Jump to content
IGNORED

Midterms 2018 and beyond


theanswer

Recommended Posts

Tviter mentalitet (ubrajam i sebe):

Kad ne mozes neku poziciju da branis validnim argumentom, onda je branis relativizacijom - to isto radite i vi.

 

Nepogresv znak izgubljene debate.

 

 

Link to comment

Dakle ovaj 24/7 stream propagande i bullshita, totalno je besplatan za Trampa. Treba to zamisliti, dakle imaš bumper to bumper reklame i agitaciju bez prestanka, danju i noću, od jutra do sutra, i sve te to ništa ne košta. Jes da su većina toga ordinarne idiotarije poput ovog ispod ali MAGA-turds nisu mentalno opremljeni da to shvate.
 

Link to comment
6 hours ago, theanswer said:

Tramp u ovom momentu pre deluje da čini sve da izgubi ove izbore istorijskom razlikom. 

Na njegovu mentalnu retardaciju dodaj lekove koje prima i dobijes manijakalnog

zaostalog debila. Samo pogledaj tweets zadnja dava dana, za tesku hospitalizaciju.

Edited by NevenMan
Link to comment

Večeras imamo debatu za 2024. 

 

Što se Trampa tiče, on je ove izbore izgubio, samo treba neko da skupi muda od ovih njegovih da mu to saopšti. Postoji par država gde early voting i vote by mail u stvari nešto znači i gde se mogu praviti neke predikcije na osnovu tih brojeva. To su Nevada i Florida recimo. Na Floridi su brojke trenutno jako loše za republikance. 

Link to comment

Trenutno djeluje da je jedina iole ozbiljna dilema apropo izbora hoće li Demokrate i kako dohvatiti Senat i da li će ulaziti u priču oko proširenja suda, tj. šta će uraditi Donald, Mič i ekipa, da li da rizikuju total war sa razumom zarad tog mjesta u Vrhovnom sudu koje bi ovi triplom pobjedom mogli razjebati. A djeluje da je za Donalda kasno. 

Link to comment

po cemu to zakljucujete da ce trump da izgubi? il sam ja toliko neupucena ili vi. 

 

da li uopste imate priliku da pricate sa ljudima na ulici (koji imaju pravo da glasaju)? 

 

manite se vesti i polova, nikad nisu bili tacni.  sta kaze sredina i prijatelji u kojoj ste?

 

ovo naravno pitam amerikance...izgleda da vas ima vise nego sto sam mislila

 

 

Edited by mustang
Link to comment
48 minutes ago, mustang said:

manite se vesti i polova, nikad nisu bili tacni.  sta kaze sredina i prijatelji u kojoj ste?

u mom okruženju, pitanje je samo da li će Bajden dobiti 91% ili 93%. svi Ameri koje znam će glasati za Bajdena. delom je u pitanju grad u kome živim, a delom to da su ljudi sa kojima bistrim politiku slični meni (po obrazovnom profilu ili po poslu ili po poreklu). tvoji poznanici su na ovaj ili onaj način slični tebi i glasaće za Trampa, ali će u Kaliforniji Bajden da dobije lagano. 

 

pa ta priča o tome kako valja pričati sa ljudima na ulici ne znači ama baš ništa. sondaže javng mnjenja su daleko pouzdanije od pričanja sa poznanicima.

Link to comment
×
×
  • Create New...