Jump to content
IGNORED

Midterms 2018 and beyond


theanswer

Recommended Posts

Ne znam koliko je lapsusa ispalio Bajden samo u prva tri minuta. Demokrate, ovaj, republikanci... I sl. Dvojica izlapelih čiča, svađaju se oko lažnih vesti. Jedan od njih je i predsednik, stvarno.

  • +1 1
Link to comment

Tramp izašao kao siledžija što mu sigurno neće pomoći. Prvih pola sata je bio dobar, a onda je preterao. Bajden na drugoj strani par dobro pripremljenih odgovora ali je tragično da je ovo najbolje što su demokrate ponudile. SAD je u teškom kurcu kad ti mora da kandiduješ nekog ovako. I onda kad Romni kaže da je SAD center right i da treba da ima Sud koji će to da oslikava, liberalni mediji naprave outrage. A Bajden sprinta udesno koliko ga noge nose. Protiv svakog normalnog kandidata Bajdenova debata bi bila sramotna. Još nisam čuo da je neko odbio da odgovori na savršeno legitimno pitanje oko toga da li će Demokrate da uklidaju filibuster i da li će da packuju Sud. Mrtav ladan čovek kaže neću na to da odgvorim i niko živ ne priča o tome. Čak ga ni Valas koji je navodno FOX News ali je držao Bajdenu vodu celo veče nije naterao da da odgovor. Pričao je kako je Tramp izgubio gomilu poslova a onda kaže da podržava lockdown. Užasna debata. 

Link to comment

Ja ne znam koju debatu su ti gledao. Bukvalno u prvih pet minuta se debata raspala. Dva momenta u kojima je Tramp izgledao normalno su bila u tih prvih pet minuta. Sve ostalo je bilo njegovo upadanje u rec Bajdenu. Ovo gore sto si okacio u fazonu "ne vidim iz transkripta da Tramp nije osudio bele nacionaliste" je novi nivo zabijanja glave u pesak. "Stand down and stand by" znaci "ne napadajte, ali se ne opustajte", a odmah zati, je dodao "neko treba da uradi nesto protiv antifa". Oni (beli nacionalisti) su jako lepo shvatili sta im je rekao i odmah su pali u ekstazu, samo tebi i dalje nije jasno zasto.

  • +1 4
Link to comment

zasto je kamera koja je snimala trampa bila staticna, a ona sto je snimala bajdena se blago pomerala? vidi se po onim slovima u pozadini, iza trampa se slova nisu pomerala, a iza bajdena su lagano plutala... izgleda mi kao nesto sto treba da posalje nekakvu podsvesnu poruku

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...