Jump to content
IGNORED

Midterms 2018 and beyond


theanswer

Recommended Posts

Ma idu sad je jasno svi all in na Bidena, samo who cares koga je Klobučarka endorsovala, a i br glasova koje bi dobila je smešan svuda sem u Minesoti. Prob je što sad Bajden i Vorenka idu lagano preko 15 posto i uzimaju gomilu delegata Berniju pa će njegova prednost biti dovoljno mala da ga sjebu na konvenciji. A i Bajdenu idu malo povoljnije države nakon sutra 

Edited by theanswer
Link to comment
13 minutes ago, theanswer said:

Ma idu sad je jasno svi all in na Bidena, samo who cares koga je Klobučarka endorsovala, a i br glasova koje bi dobila je smešan svuda sem u Minesoti. Prob je što sad Bajden i Vorenka idu lagano preko 15 posto i uzimaju gomilu delegata Berniju pa će njegova prednost biti dovoljno mala da ga sjebu na konvenciji. A i Bajdenu idu malo povoljnije države nakon sutra 

 

Da li ce biti nekih debata i sl.?

 

Bajden je ranjiv kandidat, on je sada igrom slucaja isplivaio, ako ga Berni i njemu skloni mediji (tipa FOX News :)) malo pritegnu, bice tu svasta.

On od pre Ajove nije imao apsolutno nikakav pritisak. A setimo se kako ga je Kamala razbila onomad u jednoj od prvih debata, bas na rasnom pitanju.

 

Mislim, ne moze establsihment da gura Bajdenaru, on bude egal sa Sandersom i onda dodje Hilari za kandidata. Ain´t gonna happen.

Link to comment

Kakve ima veze da li će biti Biden ili Hillary ili Warren? Koga god da gurnu na taj način, izgubiće više nego ubedljivo. 

 

 

ESIZ_9pXYAAZUzb.jpg

Link to comment
23 minutes ago, Ivo Petović said:

Jbt :(

 

Oni su potpuno ludi ako stanu iza ovakvog Bidena. Nevermind policies i establishment, čovek nema šanse.

 

 

Dementni Trampara je malo manje dementan nego Bajdenara.

Kakav ce to sudar titana da bude.

 

Decline of the American empire

Link to comment

 

2 minutes ago, Budja said:

 

Dementni Trampara je malo manje dementan nego Bajdenara.

Kakav ce to sudar titana da bude.

 

Decline of the American empire

 

Trampara je na speedu, tako da je no contest sa Uncle Joeom. 

 

Uz to, njegov auditorijum je, realno, manjeg IQ-a za nekih 30 procentnih poena. Ali da je decline, jeste.

Link to comment

jedino što može da ugrozi trampa je dodatan pad berze

 

do pre nedelju dana mi je izgledalo da je bezbedan sa svih strana, sada više nisam siguran

Link to comment

O, Tramp je vrlo lako "ugroziv". Dovoljno je da se tri poprilično plave države (Mičigen, Pensilvanija i Viskonsin) vrate tamo gde im je tradicionalno mesto i to je to. Problem je što retardi u DNC-u ne vide da je Sanders jedini koji to može da uradi, niti su razumeli zašto su ove države otišle Trampu 2016.g.

Link to comment
2 minutes ago, Ivo Petović said:

O, Tramp je vrlo lako "ugroziv". Dovoljno je da se tri poprilično plave države (Mičigen, Pensilvanija i Viskonsin) vrate tamo gde im je tradicionalno mesto i to je to. Problem je što retardi u DNC-u ne vide da je Sanders jedini koji to može da uradi, niti su razumeli zašto su ove države otišle Trampu 2016.g.

znaju oni to, i radije bi gledali jos jedan trumpov mandat. 

Link to comment
5 minutes ago, Joe D said:

znaju oni to, i radije bi gledali jos jedan trumpov mandat. 

 

Ja iskreno ne verujem u to. Koliko god da je Berni anti-establishment, čovek je endorsovao Hilari 2016.g. sigurno bi uzeo neke establishment demokrate u kabinet...da, mrze ga i boje se pomalo, ali mislim da su, pre svega. prosto glupi i gledaju previše MSNBC-ja. Ne vide koliko se sa Trampom sve promenilo i nema više pravila koja su ranije važila.

 

Biden prosto nema šanse. Ja sam uveren, da oni misle obrnuto.

Link to comment

Niko ne zna tačno "ko može da ugrozi Trumpa", ali mnogi se prave da to sigurno znaju (uključujući i bernijevce). To je bazirano na anketama, a znamo kako su dobre te ankete, po njima je Hillary ubedljivo dobijala.

 

Isto ovo, za berzu (to je pisao i ObiW). Kako to, kad se smatra da je glasačka mašinerija za Trumpa običan svet ("white non-college grads") - koliko njima stvarno znači Dow Jones?

Link to comment
×
×
  • Create New...