Jump to content
IGNORED

Tenis 2019


Timmy

Recommended Posts

Uf, Saša Zverev mi je totalno antipatičan, dok za Stefanosa još uvek nisam pronašla šta bih mu zamerila.
 
A Feliks je , ma ne znam, posle prvog seta sam bila uverena da lagano dobija Felisijana, kad ono čabar. Mora da poradi na psihološkom momentu. 
Meni zanimljivo Sasa nije antipatican, zapravo nemam bas nikakav stav prema njemu.

Sto se tice Feliksa, a jbg ima samo 18 godina, odigrao i dosta meceva u poslednje vreme, iznenadjujuce se dobro pokazao na travi i eto njega vrlo brzo medju top igrace.
Link to comment
  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    503

  • renne

    395

  • Arkadija

    332

  • Tsai

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

16 minutes ago, Arkadija said:

Goafan odličan , ali samo do taj brejka.

 

 

Da, nažalost posle se baš raspao, pogotovo sa tri duple servis greške na početku drugog...

Link to comment
Odlicno, znaci Novak Nadal polufinale, a dedi konobari, sankeri i vodoinstalateri do finala
po meni bolje Nadal-Nole nego Fed-Nole... mada ih ima samo da se ne popadne neki petosatni mec u drugoj nadelji ili slicno.

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment

Ne mora, cak i da se nameste™ kako kazes, isplati im se to polufinale vise nego ista drugo...

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment

Feliciano...  :hail:

 

 

 

 

Da zahvalimo Sport Klubu što im je u taj-breku otišao prenos (i još se nije vratio), profesionalizam na nivou...

Link to comment
  • radisa locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...