Jump to content
IGNORED

Midterms 2018 and beyond


theanswer

Recommended Posts

Videcemo sutra da li ce neko od Vorenkinih glasaca a koji prati politiku da glasa bilo za Bernija bilo za Bajdena.

 

Cenim da ce baba biti u velikoj vecini drzava u single digit, a isto vazi i za Blumberga.

Link to comment
6 minutes ago, Budja said:

Videcemo sutra da li ce neko od Vorenkinih glasaca a koji prati politiku da glasa bilo za Bernija bilo za Bajdena.

 

Cenim da ce baba biti u velikoj vecini drzava u single digit, a isto vazi i za Blumberga.

ako se Butidzdidzevi misevi preorijentisu masovno na bajdena Brni je gotov. 

baba ce onda da se prislepa pobedniku.

 

Edited by 3opge
Link to comment
1 hour ago, theanswer said:

Ja cenim da nije, on očigledno ima first hand iz getoa jbg. Mislim smešna priča, ako se rodiš u trećoj generaciji gangsteraja, nije baš lako pronaći izlaz svakako, ali nije problem do sistema nego do crnaca što bi da se igraju rata

 

Nema od ozbiljnog gangesttaraja nista osim u hip-hop strofama crnih izvodjaca, pocistili su ih ovi

 

 

Dosli su do samog severa i juznog Cikaga, nema tu sta dalje da se prica.

Mogu samo da se ubijaju kao najnizi u lancu po Baltimoru, dok im Latinosi i tamo ne zavladaju a hoce.

Edited by pasha
Link to comment
19 minutes ago, theanswer said:

Hahaha Klobučarka skontala da će da izgubi Minesotu. Samo se još Vorenka drži, mora neko Berniju da uzme glasove

razbucace ih deda ko svinja masan dzak.

 

btw, Klobuchar bi dobila Minnesotu. i nista sem toga,  ali Minny bi uzela

Link to comment

Biden u Houstonu ne može da poveže dve rečenice, tužno slušati. 

 

Ružno je reći, ali stvarno je kognitivno pao dramatično.  Koliko pre 7 godina je uništio Ryana u direktnom duelu. On nema baš nikakave šanse protiv Trampa ovakav. 

Link to comment

Ma i pre samo dve-tri godine je bio sasvim razumljiv, to kad jednom krene vrlo brzo se tone u potpuno rastrojstvo. 

 

Pre par dana je pozivao ljude da ga izglasaju u senat, a ako im se ne sviđa to što nudi, neka glasaju za drugog Bajdena. 

Link to comment

@Weenie

 

:laugh:

 

Ali, u stvari nije smešno. Berni nudi nadu da može i drugačije.

Edited by Ivo Petović
Link to comment
9 minutes ago, Joe D said:

Cenim da im je vazno da Brni ne dobije vecinu delegata, pa ce posle da izaberu bilo koga. Nema sanse da izlapotinu posalju na Trampa.

U to se uzda Warren, ali sasvim je moguće da joj je pogrešna procena i da će poslati Bidena. Prilično je svejedno, svesno bi izabrali poraz da ne bi slučajno Sanders dobio.

 

9 minutes ago, Ivo Petović said:

:laugh:

Ali, u stvari nije smešno.

 

Ma znam, tuga. Meni bude neprijatno kad god ga slušam kako bulazni...

 

 

Link to comment
×
×
  • Create New...