Jump to content
IGNORED

Amazon Prime Video


Mil@n

Recommended Posts

Clarkson's Farm! [emoji4] 
Odlicna zajebancija. A i GT se vraca sa specijalnom epizodom iz Skotske 30 jula. 
Fino kotrlja, odlično prikazan realističan Farmville

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
6 hours ago, ToniAdams said:

hm, milan voli vikinge a pokojni ruksin midsomer...ok, ovo drugo je po stripu, moglo bi da valja.

aj bacim pogled. al generalno im nije produkcija na nekom hbo nivou.

 

e jbg, po tom kriterumu ćeš morati i scorsesea da otpišeš 

 

oke je i mrs maisel, mada je milanče malo previše uzbuđen. :sleep: treća sezona je slabija od prve dve

  • +1 1
Link to comment

ima na amazonu i upload, nova serija grega danielsa (the office, p&r) koja je ono vrlo solidna za prvu sezonu.

 

ima i undone koji je bio skroz zanimljiv, homecoming (mada drugu sezonu nisam ni pokušao jer ne razumem čemu), sneaky pete sam nešto malo gledao ali ima ko voli, gledao sam i the wilds ali to ne znam ni sam zašto, jer sam tinejdžerka valjda, vi i ne morate...generalno je moj utisak da amazon produkcija nije krš, samo prime video ne može ni da priđe netflixu po veličini kataloga.

 

edit - ima taman toliko ni da se gasi pretplata ni da se dati novci isplate :lolol:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
On 22.7.2021. at 2:51, ToniAdams said:

jel ima neka amazon oridjidji serija, mimo bojsa, a da nije sralje?

 

electrtic dreams, dobar je i a very english scandal i naravno bosch u slucaju da nisi gledao

 

 

 

On 22.7.2021. at 2:53, Mil@n said:


Marvelous Mrs Maisel, neopisiva jebačina keve od serije. Toliko je dobra da nijedna druga amazonova nije zavrednela u isti post sa njom (doduše, nema ih nešto puno za preporučiti).

Puštaj, gledaj, i opušteno, ako ti se ne sviđa, do tebe je. :cool:

 

+1000

  • +1 2
Link to comment
On 22.7.2021. at 12:21, dragance said:

Clarkson's Farm! :) 

Odlicna zajebancija. A i GT se vraca sa specijalnom epizodom iz Skotske 30 jula. 

 

Kad smo kod bivsih Top Gear ljudi, James May- our man in Japan je meni bila super.

Link to comment

^^ Ja se penalio da gledam, ali su ga neki renomirani samoproklemovani YT kriticari opljuvali, pa mi se sad nesto ne da. 

 

Inace, bas su mu ga dali sa ovim zenski-John-Wick filmovima u poslednje vreme, na Netflixu je izasao Gunpowder Milkshake (solidan), a uskoro izlazi i The Protege. Zaplet isti kod sva tri.

Link to comment
On 25.7.2021. at 21:45, ToniAdams said:

na pola sam electric dreams, prilicno solidno, hvala na preporuci.

svakako mi je bolje nego poslednjih par sezona blek mirora.

 

Ladno nisi pustio Mrs Maisel.

Nemoj da pitaš za savet nikad više!

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment
On 25.7.2021. at 22:02, jms_uk said:

Je li gledao neko Jolt, ili da sacuvam tih sat i po za nesto drugo?

 

 

Bukvalno ti je bolje da tih sat ipo vremena gledas sa prozora u zvezde ili odradis sebi kompletan pedikir i manikir. Film je gori cak i od one budalastine sa malim iz Parks&Rec.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...