. I to bi bilo sasvim u redu i realno, toliko je prosto. To što je fantasy ne znači da ne postoji world building logika unutar tog sveta. 

 

a jbg meni ovo ko ono kad smo na filmu pricali o položaju thrustera u prometeju...jer je to bitno za umetnos i prometej nema većih problema :sleep:

Link to comment

Ajd i ja da se upisem, odgledao dve do sada, poprilicno mi je zanimljivo. Skoro nista mi nije jasno (nisam citao knjige), fantasy volim pa mi lepo leglo.

 

Verujem u sve vase zamerke jer sam ih vidjao na sto drugih mesta, ali sam ovde u neku ruku "blagosloven" jer nemam pojma o cemu pricate :D

Link to comment

Još jedna zamerka i neću više :D Sjebaše Mattov lik. On je verovatno najgotivniji u knjigama (čitaj, najmanje annoying), zajebant, trickster i avanturista. Ovde ga napraviše u zapuštenog studenta istorije, koji je upao u depresiju jer nije dobio potpis od Krestića pa džepari. Što je najgore biće još mračniji dok ne krene na bolje. 

Ako serija opstane do Dance with Jack’O the Shadows :D

 

Edited by Mos
Link to comment

Čemu promena? Mada ovaj izgleda mlađe i treba da izgleda mlađe, tj svi oni treba da su barem 5 ljeta mladji al ajde..

 

Čekam da useru scenu kad Met proživi onaj portal i krene da dominira narativom.

 

 

Link to comment
1 hour ago, Mos said:

Još jedna zamerka i neću više :D Sjebaše Mattov lik. On je verovatno najgotivniji u knjigama (čitaj, najmanje annoying), zajebant, trickster i avanturista. Ovde ga napraviše u zapuštenog studenta istorije, koji je upao u depresiju jer nije dobio potpis od Krestića pa džepari. Što je najgore biće još mračniji dok ne krene na bolje. 

Ako serija opstane do Dance with Jack’O the Shadows :D

 

Pa brzo su ti ispunili želju.

 

Doduše sve ukazuje da je ovo zdravstveno pitanje 😕

 

Link to comment
On 21.11.2021. at 21:35, Mos said:

Gledao prvu epizodu i to bi bilo to. Prebrzo, suviše mračno, gluma neuverljiva i sve generalno jeftindžijskog izgleda. Xena Princess Warrior style. Razočaranje baš.

Ne znam odakle ti da izgleda jeftino. Po meni se bas vidi da su ulozili ogromnu lovu.

Ni gluma mi nije neuverljiva. Odredjene likove su "malo" promenili, radnju takodje, ali je to nesto sto je neophodno kada se ekranizuje tako gigantski serijal.

Link to comment

Pretpostavljam da je mislio na onaj deo kada Pajkova baca magije, deluje malo, ne znam, čizi, sci/fi channel 2004ta recimo.

 

Ostalo mi se čini baš dobro, fotografija, krajolik, enterijer, eksterijer, kostimi, oni troloksi (ne znam kako su to preveli kod nas?) izgledaju dosta dobro, onaj Voldemort je odličan.

Kad imaš toliki budžet i gomilu anonimus glumaca znaš da su pare otišle negde smisleno, ili u pranje novca :D ili u produkciju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...