Jump to content
IGNORED

Tenis 2019


Timmy

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    503

  • renne

    395

  • Arkadija

    332

  • Tsai

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Posle toliko tenisa, pet tb i nenormalnih vremenskih uslova u Antaliji, malo indisponiran i zbog Italijanovog servisa, too much za Kecmana. Idemo dalje. Steta samo sto je u gornjem delu W i mislim da vec u ponedeljak igra.

 

 

 

 

 

 

Link to comment

Ipak je Lorenco stariji 4 godine od Miomira. Dobro iskustvo, odlican turnir za njega. Nije uvek ni dobro osvojiti tako mlad turnir. Zed, pitaj Olgu i cuti tamo.

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment
44 minutes ago, Arkadija said:

Ja sam cula za Sonega. Igrao je ovog proleca neko od nasih sa njim. Mozda Djere?

Lajović ga dobio u Monaku, Kecmanović izgubio od njega i u Đenovi pre mesec dana. Igrao protiv Federera na RG u prvom kolu.
Dečko je desetak mesta ispred Miomira i pet godina stariji, ne bih ja obraćao pažnju na ove što se hvale sopstvenim neznanjem :)

Edited by aram
Link to comment
U pravu si, preterao sam, samo me nervira kad neko ovako dobru sansu propusti. Pritom je bio duplo odmorniji... 
Epasad, duplo ili 1,5°?
Miomir je igrao juce 3 TB seta protiv amera a pre toga po podnevnom suncu protiv Troickog (koji je izbacio prvog nosioca) i jos nekog. Italijan je danas odigrao 2 GEJMA pre finala... kako si zakljucio da je duplo umorniji? Ajde molim te, malo realnosti a ne samo puste zelje

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment

Ko bio duplo odmorniji? [emoji54]

Nema ko moze na 45C da bude duplo odmorniji, jos onako tezak mec juce odigrao 3 tb + danas dva.

A drugo nije Misa servirao za set ili mec pa da kaze covek ispustio priliku. Sonego ko besan servirao, nije mogao gem da mu uzme, 64 asa servirao na ovom fakin maleckom turniru [emoji846]

Malko viise preterujete mensecini.

 

 

Link to comment
  • radisa locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...