Jump to content
IGNORED

Tenis 2019


Timmy

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    503

  • renne

    395

  • Arkadija

    332

  • Tsai

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma ne moze deda na W nista, pod uslovom da ga ne pogledaju (protivnici i ostali).
Zanima me Kirjos koji valjda posle 5 godina nije nosilac na W, da li ce kod Noksija u nekom prvom, drugom kolu? :hm:

Link to comment

Stefanos uvek ima lepe reči za protivnike, bilo da je izgubio ili dobio meč. Ne znam zašto je ovde na forumu okarakterisan kao smrda?

Link to comment
Stefanos uvek ima lepe reči za protivnike, bilo da je izgubio ili dobio meč. Ne znam zašto je ovde na forumu okarakterisan kao smrda?

Ima malo taj nadmeni stav, ali ono sto mu generalno prebacuju (ne znam da li i ovde) je taj sto ima i neke trikove u samoj igri koja se ne bi mogla okarakterisati bas kao ferplej, recimo na 15:30 ide menja reket (cesto to bas radi), lupka reketom o pod dok ceka da protivnik udari (protiv Sapovalova) i slicno, ima malo tu kvarnić zicu u karakteru, ali za mene nista strasno. Mada muskarci ne vole, primetila sam, te sladunjave plavusane (i Sasu recimo) [emoji16]

 

 

Sta znam, meni za sada ne smeta (dok to ne uradi sa Novakom [emoji3]), generalno veliki je radnik i lep tenis igra...samo nek nastavi.

 

 

Ovaj mali Feniks mi je sjajan [emoji4]

 

Link to comment
46 minutes ago, mlatko said:

Tsitsi se ponasa malo snobovski ali generalno OK teniser. Trenutno deli 181. mesto sa Tipsom na ovoj nekoj GOAT listi koju prvi put gledam. 12 poena koja sa dobijaju aritmetickom dijagonalom hipofazne antifone.


https://www.ultimatetennisstatistics.com/goatList?oldLegends=true#

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk
 

 

Kojom akrobatikom su Lendl i Konors ispres Samprasa, Lejvera i Borga? I Djokovic ispred Nadala? Glupost teska

Link to comment
2 hours ago, Jumanji said:

Ima malo taj nadmeni stav, ali ono sto mu generalno prebacuju (ne znam da li i ovde) je taj sto ima i neke trikove u samoj igri koja se ne bi mogla okarakterisati bas kao ferplej, recimo na 15:30 ide menja reket (cesto to bas radi), lupka reketom o pod dok ceka da protivnik udari (protiv Sapovalova) i slicno, ima malo tu kvarnić zicu u karakteru, ali za mene nista strasno. Mada muskarci ne vole, primetila sam, te sladunjave plavusane (i Sasu recimo) emoji16.png

 

 

Sta znam, meni za sada ne smeta (dok to ne uradi sa Novakom emoji3.png), generalno veliki je radnik i lep tenis igra...samo nek nastavi.

 

 

Ovaj mali Feniks mi je sjajan emoji4.png

 

Uf, Saša Zverev mi je totalno antipatičan, dok za Stefanosa još uvek nisam pronašla šta bih mu zamerila.

 

A Feliks je , ma ne znam, posle prvog seta sam bila uverena da lagano dobija Felisijana, kad ono čabar. Mora da poradi na psihološkom momentu. 

Link to comment

Lopez izneo Mareja na ledjima (Kyrios je imao pravo), malo po malo. Plasirao se u finale singla a evo sad i dubla posle 4 seta.

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment

Svaka mu čast, 6 setova danas. Verovatno će ga koštati protiv Simona koji će u 35-oj najverovatnije postati najgori osvajač Queensa... ikada.

Edited by Jeremija
Link to comment
  • radisa locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...