Jump to content
IGNORED

Tenis 2019


Timmy

Recommended Posts

Quote

Unfortunately, due to the weather conditions all play has been cancelled on Tuesday 18 June at the Fever-Tree Championships. 

 

Link to comment
  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    503

  • renne

    395

  • Arkadija

    332

  • Tsai

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Koji?


Ne razumem jedno, zasto se ne igra 11 meseci na travi? Makar i sintetickoj... Em lakse za igrace, lepse za gledati. Noletu Beton, Rafi Sljaka a Rodji Trava. 3 teniske discipline pa ko voli nek izvoli. Ukinite AO pa imate i GS ravnotezu...

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment
zašto ukinuti ao, bolje bi bilo da ga pomere za novembar da bude kruna sezone
Dobro, onda idi onda ukini USO [emoji38]

Nasao na drugom mestu onaj poen na koji je verovatno Ras mislio a ja nisam dogledao:





Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment

Najmanje tri puta sam editovao link da bude na tom poenu - evo opet sam sada probao i jeste :)

 

Gledam pre dva dana snimke iz Kvinsa, lepota od terena!

Link to comment

Ne znam mozda preko mobilnog i(li tt) ne radi jer nije embedovan klip nego otvara app, pa obavezna reklama...

 

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment

U Haleu neobična scena. Povredio se skupljač loptica, proklizao na travi. Sjatili se oko njega i igrači i sudija i supervizor i doktori. Valjda će biti ok.

Link to comment

Bog, kako troluje, realno, jedini koji nema motku u dupetu i ne folira, a ovi drugi što kao lažu, mažu kako poštuju i dive se kolegama a ovamo mrze ostatak ekipe iz dna duše 

 

:lolol:

Link to comment

Foliranje ako gledas svoja posla i korektan si prema protivnicima, a zapravo te boli d sta oni rade??

 

Ajdeee!!

 

Vuk je slatkis mali [emoji171]

 

 

Link to comment
  • radisa locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...