Jump to content
IGNORED

Tenis 2019


Timmy

Recommended Posts

Danilo Petrovic u finalu challengera u Milanu. Pobedio danas NaGala a sutra sa prvim nosiocem, Bolivijcem Dellienom (94 Atp) On tako bljesne neki turnir a posle ga nema

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment
  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    503

  • renne

    395

  • Arkadija

    332

  • Tsai

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

20 hours ago, Tsai said:

Kolko volim ovakve vesti jer iritiraju srpske nacose i ostale kostunice

Danas nerviranje a sutra kad ga Goran ubedi da vodi popa na 'tour' - kao sto je on u svoje vreme vodio (pa osvojio W u tom naletu) - dakle, sutra kad i Nolo krene da vodi popa na tour - bice veselo... I za nacoshe i za kostunice.

Link to comment

Super emisija kod Ivanovića sa Đereom, Krajinovićem i Lajovićem, svaka preporuka da se pogleda, momci su fenomenalni (Filip je malo šaban al dobro :D).

Link to comment

Sporo jutro, vratio sam HBO unazad i nsleteh na zanimljiv film Battle Of Sexes
Billie Jean King... Borba za jednaka plaćanja žena u tenisu, nastanak WTA... [emoji3] I svašta još nešto [emoji106]

Sent from my SM-N950F using controlled substances...

Link to comment

kakva seratorka

Quote

 "Ponosna sam na tebe i istinski mi je žao. Mislila sam da radim pravu stvar kada sam se bunila. Nisam međutim imala ideju da će nas mediji sukobiti. Volela bih da imam priliku da se taj momenat ponovi. Uvek sam, bila i biću srećna zbog tebe i uvek ću te podržavati. Nikada ne bih želela da skrenem svetla pozornice sa neke druge sportistkinje, posebno sa druge tamnopute sportistkinje. Ne mogu da dočekam da vidim tvoju budućnosti, i veruj mi uvek ću te gledati kao tvoj veliki navijač. Želim ti sreću danas i u budućnosti.

Nije nam dozvoljeno da pokažemo emocije, nije nam dozvoljeno da budemo strastvene. Govore nam da sednemo i ćutimo i sa time nisam ok. Sramotno je da društvo kažnjava žene samo zato što se trude da budu ono što jesu"

Spoiler

D_CX4smWkAAMHpk?format=jpg&name=large

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...