Jump to content
IGNORED

Amazon Prime Video


Mil@n

Recommended Posts

Moram da se osvrnem na preporuke za Hunters...

 

Nisam nešto oduševljen... Nekako me sama tematika toliko ne intrigira, no glavni je problem sterilnost likova i 0 hemije, intrige, zanimljivosti između bilo koga od njih. Sami huntersi su poprilično dosadni pojedinačno, praktično svaki od njih, pogotovu stariji par. 

 

Nisam siguran da bih preporučio nekome, verovatno ima u svakom momentu nešto bolje da se iskopa... 

Link to comment

Ja se navukao na The Boys, evo na polovini s2 sam. Predobra serija, preporuke!

Na nasem Prime-u je dostupna i Hulu serija Nine Perfect Strangers. Svakog petka izlazi po jedna ep.

  • +1 1
Link to comment
16 hours ago, DrIlic said:

Ja se navukao na The Boys, evo na polovini s2 sam. Predobra serija, preporuke!

Na nasem Prime-u je dostupna i Hulu serija Nine Perfect Strangers. Svakog petka izlazi po jedna ep.

Bas me nervira lazan ruski akcenat Nikol Kidman

  • +1 2
Link to comment
44 minutes ago, Mos said:

 

Zato je Melisa Mekarti sjajna, a i ona sto glumi Avu Karabatic se uzivela u ulogu :D

Ma ta zapravo kopira jednu glumicu iz Shit Creek serije, kanadske bila je jako popularna serija 

 

Alexis Rose kopira, manirizme, sve sve uzela iz tog lika. 

 

Svi su dobri. 

Link to comment
1 hour ago, Rowanoke said:

Bas me nervira lazan ruski akcenat Nikol Kidman

 

Užasan je, baš para uši i na momente skoro izbacuje iz scene. Uopšte mi je ona najslabija karika u seriji, i po glumi i kao lik. Melisa Mekarti uopšte nije toliko iritantna.

Šta znam, meni serija nije toliko negledljiva kakvom ju je mahom predstavila kritika, može da prođe, ali jeste prilično plitka. 

Link to comment
3 hours ago, Halvard said:

 

Užasan je, baš para uši i na momente skoro izbacuje iz scene. Uopšte mi je ona najslabija karika u seriji, i po glumi i kao lik. Melisa Mekarti uopšte nije toliko iritantna.

Šta znam, meni serija nije toliko negledljiva kakvom ju je mahom predstavila kritika, može da prođe, ali jeste prilično plitka. 

Nije plitka, nego ljudi ne vole kada producent i glumi. Mislim da previse porede sa White Lotusom pa zato

Link to comment
On 2.9.2021. at 19:18, goofs said:

 

Ne znam sta da mislim, mirise na shadow and bone, previse ispeglano, cisto, koloritno, namesteno.

 

Naravno, na kraju ce da presudi kako je napisano/adaptirano i mogu li ova deca da iznesu uloge.

Link to comment

Ako je ovo Moiraine, odličan kast. Rand i Mat mi se već ne dopadaju, Perin može da prodje. Ne smem ni da zamislim koje PC čudo će napraviti od Nynaeve. 
 

 

Edited by Mos
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...