Jump to content
IGNORED

Amazon Prime Video


Mil@n

Recommended Posts

Pa majku mu staru, što nisam znao da to košta bedna 3 eura mesečno?

Evo preplatih se, gledam da skinem Sneke Peta, a saču gledam ko čovek sa pametnog teveja. 

Posle toga planiram office, kontam da je to humor koji će mi se svideti. Ima tu serija koje su kultne a gledao sam (kao npr boshc, parks and recreation i koješta), al ovaj topik može da nam služi da pričamo o sadržaju amazona jel...

Ako ima topik praštajte, tražio sam :(

Link to comment

meni amazon postao svakodnevan jos pre 3-4-5 godina, da sam tek u poslednjih par meseci pocela da smanjujem njegovu okupaciju u mojoj kuci. gledacu da ga svedem na minimum, ne svidja mi se sto ne vode racuna o svojim radnicima

Link to comment
  • 3 weeks later...

Bos - odličan

 

High castle - mogli su i bolje

 

Night manager - meh

 

Goliath - horor koliko je loš

 

Podli Perica - 'nako

 

Startup - na kraju prve sezone sam, zasad mi se sviđa. Tek poneka rupa u priči, veoma zanimljivi likovi i odlični glumci

Link to comment

Meni office kida. Spizdio sam pet sezona već prosto mi žao da gledam da mi traje duže. Karel je fenomenalan, ali ni malo lošiji a verovano i bolji je Rainn Wilson a.k.a Dvajt, čovek ubija. Humor je sjajan, sve mi se sviđa. Najveći komplimenti naravno piscima. Ima genijalnih zapleta i epizoda. 

 

Od ostalog a da sam gledao:

 

- Boš - top

- parks and recreation, sitcom classic koji svako mora da gleda...

- Sneaky Pete, dobar, drži pažnju

- Justified, jedna od najboljih serija modernog doba :)

- vidim da imaju klasike koje nisam gledao a znam da ljudi gotive, CSI, Law and order, Shiled i sl.

- this is us, planiram da gledam mislim da je hvaljen na forumu isto kao  i 

- fleabag

 



 

Edited by Mil@n
Link to comment

izgleda im neko nacrtao.

 

homecoming. podseća na rubicon. 10 epizoda po 30ak min, predugo za celovečernji igrani film a može da se zbudži u seriju. probali i sve do poslednje epizode bili na tankoj granici da skliznu u dosadu i risajkl bin. međutim...

 

odlična gluma, jako inteligentno igranje sa formatom slike, par odličnih sekvenci. džulija objasnila™ 

 

ispoštovaću i s02

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
On 6.2.2019. at 8:08, Zverilla said:

Startup - na kraju prve sezone sam, zasad mi se sviđa. Tek poneka rupa u priči, veoma zanimljivi likovi i odlični glumci

Prerano sam ih nahvalio:

Startup usrao motku u drugoj sezoni, a treća je negledljiva

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...